Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet kezdeni közönséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni közönséges férfiként egy súlyosan lecsúszott elhanyagolt nővel?

Figyelt kérdés

Egyrészt vagyok én mint egy igényesebb mamahotelben élő, eléggé kiéhezett magányos férfi, aki kapcsolatra vágyott

Elcsábított és összejöttem egy nővel aki amúgy vonzó és imádnivaló a számomra, de súlyos helyzetben van:

Fiatal gyereket nevel, súlyos anyagi problémák mellett, szinte lakhatatlan a háza, és ami a fő probléma hogy súlyosan igénytelen (alkoholista egy kicsit de én is), mivel az áldatlan állapotok javarésze nem anyagi okok miatt alakult ki.

Takarítani sem takarít, egy disznóól az egész

Szeretem és sajnálom is nagyon, de a józan eszem nem engedi hogy kihasználjanak, így dobni akarom

Hová vezethet egy ilyen kapcsolat?

Megérné az áldozatokat egy ilyen nő, mert csak az élethelyzete miatt lett ilyen?

Vagy muszáj menekülőre fogni ha nem akarok súlyosan pórul járni?



2023. aug. 14. 11:34
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/74 anonim ***** válasza:
88%
És mik a kilátásaid nők terén, ha hagyod ezt a nőt? Ha ő jutott, akkor nem lehet, hogy jobb nem nagyon fog jutni? Nem lenne érdemes mégis segíteni neki, hátha talpra tud állni és közösen, albérletben új életet tudtok kezdeni? Gondolom neked sem életcélod a mamahotelben maradni, egyedül viszont nem lesz esélyed kikecmeregni onnan.
2023. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/74 anonim ***** válasza:
66%

Mit értesz a kicsit alkoholista alatt? Dolgoztok mindketten?


Tudom nem ilyen vàlaszokat kaptàl de làttam pozitív példàt màr. Ahol a nö jobb közegbe kerülve rendbe jött. Lehet lenne esély a jobbra csak hàt meg se pròbàlod. Persze ehhez az kell, hogy ö is akarja.

2023. aug. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/74 anonim ***** válasza:
94%
A saját házában élve anyagi nehézségekkel küzd. Nem fog tudni kivenni veled albérletet. Másrészt te most arra vered magad, hogy anyád patika rendet tart. De te egyedül mennyire boldogulnál, gyerek és munka mellett?
2023. aug. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/74 anonim ***** válasza:
6%
Alkoholista, zilált, talán borderline személyiségzavaros nő? Menekülj. Esetleg dugd meg búcsúzóul jó alaposan. (A gyereket sajnálom.)
2023. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/74 A kérdező kommentje:

Az volt a probléma hogy túl gyorsan kapcsolat lett ebből a kis afférból. Persze ezt még elvileg simán le is lehet zárni, de ahhoz el kell engedni az egyetlen lehetőségemet az életben jó szexre

Ez nekem nem könnyű.

Aztán van olyan is hogy szex közben többször szerelmet vall, amit nem igen tudok még hova tenni (mennyire őszinte amikor a szenvedélyben amúgy is elvakult)

Namost tartok tőle hogy nagyon megbántom, amit szintén nem szeretnék. Dehát ezért kéne mielőbb lépnem hogy minnél kisebb legyen a fájdalom

Úgy beszéltük "próbaidőn" vagyunk, így elvileg még nincs nagy gáz ha elengedem

2023. aug. 14. 22:32
 16/74 A kérdező kommentje:

"Mit értesz a kicsit alkoholista alatt?"

Esetemben a napi rendszerességű sörözést, esetében meg azt hogy nem igazán látom még mennyire az, nem élünk együtt

De nem veti meg a rendszeres piát az biztos.

"Dolgoztok mindketten?"

Ugyanazon helyen dolgozunk másik műszakban. Korábban régről ismerős csaj akiről meg nem mondtam volna hogy ilyen körülmények között él

"Persze ehhez az kell, hogy ö is akarja."

Nyilván az kell, de addig nem mehet a kapcsolat hogy ezt kérni tudja.

Amúgy súlyos anyagi gondok vannak, de attól még létezhetne szemetese meg szennyeskosara is, azért egy ideje már ott él. A súlyos helyzet meg nem olyan rég alakult ki

Igényességgel azért nem volna ennyire oda az egész

2023. aug. 14. 22:45
 17/74 anonim ***** válasza:
45%

Miért nem beszélsz vele, hogy téged a kapcsolattól a környezetére igénytelensége tart vissza, például egy összeköltözést nem tudsz így elképzelni.

Amúgy simán lehetséges, hogy most depressziós, és ha javulnak a körülmények, akkor a környezetére is igényesebb lesz.

Azon a ponton már rég túlvagytok, amikor sérülés nélkül ki tudtok szállni. Szerintem jobb lenne őszintén megbeszélni a dolgokat és adni egy esélyt a javulásnak. Ha pár hónap után sincs tartós változás, akkor még teljesen jogos, hogy ha szakítasz.

2023. aug. 15. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/74 A kérdező kommentje:

"Szerintem jobb lenne őszintén megbeszélni a dolgokat és adni egy esélyt a javulásnak."

Megtenném én, nem akarom elkapkodni a szakítást alig hogy összejöttünk.

De nekiszegezni az "elvárást" hogy legyen igényesebb nem szívesen teszem, bár lehet kéne.

Úgy vagyok vele hogy "ki vagyok én még neki hogy megmondjam hogyan éljen?"

Van egysmás inkább amivel próbára teszem, meg segítek neki otthon ha alkalmam van rá. De egyenlőre különélve ennyi, nem érdemes kapkodni. Egyhamar úgyse kerül szóba a szorosabb kapcsolat

2023. aug. 15. 06:10
 19/74 A kérdező kommentje:

Amúgy beszéltem erről haverommal, kérdezte hogy nem tudom-e "megjavítani"?

Azt feleltem hogy "sajnos nem vagyok egy szerelő, főleg nem emberekhez". A magam baja is megvan az életemmel, nemhogy mást varázsoljak újjá. És erre a "szerelésre" úgy sem mutatkozott konkrét igény, addig pedig nem szabad erőlködni vele.

2023. aug. 15. 06:15
 20/74 anonim ***** válasza:
85%

Hát igen,sokkal egyszerűbb leszólni egy gyerekét egyedül nevelő,dolgozó nőt,

mint esetleg fel emelni a kis segged a mamahotelból,és életedben

először férfiként viselkedni,esetleg segítséget nyújtva neki,

mert lehet hogy még ki is jutna a koszból és alkoholizmusból,

ha nem lenne egyedül.....De megdugni azért jó ugye?

Undorító egy alak vagy,és könnyen prédikálsz a szüleid tiszta

kanapéjáról...Szánalmas.. :-(

2023. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!