Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? Anyagias vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy gyesen vagyok itthon a gyerekünkkel, nekem annyi bevételem van amit kiutalnak, még elég kicsi a gyerek 10 hónapos. A párom elég jól keres havi 7-800 ezeret, de mindennek elkéri a felét. Ami alapjáraton nem gond, de a nagyobb tételek már nekem nem férnének bele. Az utóbbi időben úgy hordja a kocsit szervízbe mintha kötelező volna, aminek szintén elkéri a felét, mert közös. Én meg itt ülök és azon gondolkodom, hogy be kellene adjam a gyereket bölcsibe és visszakéne mennem dolgozni hogy ezt bírjam anyagilag. De őszintén kicsit elbizonytalanodtam, hogy ez normális-e hiszen őneki van rá pénze, simán lehetne hogy akkor adom neki vissza mikor nekem is lesz rá, szóval havi szinten törleszteném, de mindig minden azonnal kell. Többször összevesztünk emiatt, mert állítása szerint nekem jogtalanul van közöm a kocsihoz, mert fent se tudnám tartani (a kocsi az én örökségem), de ő használja sűrűbben, munkába jár vele, most külföldre fog menni vele, amiatt is kellett megjavítani, de mondjuk volt is baja. Az én lakásomban lakunk és lehet hülyeség a részemről de úgy gondolom, hogy anyagilag én nagyon megkönnyítem az életünket azzal, hogy nem kell albérletet fizetni illetve van egy kocsink ami igaz használt meg öreg de legalább van, és még azzal is oké vagyok hogy felezzük a költségeket, de nem lehetne tekintettel lenni arra hogy nekem az anyagihelyzetem a gyereknevelés miatt korlátozott? Szerintetek én túlreagálom?
2023. aug. 21. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
100%
Fú, nem lehet hogy az én exemmel vagy? :D Az volt ekkora manipulatív nárcisztikus szarházi. Úgy vélte, neki minden JÁR alanyi jogon, és felnőtt pasi létére szó szerint hisztirohamot kapott, ha az élet úgy hozta, mégse jár neki. Legyen szó akár arról hogy a mama a háromfogásos vacsora mellé nem tálalt fel sütit is a végén, azt pl sose felejtem el. Egyetlen megoldás volt erre, neked se tanácsolhatok kevesebbet. Tudja jól hogy sokkal jobban jársz ha elkerül a zsírosbödön mellől, csak gázlángozás amit művel, hogy a végén még te szégyelled magad. Sajnálom hogy közös gyerek is van, szerintem konzultálj jó előre saját ügyvéddel, mert nagyon le tudnak az ilyenek aljasulni.
2023. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett azóta, kérdező?
2023. aug. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
79%

Valamit mondtál, hogy a rokonait segíti nem kevés pénzzel.

Mellesleg, engedj meg egy kérdést, Te nem vagy a rokona? Téged nem kéne, hogy támogasson?

Szültél neki egy gyereket, nem tudsz a bébi miatt a szakmádban dolgozni, és nem hogy segítene téged, hanem téged lejmol még a saját kocsid javításának költségeivel is, amit mellesleg ő használ.

Szívesen ajánlom neked az ország egyik legjobb és legkorrektebb ügyvédjét, ha hajlandó vagy végre a sarkadra állni.

Szerintem amúgy a kedves családja manipulálja ellened. Persze lehetséges, hogy önmagában is egy ekkora féreg, nem tudom.

Úgy látszik, hogy nem egy irányba húztok. Azért fizetted ki veled mindent, mert ő építget saját magának egy külön életet valahol. Azon se lepődnék meg, ha lenne valakije melletted, akár egy másik gyerkőccel.

2023. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl
2023. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
72%
Miért vagy ilyen anyagias, kérdező? Tessék szépen füzetni! 😂 Ha szükséges, vegyél fel jelzáloghitelt és fizesd abból a férjtartást minden hónapban! 😂
2023. aug. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
100%
Mire jutottatok, kedves kérdező? Vagy éppen nyaraltok?
2023. aug. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 A kérdező kommentje:
Arra hogy nem fizettem ki a szervízt és megmondtam neki hogy tőlem ne várjon fifty-fifty-t mert én nem fogom tudni ezt kifizetni, főleg hogy a közös gyerekünk nevelése miatt nem vagyok keresőképes. Végülis felfogta, de nem túl boldog emiatt.
2023. aug. 31. 14:16
 68/75 anonim ***** válasza:
100%

"Végül is felfogta, de nem túl boldog emiatt."

Ez az ember... 😂

2023. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire duzzog érte? Szexmegvonással is büntet? :)
2023. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik elég sok ilyen fillérező, sz.rrágó pasi van...

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..

2023. szept. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!