Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni közönséges férfiként egy súlyosan lecsúszott elhanyagolt nővel?

Figyelt kérdés

Egyrészt vagyok én mint egy igényesebb mamahotelben élő, eléggé kiéhezett magányos férfi, aki kapcsolatra vágyott

Elcsábított és összejöttem egy nővel aki amúgy vonzó és imádnivaló a számomra, de súlyos helyzetben van:

Fiatal gyereket nevel, súlyos anyagi problémák mellett, szinte lakhatatlan a háza, és ami a fő probléma hogy súlyosan igénytelen (alkoholista egy kicsit de én is), mivel az áldatlan állapotok javarésze nem anyagi okok miatt alakult ki.

Takarítani sem takarít, egy disznóól az egész

Szeretem és sajnálom is nagyon, de a józan eszem nem engedi hogy kihasználjanak, így dobni akarom

Hová vezethet egy ilyen kapcsolat?

Megérné az áldozatokat egy ilyen nő, mert csak az élethelyzete miatt lett ilyen?

Vagy muszáj menekülőre fogni ha nem akarok súlyosan pórul járni?



2023. aug. 14. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/74 A kérdező kommentje:

Te buktál le

A kommentjeid (a pipák száma alapján azonosítva) kuka kategóriába kerültek nálam, hiszen azok csak egy femináci (valódi) hulladék irománya

Bocs de olyan emberek véleménye nem érdekel akik úgy állnak az emberekhez ahogy itt az incelekhez szoktatok. A gusztustalan emberhez nem méltó stílusotokat nem tolerálom

2023. szept. 1. 23:32
 72/74 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, egyértelmű hogy kamu a kérdésed. Az eredeti kérdésed már nem is érdekel, látszik hogy hol gőzöl be az agyad: az incel témánál. Szerintem ne ragozd tovább, egy normális férfi ugyanezt írja neked. Hihetetlen hogy nincs jobb dolgotok mint egész nap férfiak-nők között ellentéteket keresni.
2023. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/74 anonim ***** válasza:
Hány éves a gyerek?
2023. szept. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/74 A kérdező kommentje:

"Hány éves a gyerek?"

7

2023. szept. 2. 10:53
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!