Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? Anyagias vagyok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy gyesen vagyok itthon a gyerekünkkel, nekem annyi bevételem van amit kiutalnak, még elég kicsi a gyerek 10 hónapos. A párom elég jól keres havi 7-800 ezeret, de mindennek elkéri a felét. Ami alapjáraton nem gond, de a nagyobb tételek már nekem nem férnének bele. Az utóbbi időben úgy hordja a kocsit szervízbe mintha kötelező volna, aminek szintén elkéri a felét, mert közös. Én meg itt ülök és azon gondolkodom, hogy be kellene adjam a gyereket bölcsibe és visszakéne mennem dolgozni hogy ezt bírjam anyagilag. De őszintén kicsit elbizonytalanodtam, hogy ez normális-e hiszen őneki van rá pénze, simán lehetne hogy akkor adom neki vissza mikor nekem is lesz rá, szóval havi szinten törleszteném, de mindig minden azonnal kell. Többször összevesztünk emiatt, mert állítása szerint nekem jogtalanul van közöm a kocsihoz, mert fent se tudnám tartani (a kocsi az én örökségem), de ő használja sűrűbben, munkába jár vele, most külföldre fog menni vele, amiatt is kellett megjavítani, de mondjuk volt is baja. Az én lakásomban lakunk és lehet hülyeség a részemről de úgy gondolom, hogy anyagilag én nagyon megkönnyítem az életünket azzal, hogy nem kell albérletet fizetni illetve van egy kocsink ami igaz használt meg öreg de legalább van, és még azzal is oké vagyok hogy felezzük a költségeket, de nem lehetne tekintettel lenni arra hogy nekem az anyagihelyzetem a gyereknevelés miatt korlátozott? Szerintetek én túlreagálom?
2023. aug. 21. 12:51
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
95%
Emeber...Attól félsz, hogy nem lesz pénzed kajára úgy, hogy felelős vagy egy 10 hónapos gyerekért és azon gondolkozol, hogy kinek van igaza? Ne már! Légyszi mond, hogy ez kamu, mert esküszöm, mindjárt sírok. Ennyire hogy lehet valaki egy szolgalelkű rongy?
2023. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 anonim ***** válasza:
94%

És abban se nagyon bízzál, hogy ha a gyerek bölcsis lesz akkor minden megoldódik magától, mert te tudsz dolgozni....

Csak előre szólok, hogy a gyerek immunrendszere a bölcsi, ovi alatt alakul, edződik, így folyamatosan betegek a gyerekek.

És akkor kinek kell mindig táppénzre menni a gyerekkel? Na kinek?

Bizony neked, ha nincsenek nagyszülők akik minden alkalommal vállalnák a beteg gyereket! És mennyi lesz úgy a fizetésed ha sokat vagy táppénzen?

Akkor is majd fillére pontosan mindent felesbe fizettet veled, miközben a gyerek az övé is?

Nagyon nem igazságos ez így kérdező!

Beszélj vele, hogy vagy változtattok, vagy menjen ahová akar és fizesse a gyt-t.

2023. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 anonim ***** válasza:
81%

Egy életre el akarod cseszni a gyerekedet? Azt akarod, hogy örökre szenvedjen, hogy ő maga is bántalmazó vagy bántalmazott legyen? Micsoda mintaanya vagy, hogy kiteszed egy ilyen hulladék embernek.

De persze maradj a faszikáddal, de akkor menj el dolgozni és már most kezdjél el félretenni a gyereked felnőttkori terápiájára, minden forintra szüksége lesz.

2023. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
97%
Ahogy a gyerek nő, egyre többe fog kerülni.
2023. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:
Na jó többet már nem is mondok, már így is úgyérzem hogy too much volt sokatoknak😃 komolyan elgondolkozom azokon amiket írtatok, mert igazatok van, én is így gondoltam, de sokmindent felülír az hogy van egy gyerek, nem mindent de sokmindent. Köszönöm a megerősítést
2023. aug. 21. 13:56
 36/75 anonim ***** válasza:
97%
Hát Kérdező, remélem segít tisztábban látni. Tényleg nem te ülsz fordítva a ovon. Legszarabb esetben rakd ki a lakásodból (legalább az a tied), azt majd a gyerektartást megtárgyaljátok.
2023. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
98%
Én mondjuk azon csodálkozom, hogy neked nincs családod akik ezekre felhívták volna már a gyakoris emberek előtt is a figyelmedet? Mert az igaz, hogy néha belülről sokkal nehezebb átlátni a dolgokat mint egy kívülállónak, de a te helyzeted annyira nyilvánvaló, hogy a környezetednek már régen szirénázia kellett volna!
2023. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tartom a kapcsolatot senkivel, vagy ha igen akkor ezeket a dolgokat nem szoktam elmondani, mert kicsit cikinek érzem
2023. aug. 21. 14:03
 39/75 anonim ***** válasza:
84%

"hogyha elválnának az útjaink akkor vissza se tudnám neki fizetni amit ráköltött a kocsira" - egyrészt ilyen nincs, nem kérhet vissza semmit, de ha ennyire ezen aggódsz, akkor te meg majd kiszámolod, mennyi volt neki a lakbér, az autóhasználati díj kopással együtt, a babysitterkedés a gyerekére, meg a neked kieső jövedelem, amiért nem tudtál dolgozni, hogy az ő gyerekével otthon maradj.

De hát írtad, hogy szereted, meg nem gondolkodsz válásban, úgyhogy gondolom, ez neked így megfelel, úgyhogy sok boldogságot nektek!

2023. aug. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
95%
Pont a gyerek érdekében kéne kidobni ezt az élősködőt. Nem úgy tűnik, hogy a gyereke érdekeit nézne, neki csak az a lényeg, hogy ő a pénzénél maradjon 🤨
2023. aug. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!