Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni közönséges férfiként egy súlyosan lecsúszott elhanyagolt nővel?

Figyelt kérdés

Egyrészt vagyok én mint egy igényesebb mamahotelben élő, eléggé kiéhezett magányos férfi, aki kapcsolatra vágyott

Elcsábított és összejöttem egy nővel aki amúgy vonzó és imádnivaló a számomra, de súlyos helyzetben van:

Fiatal gyereket nevel, súlyos anyagi problémák mellett, szinte lakhatatlan a háza, és ami a fő probléma hogy súlyosan igénytelen (alkoholista egy kicsit de én is), mivel az áldatlan állapotok javarésze nem anyagi okok miatt alakult ki.

Takarítani sem takarít, egy disznóól az egész

Szeretem és sajnálom is nagyon, de a józan eszem nem engedi hogy kihasználjanak, így dobni akarom

Hová vezethet egy ilyen kapcsolat?

Megérné az áldozatokat egy ilyen nő, mert csak az élethelyzete miatt lett ilyen?

Vagy muszáj menekülőre fogni ha nem akarok súlyosan pórul járni?



2023. aug. 14. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/74 A kérdező kommentje:

"A nő is megér egy misét, de a kérdező sem teljesen normális, az biztos."

Ugyanmár, ki normális ezen a világon?

"Könnyen beszélsz rendről, tisztaságról másnál, ha otthon megcsinálják helyetted."

Mintha te tudnád

Attól hogy "mamahoteles"-nek írtam magamat, nem azt jelenti hogy mindent megcsinálnak nekem

De ez amúgy sem verseny, ez nem farokméregetés, nem is rivalizálás

Nem értem miért ezzel jöttök mikor a kérdés nem az volt hogy melyikünk a gázabb, szánalmasabb

A kérdés NEM ez

Az a kérdés hogy mennyire működőképes egy ilyen kapcsolat?

Ha erre nem tudtok választ adni felesleges a pocskondiázás

"Neked egyébként mi is a kifogásod az alkoholizmusodra?"

Nem az a baj hogy én mértékletesebb vagyok nála ivásban

Mert ez nem verseny

Elmondtam neki is hogy ez nekem könnyű, mert tegnap is nem tetszett a részeg viselkedése, én pedig egyszerűen hazamentem és kész. A probléma a gyerekénél van, aki ugyanezt nem tudja megtenni

Illetve önmagának okoz problémákat azzal, hogy ez felzabálja a napjait, az idejét, az energiáit, és a pénzét is. Ez az ő problémája, tőlem függetlenül

Csak hát nekem is végig kell néznem amíg vele vagyok

"Egyébként szerintem is hagyd el, jobban járna egy stabilabb, felelősségteljesebb emberrel."

Nyilván

Az a probléma hogy sajnálom is

Mert nem véletlen hogy évek óta nem talál rendes párt. Jelenleg én vagyok neki a férfi, el volt hanyagolva ilyen téren is (érzelmileg és szexuálisan is)

Kicsi az esélye hogy egyáltalán talál valakit hosszútávra, nemhogy nálam érettebb férfit. Tudom hogy arra volna szüksége, de egy érettebb férfi már régen elmenekült volna előle az biztos

A lényeg az hogy a femináci csordaharcászat stílusotok most nem segít a kérdésben, kérlek titeket hogy egy kicsit objektívebben álljatok neki a témának, ha valóban segítő lenne a szándékotok!

2023. aug. 30. 13:39
 42/74 anonim ***** válasza:
25%
Nehogy leessen az aranygyűrűd kérdező, hogy az általad ingyenkrvának tartott nőnél 1 napot odaatedd magad és rászánj a romeltakarításra, ha már otthon anyuci mindent megcsinál helyetted. Én férfi vagyok és undorítónak tartom az ilyen férfiakat mint te. Rinyálni tudsz, meg sajnáltatni magad, még "sajnálod" a nőt. Dehogy sajnálod, kihasználtad, kibeszélted, eldobod, egy fűszálat nem tettél keresztbe, félrenézel hogy egy gyerek szenved aztán mész haza rántotthúst ebédelni. Egy segítő gesztus sincs, semmi. Remélem minden érintett rájön, hogy milyen ember vagy.
2023. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/74 anonim ***** válasza:
93%

Én nő vagyok és nem értek egyet azzal, hogy a nőt így felmentitek. Felnőtt ember, és így él? Nem stabil férfi kell neki hanem egy hivatalos gyám és szerencsétlen gyerekének is az kéne.

