Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú pár vagyunk, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú pár vagyunk, van két 10 év alatti gyerekünk. A férjem dolgozik én a gyerekekkel itthon vagyok. Én viszem a háztartást és foglalkozok a gyerekekkel 0-24 - ben. Sokszor kivagyok, mert a férjem egyáltalán nem segít itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha hazajön a munkából terített asztallal és ebéddel várom. Csomagolok neki másnapra kaját minden nap, ha munkába megy. Ha szabadnapos akkor se segít semmit. Hétvégén strandon voltunk. Ő a felnőtt medencében én a két gyerekkel a pancsolóba. Teljesen úgy érzem, hogy a cselédje vagyok nem a felesége. Ha erről próbálok beszélni vele, állandóan nagy veszekedés lesz belőle. Mert ő szerinte mindent megtesz értünk és foglalkozik velünk. Sokszor úgy érzem, hogy már nem bírom tovább,de persze itt vannak a gyerekek. Értük még próbálok kitartani, de már egyre nehezebb.
2023. júl. 10. 03:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:
Persze van itt is minden. De nulla ismeretséggel nem lehet bekerülni sehova itt a környéken. Férjem ötre jár dolgozni egy másik városba, délután háromra ér haza.
2023. júl. 10. 09:39
 22/73 anonim ***** válasza:
85%

A 10 év alatti gyerekek kifejezés arra utal hogy kisiskolások. Magyarul ha napközisek akkor kb nincsenek otthon reggeltől fél 5ig. Neked addig takaritanod kell, főznöd kell, mondjuk a gyerekek az iskolában kapnak enni szóval nem tudni mi az a rengeteg dolog amit egész nap csinálsz, és amibe még segítséget is elvársz. Bármelyik másik nő akit nem tartanak el, nálad sokkal többet dolgozik. Nem értem mi a bajod. Ha dolgozni akarsz, szalagra is elmész. Ha nem akarsz dolgozni, a háztartás a te mumkahelyed. De ha egész nap egyedül vagy otthon mégis mi az a rengeteg munka amit nem bírsz egyedül? Ha ennyit kell takarítani akkor selejtezz otthon hogy könnyebb legyen, kevesebb legyed a takarítanivaló. Vegyél mosogatógépet, ha nincs.

Az biztos ha én lennék haztartásbeli, eszembe se jutna a dolgozó férjemtől elvárni hogy munka után még takarítson.

2023. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 anonim ***** válasza:
11%
Jó választás volt! :)
2023. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
74%
Kerülj korházba! Nem viccelek! Ess össze akármi. Össze fogja tenni a két.kezét...
2023. júl. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö, a gyári munka miért nem megfelelö?


Amúgy meg ha látom, hogy már az elsö gyerekkel sem foglalkozik, akkor nem szülök neki még egyet. Ha meg igen, akkor nem panaszkodom, hogy egyedül maradtam a feladatokkal, mert ezt már elöre láttam az elsönél is. (Ha ikrek, akkor nem szóltam.)


Ha a férjed bemondja az unalmast és válni akar, akkor mit csinálsz saját bevétel nélkül? Teljesen rá támaszkodsz.

2023. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:
Ezt a sok okos embert! Köszönöm a drága időtöket, hogy rám fordítottátok. Bánom, hogy kérdést tettem fel. Nem iskolás mindkét gyerek. És az első gyereknél még segített a férjem. Elmegyek gyárba persze, majd a négyéves gyereket elviszi a nyolc éves oviba és érte is megy délben, mivel délután nem alszik. Nyáron meg majd vigyáz rá egész nap. És mégegyszer leírom nem a házi munkába várok segítséget. Ja tényleg főzni se kell ti már csak tudjátok. Férjem meg majd rágja a küszöböt mikor hazáér a munkából. Na szép napot mindenkinek. Köszönöm ezeket a szuper tanácsokat!
2023. júl. 10. 10:42
 27/73 anonim ***** válasza:
30%

"Amúgy normális nők azt munka (értsd olyan tevékenység, amiből bevételük származik) mellett szokták elvégezni."


Lúzer nők ezek.

2023. júl. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
92%

:-)

Nem tudom, milyen tanácsokat vártál akkor.

Kivagy, mert egész nap otthon vagy a gyerekekkel. Tanácsoltuk, menj dolgozni, hát azt nem lehet, hogy képzeljük.

A nyitóban azt írtad, férjed semmit nem segít, hétvégén sem. Ezután kiderül, hogy nem is a házimunkában várod töle a segítséget.


Én sem szoktam fözni hétközben, mert nincs rá idöm, mégse haltunk eddig éhen se én, se a férjem, pedig mindketten dolgozunk és este járunk haza. Ha meg otthon van homeofficeban, akkor is meg tudja oldani magának a kaját.


Nem veszed észre, hogy a férjed szarik bele a családi életetekbe és gyakorlatilag egyedülálló anya vagy? Hogy ki hozza-viszi a gyereket az óvodába, azt is közösen kellene megoldanotok, nem neked egyedül. Vállaljon akkor ö is olyan munkát, hogy ki tudja venni a részét ebböl.


Vagy mit kellene írnunk? Szorítsd össze még jobban a fogad és türj?

Ezt bírom a legjobban, kiír egy kérdést, de akármilyen tanács jön, az mind nem megoldható, söt lehetetlen és a végén mindenki hülye.

2023. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell dolgoznod, két gyerekre kell vigyáznod akik a nap nagy részében oviban meg iskolában vannak. Meg főznöd is kell. :( Tökre sajnállak! Rossz neked! Sajnálom hogy nem tudtunk neked segíteni mi családos dolgozó nők! Mi nem tudjuk, milyen rossz neked.
2023. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
89%
Ti minek hívjátok azt, akinek munka mellett egyedül kell vinnie a háztartást?
2023. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!