Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni közönséges férfiként egy súlyosan lecsúszott elhanyagolt nővel?

Figyelt kérdés

Egyrészt vagyok én mint egy igényesebb mamahotelben élő, eléggé kiéhezett magányos férfi, aki kapcsolatra vágyott

Elcsábított és összejöttem egy nővel aki amúgy vonzó és imádnivaló a számomra, de súlyos helyzetben van:

Fiatal gyereket nevel, súlyos anyagi problémák mellett, szinte lakhatatlan a háza, és ami a fő probléma hogy súlyosan igénytelen (alkoholista egy kicsit de én is), mivel az áldatlan állapotok javarésze nem anyagi okok miatt alakult ki.

Takarítani sem takarít, egy disznóól az egész

Szeretem és sajnálom is nagyon, de a józan eszem nem engedi hogy kihasználjanak, így dobni akarom

Hová vezethet egy ilyen kapcsolat?

Megérné az áldozatokat egy ilyen nő, mert csak az élethelyzete miatt lett ilyen?

Vagy muszáj menekülőre fogni ha nem akarok súlyosan pórul járni?



2023. aug. 14. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 A kérdező kommentje:

Meg ha önként elmegy elvonóra, akkor nem kerül veszélybe a gyerekfelügyeleti joga?

Lehet ez lenne az ami visszatartaná

2023. aug. 31. 19:11
 62/74 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem csak ott tudnak segíteni. Addig inni fog biztos. De ha ott sikerrel jár, nem veszik el a gyereket.
2023. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 anonim ***** válasza:

"Nem értem mi bajod"



Az a baja, hogy incel, es csak ilyen hulladek nok allnak le vele.


Es az a baj, hogy sok kollega le is sullyed erre a szintre, emiatt sajnos nem terhetunk ra a parkapcsolati piac helyreallitasara.....



39F incel

2023. szept. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 A kérdező kommentje:

"Az a baja, hogy incel, es csak ilyen hulladek nok allnak le vele."

Eleve nem lehetek már incel, legfeljebb ex-incel:)

A másik dolog pedig az, hogy megjelenésre és jellemre közel sem hulladék a nő, máskülönben sosem álltam volna le vele. Már csak akkor derült fény a siralmas helyzetére, amikor már behálózott

Abban viszont igazad van hogy mivel amúgy semmi kapcsolatom se lenne most már nővel ha ő nincs, ezért én sem vagyok olyan könnyű helyzetben. Valamennyire én is rá lennék utalva. Hiszen ő az utolsó lehetőségem a szerelem megélésére, és ezt használom ki

Nyugodtan el lehet ítélni

2023. szept. 1. 11:43
 65/74 A kérdező kommentje:

"Es az a baj, hogy sok kollega le is sullyed erre a szintre..."

Kérlek mesélj már nekünk!

Malajziában is ugyanez a helyzet?

Vagy csak hazajöttél vissza?

Vagy csak az igeidőt vétetted el?

2023. szept. 1. 11:46
 66/74 anonim ***** válasza:

"Nem értem mi bajod"



"Az a baja, hogy incel, es csak ilyen hulladek nok allnak le vele.


Es az a baj, hogy sok kollega le is sullyed erre a szintre, emiatt sajnos nem terhetunk ra a parkapcsolati piac helyreallitasara.....


39F incel"


Ja nem ő ennyit tud. Lehulladékozni a nehéz helyzetben lévőket csuklóból (azért nem írom hogy izomból mert szerintem az nincs neki)

Hát igen. Az incelek érzékeny, szép és megható lelke ismét megmutatta magát a világnak.

2023. szept. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 A kérdező kommentje:

"Ja nem ő ennyit tud. Lehulladékozni a nehéz helyzetben lévőket csuklóból"

Gondolom az alkoholizmus és az egyedülálló anyaság miatt hivatkozott rá így

Csak hát ugye az itteni nők azok akik hulladékként tekintenek az alkoholista férfiakra, jópárszor tapasztaltam ezt. Szóval gyanítom 66# hogy te sem vagy különb egy fokkal sem. Valójában senkit nem kéne hulladékként tekinteni, de egyik oldalon sem. Amíg egyik oldalon tapasztaljuk, ott lesz a másik oldalon is.

2023. szept. 1. 22:28
 68/74 anonim ***** válasza:
27%
Juuj hagyd ott szegény nőt örökre még ma. Ilyen egyik oldal másik oldal emberek borzalmasak. Kíméld meg magadtól, inkább ne is takaríts csak hagyd békén.
2023. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 A kérdező kommentje:

Jujj hát persze hogy a femináci fajtája most azonnal veszettül viaskodni kezd

De egy percig se hidd hogy az ilyenek véleményére adok bármikor is. A feminácik szerencsére könnyen kiszűrhetők a mocskolódó stílusukkal, nem hinném hogy túl sok vizet kavarnak a "tanácsaik"

2023. szept. 1. 23:16
 70/74 anonim ***** válasza:
43%
Aha, akkor mégis kamu a kérdés, csak a feminácizásra ment ki a dolog. Csúnyán lebuktál kérdező 🤣
2023. szept. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!