Egyáltalán nem értek egyet azzal, hogy egy párkapcsolatnak az egyik fél szociális megsegítése a célja. A kérdezőnek semmi felelőssége nincs, a hatóságoknak annál több lenne.

2023. aug. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/74 anonim ***** válasza:

A válaszomnak abszolút van köze ahhoz, hogy működőképes-e a kapcsolatotok. De akkor leírom még érthetőbben:

Egy alkoholista nem tud segíteni egy másik alkoholistán, mert ugyanolyan függő. Valaki, aki képtelen egyedül vezetni egy háztartást munka mellett, az nem tudja megtanítani olyannak, aki szintén küszködik ezzel. Semmi olyan képességed nincs, amivel tényleg segíteni tudnál neki. Remélem így már feldolgozható a válasz számodra.

2023. aug. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/74 A kérdező kommentje:

"Valaki, aki képtelen egyedül vezetni egy háztartást munka mellett, az nem tudja megtanítani olyannak, aki szintén küszködik ezzel."

Megtanítani?

Mégis hogyan gondolod hogy nekem ezt "tanítani" kellene?

Eszem ágában sem volt tanítani a nőnek ilyeneket, felnőtt nő, idősebb nálam is, nyilván nem fogom kioktatni háztartásból

A problémája más természetű úgyis

"Egy alkoholista nem tud segíteni egy másik alkoholistán, mert ugyanolyan függő."

Én magamat nem akarom felmenteni, de nem hiszem hogy az én alkoholizmusom a probléma. Ettől a problémámtól függetlenül nem hinném hogy én lennék az aki le tudná szoktatni az ivásról. Nem azért mert én is szoktam inni, hanem mert nem vagyok sem szakember, sem parancsolója. Ő dönti el hogy iszik-e vagy sem, nekem kevés rá a befolyásom. Legfeljebb bírálhatom, és nem fizetem neki, de leszoktatni nem valószínű hogy fogom tudni.

Segíteni viszont így is segítek

A héten csak ezért mentem szabira hogy segítsek neki otthon

Ezt is teszem

2023. aug. 30. 16:01
 46/74 anonim ***** válasza:
43%
Dehogy mentjük fel a nőt, hát iszik ő is, de az hogy nyilván tudjuk hogy egy jó állapotú rendezett lakást 10 perc kitakarítani, egy romossal meg a fél élete rámegy, mindig van valami. Az ha a kérdező kicsit segít, az ha nem is most, de később segíthet kihozni az alkoholizmusból, mert valaki tett valamit, valaki rendes volt, ez nagyon sokat jelenthet. Nem az hogy áldozza be magát de mégis azért valamit.
2023. aug. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/74 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy ez nem fog működni, nagyon nem

A srác elszólta magát, napi program hogy vodkáért megy

Nem tudom anyagilag is hogy bírja

De ez hogy napi szinten durván leissza magát, ez nekem sok.

Ez egyszerűen vállalhatatlan

Sajnálni fogom, de el kell engednem, hamarosan

2023. aug. 30. 19:49
 48/74 anonim ***** válasza:
88%
A kisgyereket sajnáld. Szerintem ha ennyi vodka van akkor tényleg gyámügy.
2023. aug. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/74 anonim ***** válasza:
27%
Milyen srác?
2023. aug. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/74 anonim ***** válasza:
79%
Hát igen, szerintem most derült ki hogy kamu. Kérdező majd készíts jegyzeteket máskor, mert így hogy napi 4-5 kamut írsz, teljesen bele fogsz zavarodni a sztorikba.
2023. aug. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!