Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú pár vagyunk, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú pár vagyunk, van két 10 év alatti gyerekünk. A férjem dolgozik én a gyerekekkel itthon vagyok. Én viszem a háztartást és foglalkozok a gyerekekkel 0-24 - ben. Sokszor kivagyok, mert a férjem egyáltalán nem segít itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha hazajön a munkából terített asztallal és ebéddel várom. Csomagolok neki másnapra kaját minden nap, ha munkába megy. Ha szabadnapos akkor se segít semmit. Hétvégén strandon voltunk. Ő a felnőtt medencében én a két gyerekkel a pancsolóba. Teljesen úgy érzem, hogy a cselédje vagyok nem a felesége. Ha erről próbálok beszélni vele, állandóan nagy veszekedés lesz belőle. Mert ő szerinte mindent megtesz értünk és foglalkozik velünk. Sokszor úgy érzem, hogy már nem bírom tovább,de persze itt vannak a gyerekek. Értük még próbálok kitartani, de már egyre nehezebb.
2023. júl. 10. 03:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:
34%
A napi munkád elélheti a 8 órát is. Majd pont sajnálni foglak, innen a 12 óra szalagmelóm mellől. Ja nem, őrülj hogy k@@@a jó sorsod van.
2023. júl. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
79%

Aztan iskolaidoben mit csinalsz hogy delelott nincs idod magadra?

Ne mond hogy minden nap 3orat takaritasz meg 3orat fozol mondjuk 8tol 2ig..

2023. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy normális nők azt munka (értsd olyan tevékenység, amiből bevételük származik) mellett szokták elvégezni."


Normális FÉRFIAK is. ;)

2023. júl. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:
14%

Én megértem a problémádat. A háztartás plusz gyerekek nem 8 órás munka, hanem 0-24. Azt javaslom, csak annyit csinálj, amit kedvvel tudsz végezni. Senkinek se jó, neked se, ha mindent megcsinálsz ugyan, de keserű kedvvel, morogva, és a vacsorához zsörtölődést tálalsz.

Ne veszekedj a férjeddel, és ne várd, hogy magától észreveszi, hogy te megszakadsz. Először is dicsérd meg, hogy mennyit megtesz értetek. Akkor ő is viszonozni fogja, hogy Te meg milyen jól bánsz a gyerekekkel, stb. És ha jó köztetek a hangulat, hidd el, el fog mosogatni neked, ha megkéred rá. Szépen, kedvesen szólj neki, hogy drágám, porszívózz ki lécci, vagy teregess ki, amíg én ezt meg azt megcsinálom, aztán köszönd meg, dicsérd meg, hogy jaj, de jó, hogy segítettél! Így vezesd rá, hogy szeretnéd, ha segítene neked. Ha morogsz, mérgelődsz, csak megrontod a hangulatot otthon, mindenkinek rossz kedve lesz, és így nem is lehet megkérni a másikat semmire. Ő meg úgy érzi, mindent megtesz értetek, elkeseríti, hogy mégse jó semmi, nem érti, mi bajod van, ez így egyikőtöknek se jó, a gyerekeknek se.

Ha pedig nem foglalkozik a gyerekekkel, bízd rá őket. Kérd meg, hogy vigye ki őket addig a játszótérre, amíg te ezt vagy azt csinálod otthon, vagy fodrászhoz mész, barátnődhöz, mit tudom én. De ezt is kedvesen, ne veszekedve. Nem hiszem, hogy nemet fog mondani. Ne duzzogj, ne elégedtelenkedj, legyen otthon jó a hangulat, és szeretettel vezesd rá a férjedet, hogy mit és hol segítsen neked. Segíteni fog.

2023. júl. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:
Látom szövegértésből itt senki sem jó. A gyereknevelésből nem veszi ki a részét a férjem. Ja tudom erre is a választ minek szültem neki?!
2023. júl. 10. 12:31
 36/73 anonim ***** válasza:
63%

Arra valaszolj hogy iskolaidoben delelottonkent mi dolgod van? Semmi. Nyilvan nem takaritasz mindig es fozni sem 8ora es nem is kell ott allni mellette nonstop.


Tehat mondjuk egy szeptemberi heted delelottje miert olyan nehez? Nem nagy dolog hogy fozz a parodnak aki a penzt keresi.


Ket 10koruli gyereket meg nem kell 0 24ben nevelni. Hazajon az iskolabol, akkor megtanul egyedul, max ellenorzod nekik. Aztan lehet jatszani vagy tvzni este 8ig. Este 8kor esznek vmit, aztan furdenek egyedul. Aztan mennek az agyba.

2023. júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
90%

Mi az, hogy nem veszi ki a részét? Drágám most elmegyek a fodrászhoz, idöpontom van tízre. A gyerekek addig itthon maradnak. Hamarosan jövök, szia.

Ezt így elmondod, becsukod az ajtót és elmész. Szerinted mi fog történni, amíg nem vagy otthon?

2023. júl. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
76%

Mit vársz konkrétan a férjedtől, mit csináljon a gyerekekkel, hogyan foglalkozzon velük?

És a strandon szóltál neki, hogy neked az a felállás nem tetszik?

2023. júl. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
30%

Milyen munka az ahonnan ebédre már haza lehet érkezni de el lehet belőle tartani egy négyfős családot?

Máskor ügyesebben írd meg :D

2023. júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 anonim ***** válasza:
83%

Hát próbálj meg beszélni a férjeddel, hogy ilyenkor mikor a gyerekek végig otthon vannak, vegye ki jobban a részét a feladatokból.

Hétköznapokon mondjuk nem tudom mit vársz, a két gyerek intézményben van, szóval pont semmi dolgod velük. Azért abba ne akarj már belehalni hogy főzni kell valamit.

2023. júl. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!