Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik meg végre a modern nők, hogy a ghosting az igenis párkapcsolati erőszak?

Figyelt kérdés
Nem csak az tud fájni amikor valakit ütnek. Hanem bizony a szavakkal is lehet súlyos sérüléseket okozni emberek lelkébe. És a szavak hiányával is. Most ha egy férfi megcsap egy nőt, attól még igenis szeretheti. Ha nem szeretné nem érdekelné az a dolog amiért azt kapta amit kapott. De mivel dühbe gurult ezért fontos neki a nő. Viszont ez, hogy nem szólni a másikhoz nőként, ez a legnagyobb büntetés és semmibevétel! Hogy nem érdekel! Ez igenis erőszak, hiába tagadják le a nők. Te is ember vagy és ez jogtiprás! Ez szándékosan a másik lelkébe tiprás, hogy nem írsz neki vissza. Sérülést okoz! Nekem is van lelkem és nekem is vannak igényeim. Egyáltalán honnan veszi a bátorságot hogy ne válaszoljon az én üzenetemre, hát ha valaki élőben odajön annak is mondassz valamit nem csak szó nélkül elsétálsz. Ilyen sehol máshol nincs. Mikor értik meg végre a nők, hogy ez a legnagyobb párkapcsolati erőszak, amikor nem írnak vissza a jószándékú ismerkedésre!

#nők #erőszak #nem ír vissza a nő #nő nem ír vissza #vissza nem író nő
2023. okt. 26. 20:14
 131/148 anonim ***** válasza:
100%
Ghosting általában akkor történik akkor esély sincs a párkapcsolatra. Ettől függetlenül nem szép dolog, de a mai rohanó netes világban nem csoda, hogy erős.
2023. okt. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/148 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, csak szólok, hogy a pasik is rajtad röhögnek. Bocs :D
2023. okt. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/148 anonim ***** válasza:
92%

A ghosting az az, amikor valaki, *akit már ismersz* nem reagál rád.


Idegen ignorálása nem ghosting. Amíg nem tudod, hogy kivel beszélsz online, addig az nem ghosting, mert lehet catfishing is. Vagy ráírhattál kamuprofilra, trollra, valamelyik itteni pekándióra, amelyik nőnek adja ki magát, hogy bizonyítson valamit.

2023. okt. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/148 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki vagy, de remélem ghostingoltalak már a "sya van-e kedved-e ismerrkedni" hosszúságú párkapcsolatunkban xDDD
2023. okt. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/148 anonim ***** válasza:
100%
Tipp, ha valaki még nem tudná, be lehet állítani a messengert, hogy ismeretlenek egyáltalán ne írhassanak. Azelőtt nekem is ott sorjáztak az engedélykéréseimben a mindenféle próbálkozós üzenetek. Azt se tudom honnan találtak meg, ezerszer nyugodtabb vagyok amióta teljesen privát az egész profilom.
2023. okt. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/148 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem olvastam el ezt a sok kommentett így csak a kérdezőre válaszolok.

Ha megcsapják otthon a nőt azt elviszem, ha neked ghostingolnak akkor kiröhöglek és így is van ez jól. Kezeltesd magad hlyegyerek, hidd el a gyógyszer jót tesz.

2023. okt. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/148 anonim ***** válasza:
100%

Azt ugye tudod, hogy ezzel a kérdéssel meg a válaszaiddal csak azt érted el, hogy a nők még annyira sem fognak válaszolni, mint eddig???? Hát mégis ki a bánat akar egy ilyet kifogni?



Az "Engedélykérések fenyegető árával" fb csoport is a hozzád hasonló férfiak üzeneteivel van tele🤣🤣🤣 Lehet, hogy már rólad is volt poszt.

2023. okt. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/148 anonim ***** válasza:
100%
*aurával
2023. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/148 anonim ***** válasza:
2023. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/148 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem ugrott be a Barbie film eléje, amikor Kennek az az egy életcélja van, hogy Barbie, akár csak egy pillanatra is, de felfigyeljen rá.


És, amikor Barbie a film végén azt mondja Kennek, hogy ő önmagában is elég (Kenough), nem kell hozzá, hogy mindig legyen mellette valaki...

Szóval ez a rész vajon hány férfinak ment át?

2023. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!