Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú pár vagyunk, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú pár vagyunk, van két 10 év alatti gyerekünk. A férjem dolgozik én a gyerekekkel itthon vagyok. Én viszem a háztartást és foglalkozok a gyerekekkel 0-24 - ben. Sokszor kivagyok, mert a férjem egyáltalán nem segít itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha hazajön a munkából terített asztallal és ebéddel várom. Csomagolok neki másnapra kaját minden nap, ha munkába megy. Ha szabadnapos akkor se segít semmit. Hétvégén strandon voltunk. Ő a felnőtt medencében én a két gyerekkel a pancsolóba. Teljesen úgy érzem, hogy a cselédje vagyok nem a felesége. Ha erről próbálok beszélni vele, állandóan nagy veszekedés lesz belőle. Mert ő szerinte mindent megtesz értünk és foglalkozik velünk. Sokszor úgy érzem, hogy már nem bírom tovább,de persze itt vannak a gyerekek. Értük még próbálok kitartani, de már egyre nehezebb.
2023. júl. 10. 03:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
0%

#9 Jaja, a gyerek meg pusztuljon, ha nem bírja, hogy otthon van egyedül és nem adnak neki enni reggeltől estig akkor nem életrevaló!

Vahogy így gondolod ha jól sejtem..

2023. júl. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
19%

Te segítesz a férjednek elvégezni a munkáját? Na ugye hogy nem. A háztartás a te munkahelyed, ha eddig nem tűnt volna fel. Amúgy normális nők azt munka (értsd olyan tevékenység, amiből bevételük származik) mellett szokták elvégezni.

Egyébként miért is nem mész el dolgozni?

Egész nap otthon vagy és még elvárod, hogy ha a férjed hazajön, kezdjen el porszívózni, vagy hogy gondoltad ezt?

Hogy a férjed a gyerekeivel sem foglalkozik, az más tészta. Jobban meg kellett volna nézned, hogy kinek szülsz.

2023. júl. 10. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:
13%
9. És akkor ki fog a gyerekekkel foglalkozni?
2023. júl. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
92%

#12 Igen, persze, úgy gondoltam, hogy a gyerekek legyenek egész nap felügyelet nélkül. 🤦‍♀️

Amúgy nem. Nyilván a nyári szünet már bukta, de ősztől újra mennek a gyerekek óvodába/iskolába. Lehet egy kicsit előre gondolkodni, átgondolni hogyan jön ki a logisztika. Esetleg már most ki lehet találni, ki vigyáz majd a gyerekekre az őszi, téli, tavaszi szünetben. Körbe lehet nézni, honnan lehet a környékről főtt kaját hozni, hogy ne kelljen minden nap főzni. A nyári szünet alatt szépen elő lehet készíteni egy őszi munkába állást.

2023. júl. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
85%

10-es, akkor lenne here, ha kedve se lenne takarítani, meg a nénit se akarná kifizetni, hanem inkább ülne a koszban.

Nekem is van takarítónőm, pedig én nő vagyok. És nem azért, mert lusta vagyok, hanem az alatt az idő alatt pl. nyelvet tanulok vagy a kertet tudom gondozni. Az időm nekem is véges.

2023. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
100%

#16

Nem mindegy, hogy amikor összejön egy növel, akkor is megmarad a taksinéni, vagy sem. 😉

2023. júl. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 anonim ***** válasza:
100%

De miért teszed elé a kaját akkor is, ha dolgozol?

Miért nem szóltál neki a strandon, hogy heló, most már te jössz a pancsolóba és én megyek úszni?

Miért nem szólsz neki, hogy elvárod, hogy ha te is dolgozol, akkor együtt vigyétek a háztartást?

Menj el újra dolgozni es fektesd le az új szabályokat. Ha nem használ akkor válás. Ugyanazt kell majd csinalnod, csak eggyel kevesebb főre.

2023. júl. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék! Én nem azt várom el, hogy helyettem végezzen el itthon mindent. Én amiatt vagyok kiakadva,mert a gyerekekkel nem foglalkozik. És ezt gyerek előtt mégis hogyan tudtam volna érzékelni mondjátok már meg??? Az, hogy nem törődik velük már csak akkor derül ki,mikor megvannak a gyerekek.

Hogy miért nem megyek el dolgozni?! Talán amiatt mert,ezen a környéken ahol élünk a gyári munkán kívül nincsen más lehetőség. Nem tudok senkit megkérni, hogy vigyázzon a gyerekekre. Nehéz összeegyeztetni persze tudom, vannak szuper anyák akiknek sikerül,de nem vagyunk egyformák.

2023. júl. 10. 09:12
 19/73 anonim ***** válasza:
83%

Welcome to emberi élet

Ez pont ilyen szar

2023. júl. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 anonim ***** válasza:
71%

#19

Olyan nincsen, hogy csak gyár van. Ahol van gyár, ott van bolt, óvoda, iskola, kell a takarító, a fodrász, stb.

Férjed milyen munkarendben dolgozik?

Legvégső esetben vigyázz te mások gyerekeire, valószínűleg nekik se egyszerűbb megoldani, mint neked.

De hosszú távon rosszul fogsz járni. Ha a férjed rádun, beadja a válást, akkor hogy fogod megoldani? Nem lehet örökké függő viszonyban maradni.

2023. júl. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!