Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni közönséges férfiként egy súlyosan lecsúszott elhanyagolt nővel?

Figyelt kérdés

Egyrészt vagyok én mint egy igényesebb mamahotelben élő, eléggé kiéhezett magányos férfi, aki kapcsolatra vágyott

Elcsábított és összejöttem egy nővel aki amúgy vonzó és imádnivaló a számomra, de súlyos helyzetben van:

Fiatal gyereket nevel, súlyos anyagi problémák mellett, szinte lakhatatlan a háza, és ami a fő probléma hogy súlyosan igénytelen (alkoholista egy kicsit de én is), mivel az áldatlan állapotok javarésze nem anyagi okok miatt alakult ki.

Takarítani sem takarít, egy disznóól az egész

Szeretem és sajnálom is nagyon, de a józan eszem nem engedi hogy kihasználjanak, így dobni akarom

Hová vezethet egy ilyen kapcsolat?

Megérné az áldozatokat egy ilyen nő, mert csak az élethelyzete miatt lett ilyen?

Vagy muszáj menekülőre fogni ha nem akarok súlyosan pórul járni?



2023. aug. 14. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/74 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező te gyengeelméjű vagy. Egyszer azt írod az a fő bajod hogy "nem takarított ki". Máskor ezt: "mert oda már temérdek pénz is kéne, nem csak egy kis házimunka. Szóval nem olyan egyszerű a helyzet"


Most akkor döntsd már el hogy milyen állásponton vagy. Paraszt. Takarítsál romos házban, a nagy eszeddel.

2023. aug. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/74 A kérdező kommentje:

31#

Hát a gyengeelméjű itt pont te vagy. Az hogy nem takarít és az hogy le van lakva a ház csúnyán az mióta ellentmondás?

2023. aug. 29. 22:18
 33/74 A kérdező kommentje:

"Milyen érzés egy pia- és cigiszagú, mosdatlan, az elalvás határán lebegő nőt dugni egy piszkos lakásban?"

Kifejezetten jó kösz a kérdést:)

Szagvak vagyok szóval az nem zavar, nem mosdatlan mert fürdik, és közel sem áll az elalvás határán ha szeretkezünk

De te gondolom ezt is jobban tudni véled majd

"Megszakítással védekeztek legalább, hogy kerek legyen a történet?"

Meg sem szakítom, hogy kerek legyen a történet:)

"Amikor nem alszol nála, mert túl részeg, akkor is van szex, csak utána eljössz?"

Nem, akkor nincs szex

Az meg hogy az én alkoholizmusom mekkora probléma majd megítélem én meg a környezetem, nem egy vadidegen

2023. aug. 29. 22:23
 34/74 anonim ***** válasza:
35%
Még egy gyereket gyártotok ilyen anya mellé?
2023. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/74 anonim ***** válasza:
51%
Én egy olyan opciót tartanék korrektnek, hogy mivel megismerted ezt a nőt, a gyerekének a helyzetét, az egészet amiben él, lefeküdtél vele többször, de ez alapján nem kezdenél vele kapcsolatot, viszont kb mint mikor nem mész el egy balesetes mellett vagy egy eszméletlenül fekvő mellett az utcán hanem mentőt hívsz, valahogy próbálsz ezzel mit kezdeni ha már ilyen szituáció jött veled szembe. Pl, megnézed hogy lehet a lakhatásukat megoldani, milyen rokonai vannak, ha tudsz segíteni minimálisat pl költözésben segítesz és nem vársz érte semmit. Szerintem, ez a korrekt, amikor szembe tudsz magaddal nézni a tükörben utána. A kapcsolat része ez után esedékes, ha már nem nyomorognak.
2023. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/74 A kérdező kommentje:

"Még egy gyereket gyártotok ilyen anya mellé?"

Valószínűtlen

A nő már nem elég termékeny. Ha mégis becsúszna egy nyilván elvetetné. Ha mégsem nagyon pórul járna. Tudom elvileg én is, de én valójában védve vagyok. Hosszú sztori

2023. aug. 30. 09:18
 37/74 A kérdező kommentje:

"Pl, megnézed hogy lehet a lakhatásukat megoldani, milyen rokonai vannak, ha tudsz segíteni minimálisat pl költözésben segítesz és nem vársz érte semmit."

Nem csak az számít mi számít korrektnek. Pont azt írtam eddig, hogy a lakhatásukat megoldani vagy milliókból lehetne, vagy egy közös albérlettel (egyedül most nem tudná fizetni)

De jelenleg egyik sem elfogadható a számomra. Aztán meg sem gazdag sem hülye nem vagyok hogy vagyonokat költsek egy friss kapcsolatra. Rokonokhoz sem tud menni.

Azt is megjegyezném hogy a ház még lakható, csak nagyon odavan. Az egész még okés is volna ha kitenne magáért a nő és dolgozott volna rajta az utóbbi évek alatt. De jól látszik hogy ez kimaradt, a következményei pedig durvák

2023. aug. 30. 09:25
 38/74 anonim ***** válasza:
93%
Nem a nő jár pórul, neki ott lesz még egy áldozat akit veszélyeztethet. A gyereked fog rosszul járni de nagyon.
2023. aug. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/74 anonim ***** válasza:
83%

A nő is megér egy misét, de a kérdező sem teljesen normális, az biztos.


Könnyen beszélsz rendről, tisztaságról másnál, ha otthon megcsinálják helyetted. Kíváncsi lennék mennyire tudsz fenntartani egy háztartást: vásárlás, főzés, mosás, takarítás, munka és egy plusz felelősség mellett. Nyilván ez nem kifogás az alkoholizmusra, illetve nem is lehetetlen feladat, elég sokan meg tudják ugrani, de tény, hogy rengeteg fegyelmet, következetességet és áldozatot igényel. Ha az ember egy kicsit is instabil, nagyon könnyű elszúrni. Neked egyébként mi is a kifogásod az alkoholizmusodra? Őszintén, a nő legalább önálló, még ha szrul is csinálja, te még az sem vagy, de osztod az észt, és jobb partynak tartod magad nála.

Egyébként szerintem is hagyd el, jobban járna egy stabilabb, felelősségteljesebb emberrel. Remélem megtalálja, és a segítséget is, amire szüksége van. Te ezt nem tudod megadni neki az biztos, mert csak egy nagyra nőtt gyerek vagy, aki magáról se tud gondoskodni/magán se tud segíteni, nemhogy máson.

2023. aug. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/74 anonim ***** válasza:
35%

Te is alkoholista vagy,mamahoteles, nem takarítasz, főzöl annyit mint kellene,ha egyedül élnél, akkor miről beszélünk?


Nem szereted, nem sajnálod hanem lenézed, úgyhogy tedd meg neki azt a szívességet hogy békén hagyod örökre!

2023. aug. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!