Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni közönséges férfiként egy súlyosan lecsúszott elhanyagolt nővel?

Figyelt kérdés

Egyrészt vagyok én mint egy igényesebb mamahotelben élő, eléggé kiéhezett magányos férfi, aki kapcsolatra vágyott

Elcsábított és összejöttem egy nővel aki amúgy vonzó és imádnivaló a számomra, de súlyos helyzetben van:

Fiatal gyereket nevel, súlyos anyagi problémák mellett, szinte lakhatatlan a háza, és ami a fő probléma hogy súlyosan igénytelen (alkoholista egy kicsit de én is), mivel az áldatlan állapotok javarésze nem anyagi okok miatt alakult ki.

Takarítani sem takarít, egy disznóól az egész

Szeretem és sajnálom is nagyon, de a józan eszem nem engedi hogy kihasználjanak, így dobni akarom

Hová vezethet egy ilyen kapcsolat?

Megérné az áldozatokat egy ilyen nő, mert csak az élethelyzete miatt lett ilyen?

Vagy muszáj menekülőre fogni ha nem akarok súlyosan pórul járni?



2023. aug. 14. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/74 anonim ***** válasza:
0%
A gyámhivatalnál egy feljelentést azért kéne tenni, nem gondolod? Szerencsétlen gyerek.
2023. aug. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/74 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, sokkal könnyebb leszólni egy ésszerűen gondolkodó, otthon élő férfit, mintsem megemelni a kis segged, és hasznos választ írni neki. Életedben először viselkedj igazi férfiként/nőként és nyújts segítséget a kérdező párjának! Ja, hogy nem megy? Akkor meg csitu van. Nem a más f.szával kell verni a csalánt. Dugni meg nyilván, hogy jó neki. Miért, neked rossz? Undorító vagy. Az egyetlen jó dolog, amit a kérdező saját magáért tehet az az, hogy elhagyja ezt a nőt, mielőtt még pár százezer mínusszal és érzelmi sérülésekkel szállna ki a kapcsolatból.
2023. aug. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/74 anonim ***** válasza:
41%
Nem a kérdező dolga egy másik felnőtt ember életét megoldani.
2023. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/74 A kérdező kommentje:

Én csak azt nem értem hogy ha ennyire változóak a vélemények, akkor miért szinte minden szavazat a "meneküljek"-nek jutott?

És akkor miért azt pontozzák le aki ezt erősíti, és azt fel aki az ellenkezőjét propagálja?

Amúgy nem akarom elhagyni a nőt mert szeretem és segíteni akarok neki amennyit még valós kár nélkül tudok, éppen ezen vagyok, nem kell a nyitott kapukat így döngetni!

Csak éppen erös bennem a bizonytalanság hogy ez hosszútávon miként fog működni. Szerintem érthető. Nem leszóltam, csak leírtam a tényeket de még azt is finoman fogalmaztam meg.

A helyzete valóban siralmas, én pedig ha mindenáron szeretnék segíteni (kompletten helyrerakva a dolgait) se biztos hogy meg tudnám oldani, mert oda már temérdek pénz is kéne, nem csak egy kis házimunka. Szóval nem olyan egyszerű a helyzet

2023. aug. 18. 22:18
 25/74 anonim ***** válasza:
95%
Menekulj!
2023. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/74 A kérdező kommentje:

"A gyámhivatalnál egy feljelentést azért kéne tenni, nem gondolod?"

Józan pillanataimban sajnos ez már nekem is eszembe jutott.

Nem tenném meg soha, de lehet ez volna a helyes

Sajnálom a srácot is mert hát azért nem ezt érdemli, ő nem tehet semmiről

2023. aug. 19. 12:32
 27/74 anonim ***** válasza:
79%
Menekülj!!!
2023. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/74 A kérdező kommentje:

Érdekes kérdés hogy vajon hogyan jutott el ez a nő idáig?

Folyamatosan dolgozik rendesen, éppen éjszakás műszakban

Bevodkázva szokott elaludni leginkább, és hétvégén még inkább rákapcsol az ivásra mint visszafogná magát. Évek óta nem volt rendes párkapcsolata, csak alkalmija. Valahogy azóta csúszott meg nagyon. Az ivásról leszoktatni úgy sem tudom. Viszont addig eljutottam hogy megmondtam neki: amikor nagyon be van rugva akkor nem alszok nála, nem vagyok hajlandó.

Saját elmondása szerint ugye azért tart itt mert nincs ideje utolérnie magát. Elég sovány magyarázat ez persze. Most éppen szabin vagyunk mindketten hogy rendet tegyünk valamennyire, de kétlem hogy sikerülni fog. A pia miatt ugyanis nemhogy könnyebben alszik el, hanem inkább nagyon kimerült lesz, mert nem alszik el időben a vodka+cigi kombót ismételgetve. Aztán meg a gyerekébe öli minden maradék idejét hogy kárpótolja. Legalábbis próbálja

2023. aug. 29. 14:34
 29/74 anonim ***** válasza:
93%

Pro: 1) szex, 2) az illúzió, hogy van valakid, 3) jó embernek, megmentőnek érezheted magad.


Kontra: 1) a nő alkoholista, 2) igénytelen a külsejére és a környezetére, 3) potenciálisan személyiségzavaros/defektes (talán bipoláris vagy borderline), 4) nem kér segítséget, 5) te sem tudsz rajta segíteni, 6) olyan emberhez kötődsz az idő múlásával egyre erősebben, aki tönkreteszi magát, 7) ki fogsz készülni, 8) ha elég sokáig együtt maradtok, végignézheted a leépülését, 9) visszatekintve elpazarolt időnek látsz majd minden vele töltött percet, +10) szegény gyereket nem lehet eléggé sajnálni.


Lehet, hogy kihagytam valamit, de nagyjából ezt gondolom.

2023. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/74 anonim ***** válasza:
87%

Ja igen, néhány kérdést hagytam ki. Milyen érzés egy pia- és cigiszagú, mosdatlan, az elalvás határán lebegő nőt dugni egy piszkos lakásban?Megszakítással védekeztek legalább, hogy kerek legyen a történet? Amikor nem alszol nála, mert túl részeg, akkor is van szex, csak utána eljössz?


Nagy probléma, hogy te magad is iszol, ezért tolerálod az ő alkoholizmusát (a puncijáért cserébe).

2023. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!