Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú pár vagyunk, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú pár vagyunk, van két 10 év alatti gyerekünk. A férjem dolgozik én a gyerekekkel itthon vagyok. Én viszem a háztartást és foglalkozok a gyerekekkel 0-24 - ben. Sokszor kivagyok, mert a férjem egyáltalán nem segít itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha hazajön a munkából terített asztallal és ebéddel várom. Csomagolok neki másnapra kaját minden nap, ha munkába megy. Ha szabadnapos akkor se segít semmit. Hétvégén strandon voltunk. Ő a felnőtt medencében én a két gyerekkel a pancsolóba. Teljesen úgy érzem, hogy a cselédje vagyok nem a felesége. Ha erről próbálok beszélni vele, állandóan nagy veszekedés lesz belőle. Mert ő szerinte mindent megtesz értünk és foglalkozik velünk. Sokszor úgy érzem, hogy már nem bírom tovább,de persze itt vannak a gyerekek. Értük még próbálok kitartani, de már egyre nehezebb.
2023. júl. 10. 03:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:
83%

A férj eltart 4 embert, meg fenntart egy házat. Ez tény, ez az anyagi oldala. De mi van a párkapcsolattal? Azon nem segít, hogy ő pénzt keres. Felborul az egyensúly.

Itt most a családi élet, az intimitás hiánya a probléma.

2023. júl. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
73%

Ilyen no mellett nem csodalom hogy felborul az egyensuly. Gondolom a faszi inkabb elmegy dolgozni mint hogy otthon hallgassa a not hogy neki milyen sok dolga van delelottonkent iskola es ovodaidoben..

Mert fozni kell. Meg minden nap!! mosni, meg takaritani.

2023. júl. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit nem lehet érteni az írásomon? Nem azt várom, hogy itthon is dolgozzon értsètek már meg. Hanem azt szeretném ha velünk is foglalkozna valamennyit. Sajnálom, hogy ez csak pár embernek jutott el. A többi mind munkakerülő,hàzsàrtos nőnek tart. Nekik javaslom , hogy értelmezzék a szöveget még egyszer. Na de mindegy is.
2023. júl. 11. 09:12
 64/73 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mi a lfszert nem vele beszelsz errol? Vagy mire varsz? Mi beszeljunk a ferjeddel hogy veletek is toltson idot?


Ez sokkal inkabb panaszkodasnak tunik.

2023. júl. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
23%
63. Hát pedig a házsártos asszonnyal nem foglakozik szívesen az ember fia. Szex legalább van? Vagy azt azért felejtse el, mert neked nincs kedved?
2023. júl. 11. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak az a probléma, hogy veletek nem foglalkozik, azon a gyakori népe hogyan segítsen? Üljetek le és beszéljétek meg, hogy ki mit szeretne. Ha meg nem lehet vele beszélni, akkor vagy elfogadod, vagy elválsz.
2023. júl. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
100%
Nekem biztos nem lenne kedvem ilyen emberrel szexelni... :D
2023. júl. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
23%
De még nem írtad le, mit értesz azalatt, hogy "foglalkozzon a gyerekekkel". Mit csináljon velük? Annyit tudunk, hogy elvitt benneteket strandra. Ő ott végig külön volt tőletek? Egész idő alatt a felnőtt medencében úszott? Egy percet nem töltött veletek a gyerekmedencénél? Nem fagyiztatok, nem lángosoztatok együtt? Miért nem? Nem veszekedés volt esetleg ott is?
2023. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
15%

67. A tyúk, vagy a tojás esete.

A csávó nem akar tenni, hogy a nőnek legyen kedve a szexhez.

A nőnek meg nincs kedve szexelni, mert a csávója nem ad meg mindent is neki.

Még jogos is lenne, hogy a csávó tegyen érte, ha akar szexet, csak az a baj, hogy ebben a kérdésben a nő sír, tegyen ő érte ha változást akar.

Amúgy meg ilyenkor mindig kibukik, hogy a férfitól várnátok el mindent, azt majd esetleg adtok is érte valamit ha van hozzá kedvetek.

2023. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
75%

Ki az a "ti"? :D Én nem ilyen hulladék emberrel vagyok együtt, nincs problémám azzal, hogy figyel-e rám, és szexet is kívánom vele.


De sose feküdnék le senkivel olyan alapon, hogy majd azért cserébe legyen hajlandó foglalkozni velem és a saját gyerekével, sem akkora senkiként nem tekintenék magamra soha, hogy én nem tudok adni a szexen kívül semmit egy férfi számára.

2023. júl. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!