Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? Anyagias vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy gyesen vagyok itthon a gyerekünkkel, nekem annyi bevételem van amit kiutalnak, még elég kicsi a gyerek 10 hónapos. A párom elég jól keres havi 7-800 ezeret, de mindennek elkéri a felét. Ami alapjáraton nem gond, de a nagyobb tételek már nekem nem férnének bele. Az utóbbi időben úgy hordja a kocsit szervízbe mintha kötelező volna, aminek szintén elkéri a felét, mert közös. Én meg itt ülök és azon gondolkodom, hogy be kellene adjam a gyereket bölcsibe és visszakéne mennem dolgozni hogy ezt bírjam anyagilag. De őszintén kicsit elbizonytalanodtam, hogy ez normális-e hiszen őneki van rá pénze, simán lehetne hogy akkor adom neki vissza mikor nekem is lesz rá, szóval havi szinten törleszteném, de mindig minden azonnal kell. Többször összevesztünk emiatt, mert állítása szerint nekem jogtalanul van közöm a kocsihoz, mert fent se tudnám tartani (a kocsi az én örökségem), de ő használja sűrűbben, munkába jár vele, most külföldre fog menni vele, amiatt is kellett megjavítani, de mondjuk volt is baja. Az én lakásomban lakunk és lehet hülyeség a részemről de úgy gondolom, hogy anyagilag én nagyon megkönnyítem az életünket azzal, hogy nem kell albérletet fizetni illetve van egy kocsink ami igaz használt meg öreg de legalább van, és még azzal is oké vagyok hogy felezzük a költségeket, de nem lehetne tekintettel lenni arra hogy nekem az anyagihelyzetem a gyereknevelés miatt korlátozott? Szerintetek én túlreagálom?
2023. aug. 21. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
96%

Röviden: az ilyet én nem tekintem férfinak.

"nekem az anyagihelyzetem a gyereknevelés miatt korlátozott?" Ő amúgy felfogja, hogy az ő gyerekét neveled és azért nem tudsz dolgozni...?

Vagy fogyatékos.

2023. aug. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
98%
Hogy mi van?? A te lakásodban laktok, a te autódat használja plusz te az ő gyerekével vagy gyesen, és ő kéri el tőled minden kiadásnak a felét? Ez most komoly? Hát basszus! Neki kéne eltartania titeket, nem véletlenül nem tudsz teljes állásban dolgozni! Ezt mégis hogy? És még ő sértődik meg? Megáll az eszem.
2023. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
99%
Nekem csak egy kérdésem van. Hogyan tudtál hozzámenni?
2023. aug. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
99%
Ez komoly? Otthon vagy kismamaként a közös gyerekkel és mégis mindennek kéri a felét? Ezt jól ki fogtad! 🤦‍♀️
2023. aug. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
95%

Ilyen létezik????

Jóságos ég!!!!

2023. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
97%
Mármint hogy túlreagálod??? Csapj már az asztalra, könyörgöm! Ingyen lakik a lakásodban. A te autódat használja, amihez szerinte nincs közöd (bár tény, hogy az autó pénztemetőnek tűnik). Otthon vagy a közös gyerekkel. Mi a francért tűröd ezt? Mi az, hogy később törlesztesz, ha majd lesz rávalód? Eszem áll meg! Hogy lehet valaki ennyire szolgalelkű? Egyszerűen nem hiszem el, hogy ez igaz...
2023. aug. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
99%
Ti nem vagytok család..
2023. aug. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
99%

Már rég kidobtam volna a helyedben!

Van egy lakásod, van kocsid, ő meg fizessen a gyereke után gyerektartást. Garantálom hogy jobban megélnétek ketten a gyerekkel ha nem kellene elviselned ezt a herét.

Milyen apa az ilyen? Ne neked adjon pénzt hanem a saját gyerekének, könyörgöm!

Bírd ki addig amíg vissza tudsz menni dolgozni, utána paterold ki apukát a fenébe. A gyt-t legalább nem tudja felezgetni.

2023. aug. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
98%

Oké, akkor már csak az a kérdésem, hogy miért nem dobod ki a francba? Teljesen kihasznál, anyagilag próbál ellehetetleníteni, és még egy bunkó barom is.

Ha külön kasszázni akar oké, de az nem úgy működik, hogy ő egyedül bármit kitalál és azt neked is kötelezően fizetned kell. A minimum, hogy előtte megbeszéli veled. Ha nem szól előre, akkor ne fizess neki semmit.

2023. aug. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 A kérdező kommentje:
Sajnos igaz, de én is palimadárnaj érzem magam, csak hát a béke meg a gyerek miatt azért sokat eltűrök. Meg mindig mondja micsoda istentelen szerencsém van vele, mert más még ennél 100x többet elvárna. Hát nem tudom..
2023. aug. 21. 13:10
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!