Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középkorú pár vagyunk, van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középkorú pár vagyunk, van két 10 év alatti gyerekünk. A férjem dolgozik én a gyerekekkel itthon vagyok. Én viszem a háztartást és foglalkozok a gyerekekkel 0-24 - ben. Sokszor kivagyok, mert a férjem egyáltalán nem segít itthon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ha hazajön a munkából terített asztallal és ebéddel várom. Csomagolok neki másnapra kaját minden nap, ha munkába megy. Ha szabadnapos akkor se segít semmit. Hétvégén strandon voltunk. Ő a felnőtt medencében én a két gyerekkel a pancsolóba. Teljesen úgy érzem, hogy a cselédje vagyok nem a felesége. Ha erről próbálok beszélni vele, állandóan nagy veszekedés lesz belőle. Mert ő szerinte mindent megtesz értünk és foglalkozik velünk. Sokszor úgy érzem, hogy már nem bírom tovább,de persze itt vannak a gyerekek. Értük még próbálok kitartani, de már egyre nehezebb.
2023. júl. 10. 03:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
89%
Azt azért fajdalmas lehet látni, hogy az apa leszarja a gyerekeit. Ezt a részét megértem. Én otthagynám az ilyet, ha kérésre se akarja még belátni se, hogy nem viselkedik apaként. Ugyanis a 2 heti láthatás valószínűleg máris többet adna a gyerekeknek, mint ez a folyamatos apanélküliség. Nem jó pelda, hogy apa otthon van, de nem erdekeljük.
2023. júl. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:

#39—es


Légy oly kedves fuss neki mégegyszer az olvasásnak és értelmezd amit írtam!

2023. júl. 10. 15:16
 43/73 anonim ***** válasza:
31%

37. Az történik, hogy a gyerek kb életképesebb, mint az apja, mert tudja hogy anya hol tartja a kenyeret. 😢 Szégyen hogy ilyeneknek szűltők, aki normálisan bánna veletek, az meg hervasztó…..


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Dehát ha nektek ez kell!

Csak nem értem, ha egyszer ti döntötök így, akkor utána mit kell hisztizni, hogy olyan a palitok amilyet választottátok?

2023. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:
88%

Ha a gyerekek év közben óvódában és iskolában vannak, éjszaka meg alszanak, akkor miért kell 0-24-ben velük foglalkozni? Egész délelőtt szabad vagy, ne mond már, hogy olyan megterhelő egy kicsit takarítani meg főzni. Én minden nap megcsinálom ezt munka után, mint ahogy minden normális ember is. Nyáron meg vállalhatnál gyerekfelügyeletet a sajátjaid mellett, és mindjárt lenne munkád. Én heti két nap vigyázok a szomszédom gyerekeire pénzért, míg ő dolgozik.


Egyébként meg ha a férjed 3-ig dolgozik, akkor simán el tud menni a gyerekekért az óvódába, iskolába, míg te dolgozol valahol.

2023. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
100%

Reggel te viszed a gyerekeket, du. férjed hozza. Nem kell a gyereket délben elhozni az oviból, ez csak kifogás. Szted hány anyuka engedheti meg magának, hogy emiatt nem dolgozik?

Ha keresnél pénzt, mindjárt partner lennél.

Egyébként meg nem kell kiszolgálni. Esztek ti is, amikor ő, vmi egyszerűt hét közben. Takarítani heti egyszer elég. Esti rámolás a konyhában max. 20 perc.

Egyébként meg nem kell közös program, ha szarik rátok, menjetek 3-asban. Ne foglalkozz vele.

2023. júl. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 anonim ***** válasza:
87%

43


Annak a linkelt kérdésnek milyen relevanciája van itt és most? Te vagy ott a fröcsögő szánalomhalmaz? :)

2023. júl. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
0%

46. Köze annyi van, hogy el tudom képzelni, ilyen szexualitással milyen párt választ magának az átlag nő.

Aki magától egy durva álat az ágyban, képzelem milyen érzéki, és kedves férfi lehet a mindennapokban.


Amúgy jó legyek csak nyugodtan szánalom, de akkor ő mi? Gonosz ember, aki szándékosan szült két gyereket arra a trágyadombra, amit kapcsolatnak nevez?

Az nem szánalom, hogy 15-20 évig tündököltők, csak mert pin@val születtetek, és azt választotok akit csak akartok. Válogattok ezerrel! Ez alacsony, az csak kétszer annyit keres mint én, amannak csak egy diplomája van, xy sokat dolgozik, z meg azért nem jó mer koszos a keze….

Semmi nem elég jó. Aztán heti-napi rendszerességgel kibukik, hogy ilyen selejt kapcsolatokra juttok csak evvel. Sikerül beválasztani egy pinabubust, aki teszi a szépet, aztán amint dolgozni kéne értetek, kiderül hogy csak a szavak voltak nagyok, a tettek nem. Ez nem szánalom? Én legalább nem álltam össze egy alkalmatlan valakivel, hogy elb@szam két gyerek fél életét.

2023. júl. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
100%

Pont az jut selejt kapcsolatra, aki nem válogat ELÉGGÉ. :D

Amúgy ez nem is arról szól, hanem egy komplett társadalmi kórkép, generációk óta beteg minták, borzalmas házasságok eredményei. Mit tanul így a következő generáció?

2023. júl. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
100%
Biztos egy redvás kezű törpével kéne összejönni az embernek annak érdekében, hogy normális kapcsolata legyen. :)
2023. júl. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:

Érdekes kommenteket kaptam.

Hogy mit csinálok egész nap? Mosok, főzök, takarítok. Foglalkozok a gyerekekkel (mivel még kicsik én fürdetem őket) valaki írta hogy egyedül fürdenek. Hát nem.

Van egy 150 m2-es házunk hozzá tartozó kerttel. Fűnyírás, kertgondozás mind az én feladatom. De persze ezzel se lenne gond, ha legalább a gyerekkel foglalkozna a férjem. Persze ő is fáradt. De az ő munkaideje véges az enyém pedig 0-24. Tudom tudom, más anyák is így vannak ezzel. Csak szerettem volna beszélni valakivel erről. De csak a rosszat kaptam, tisztelet a kivételnek, mert volt egy-két hozzászóló aki normálisan írt és próbált segíteni. Nekik köszönöm.

2023. júl. 10. 18:03
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!