Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? Anyagias vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy gyesen vagyok itthon a gyerekünkkel, nekem annyi bevételem van amit kiutalnak, még elég kicsi a gyerek 10 hónapos. A párom elég jól keres havi 7-800 ezeret, de mindennek elkéri a felét. Ami alapjáraton nem gond, de a nagyobb tételek már nekem nem férnének bele. Az utóbbi időben úgy hordja a kocsit szervízbe mintha kötelező volna, aminek szintén elkéri a felét, mert közös. Én meg itt ülök és azon gondolkodom, hogy be kellene adjam a gyereket bölcsibe és visszakéne mennem dolgozni hogy ezt bírjam anyagilag. De őszintén kicsit elbizonytalanodtam, hogy ez normális-e hiszen őneki van rá pénze, simán lehetne hogy akkor adom neki vissza mikor nekem is lesz rá, szóval havi szinten törleszteném, de mindig minden azonnal kell. Többször összevesztünk emiatt, mert állítása szerint nekem jogtalanul van közöm a kocsihoz, mert fent se tudnám tartani (a kocsi az én örökségem), de ő használja sűrűbben, munkába jár vele, most külföldre fog menni vele, amiatt is kellett megjavítani, de mondjuk volt is baja. Az én lakásomban lakunk és lehet hülyeség a részemről de úgy gondolom, hogy anyagilag én nagyon megkönnyítem az életünket azzal, hogy nem kell albérletet fizetni illetve van egy kocsink ami igaz használt meg öreg de legalább van, és még azzal is oké vagyok hogy felezzük a költségeket, de nem lehetne tekintettel lenni arra hogy nekem az anyagihelyzetem a gyereknevelés miatt korlátozott? Szerintetek én túlreagálom?
2023. aug. 21. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
0%

ez hasonlo, mint a felesegem csak forditva.

vilag eleteben dolgozott, de csak ilyen tervek meg celok nelkul, ami penz bejott annak gyorsan a seggere is vagott, nehogy legyen tartalekja.

bejelentve nem volt, amikor gyereket vallaltunk, az en cegembe jelentettem be, en fizettem a jarulekait, hogy kapjon valami gyest.

a 3. gyerek utan arra nem volt kepes, hogy utananezzen a konyvelo leadta-e a gyerkocot az államkincstár felé a gyerek után járó gyes és emelt szintű családi pótlék miatt, hiába kértem. 3 év után derült ki, hogy kb 1milliót elbuktunk ezen.

Az én házamban élünk, amibe egy fillért nem adott soha, nem is kértem, a takarítónőt is én fizettem sokáig, mert arra is rohadt volt, két autónk van, azt is én fizettem, tankoltam.

Majd amikor közöltem vele, hogy szeretném, ha visszamenne dolgozni amikor a legkisebb már 4 elmúlt, akkor én lettem az anyagias sóher fax, aki nem tudja eltartani és nekem szükségem van arra a 100-200e Ftra, amit o hazahozna havonta, holott jol keresek (2 felett)


na kedves notarsak azon kivul, hogy balfek voltam, hogy ezt eddig turtem, erre mondjatok velemenyt kerlek

2023. szept. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
100%
71-es, ez hogy jön a kérdéshez? Miért nem írsz ki kérdést ahelyett, hogy mások kérdését spammeled a saját nyomoroddal.
2023. szept. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
0%
72: ugy jon ide, hogy ebben a kerdesben vegig arrol volt szo, hogy a pasik mind anyagiasak. irtam egy ellenpeldat.
2023. szept. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%
73, ebben a kérdésben, nem a pasikról volt szó, hanem a kérdező pasijáról konkrétan. Még egyszer: ne spammelj és gyakorold a szövegértést!
2023. szept. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
0%

74: igenis őrmester, vettem értettem!

nincs tobb spam, sem velemennyilvanitas

sot, le is iratkozom a gykrol, nehogy felesleges betuket irjak!

engedelyt kerek lelepni! URAM!

2023. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!