Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni közönséges férfiként egy súlyosan lecsúszott elhanyagolt nővel?

Figyelt kérdés

Egyrészt vagyok én mint egy igényesebb mamahotelben élő, eléggé kiéhezett magányos férfi, aki kapcsolatra vágyott

Elcsábított és összejöttem egy nővel aki amúgy vonzó és imádnivaló a számomra, de súlyos helyzetben van:

Fiatal gyereket nevel, súlyos anyagi problémák mellett, szinte lakhatatlan a háza, és ami a fő probléma hogy súlyosan igénytelen (alkoholista egy kicsit de én is), mivel az áldatlan állapotok javarésze nem anyagi okok miatt alakult ki.

Takarítani sem takarít, egy disznóól az egész

Szeretem és sajnálom is nagyon, de a józan eszem nem engedi hogy kihasználjanak, így dobni akarom

Hová vezethet egy ilyen kapcsolat?

Megérné az áldozatokat egy ilyen nő, mert csak az élethelyzete miatt lett ilyen?

Vagy muszáj menekülőre fogni ha nem akarok súlyosan pórul járni?



2023. aug. 14. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/74 anonim ***** válasza:
76%
#50 ez olyan mint egy múltkori ahol a mesemondó már a kérdést elrontotta, az első mondatban fia, pár sorral lejjebb meg lánya volt, és megpróbálta kimagyarázni hogy azért írt lányt mert egy barátnőjével éppen annak a lányáról beszélt miközben írta, vagy valami ilyesmi :D
2023. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/74 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem hagyd el, szeretheted,mint embert, jól érezheted magadat vele, de ebből az lesz előbb utóbb, hogy magával ránt a mélybe.

Neki rehabilitációs ellátásban illene részesülnie különösen a gyermeke miatt (sajnálom őt nagyon). Te nem mentheted meg, ha ő nem akarja...Ezerszer jobb egyedül, mint idegeskedni mellette, szagolni őt, inkább akkor menj prostizni, vagy ismerkedj másokkal.

2023. aug. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/74 A kérdező kommentje:

A nőnek kisfia van, ő a srác

Lányai is vannak, csak ők már nagykorúak és elköltöztek

Vagy inkább elmenekültek

2023. aug. 31. 07:53
 54/74 anonim ***** válasza:
84%
Persze és a kisfiúnak kiadják a vodkát.
2023. aug. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/74 A kérdező kommentje:

54#

Miért vagy ennyire értetlen?

Nem a gyerek megy vodkáért hanem az anyja. Annak csak meg kell várnia a boltnál. Aztán otthon meg megy a dajdaj éjszakákon vagy délelőttökön át.

Én is megiszom a kis söröcskémet, de ez így, hogy a gyerek is ott van, nála elég borzasztó

Nyugodtan el lehet ítélni engem is ugyanúgy vagy akár jobban is, de a lényegen nem változtat

A fájdalmas az hogy józanul veszi meg a piát, elvileg tiszta fejjel sem jut el odáig hogy ezt nem kéne

Én nem fogom tudni leszoktatni

2023. aug. 31. 12:39
 56/74 A kérdező kommentje:

"inkább akkor menj prostizni, vagy ismerkedj másokkal."

Furcsa lehet megérteni miért is vagyok vele egyáltalán

Pedig valójában egyszerű

Hosszú évek óta ő volt az egyetlen lehetőségem egy párkapcsolatra

Más lehetőségem nem lesz, csak ő

Egy prostival összehasonlítva pedig olyan a nő mint a narancs, a prosti pedig csak a narancsízű cukorka. Szexben eddig páratlan ez a nő. Az odaadásával varázsolt el.

Tehát nekem sem annyira könnyű ott hagynom, de el fogom tudni viselni

Viszont érthető hogy nem kukáztam azonnal amint fény derült a helyzetére. Azért sem mert hamar megszerettem

2023. aug. 31. 12:57
 57/74 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem már ne részletezd,egyre undorítóbb a viselkedésed..

Nem csoda hogy vodkát kell innia minden nap szerencsétlen nőnek.

2023. aug. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/74 A kérdező kommentje:

Nyilván miattam iszik évek óta

Bár még egy hónapja sem vagyunk együtt

Nyilván felesleges volt ide minden szó, ezért viszont csak magamat okolhatom

2023. aug. 31. 15:38
 59/74 anonim ***** válasza:
87%

Nem értem mi bajod. Megmondod neki, vagy elvonóra megy, vagy otthagyod. Ha nem lesz alkesz, nem hagyod ott. Ha nem megy elvonóra, azonnal otthagyod. Ennyi. Ha ezt nem teszed meg akkor sima ügy, kivetted a jót az egészből majd mész tovább nőzni.

A gyerek érdekében is próbáld meg az egyetlen lehetséges megoldást felvázolni neki.

2023. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/74 A kérdező kommentje:

"Ha nem megy elvonóra, azonnal otthagyod."

Csak az elvonón tudnak rajta segíteni?

Mármint ott tényleg képesek leszoktatni szerinted?

Nagyjából ez most a legnagyobb probléma az életében, amit ha megoldana, rendbejöhetne

De amíg nem tudja megoldani, nem is lehet rá igazán számítani mint társ

2023. aug. 31. 19:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!