Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik meg végre a modern nők, hogy a ghosting az igenis párkapcsolati erőszak?

Figyelt kérdés
Nem csak az tud fájni amikor valakit ütnek. Hanem bizony a szavakkal is lehet súlyos sérüléseket okozni emberek lelkébe. És a szavak hiányával is. Most ha egy férfi megcsap egy nőt, attól még igenis szeretheti. Ha nem szeretné nem érdekelné az a dolog amiért azt kapta amit kapott. De mivel dühbe gurult ezért fontos neki a nő. Viszont ez, hogy nem szólni a másikhoz nőként, ez a legnagyobb büntetés és semmibevétel! Hogy nem érdekel! Ez igenis erőszak, hiába tagadják le a nők. Te is ember vagy és ez jogtiprás! Ez szándékosan a másik lelkébe tiprás, hogy nem írsz neki vissza. Sérülést okoz! Nekem is van lelkem és nekem is vannak igényeim. Egyáltalán honnan veszi a bátorságot hogy ne válaszoljon az én üzenetemre, hát ha valaki élőben odajön annak is mondassz valamit nem csak szó nélkül elsétálsz. Ilyen sehol máshol nincs. Mikor értik meg végre a nők, hogy ez a legnagyobb párkapcsolati erőszak, amikor nem írnak vissza a jószándékú ismerkedésre!

#nők #erőszak #nem ír vissza a nő #nő nem ír vissza #vissza nem író nő
2023. okt. 26. 20:14
 101/148 anonim ***** válasza:
97%

#100: "De nem érted azért idegen ember mert vissza se ír!"


Te meg azt nem érted, kérdező, hogy azért nem ír vissza, mert az is akar maradni (hogy még véletlenül se értsd félre: SZÁMODRA idegen ember akar maradni).

2023. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/148 anonim ***** válasza:
20%

#99-es, ez régiónként eltérő tud lenni (hidd el nekem, huszonhárom éves korom óta élek kint és idén vagyok huszonhat), de még személyenként is eltérő tud lenni a szóhasználat.

Ahol én élek (Firenze), ott a többség 12:00-ig "buona mattina"-val vagy "buona giornata"-val köszön, 12:00 és 16:00 között "buon giorno"-val köszön, 16:00 és 21:00 között "buona sera"-vaé, azután pedig "buona notte"-val.

2023. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/148 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező, elárulok egy titkot: ezek a nők nem szeretnének megismerni, így ők csak örülnek, ha nem váltok ismerőssé.
2023. okt. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/148 anonim ***** válasza:
43%

#102 én is Toszkánában élek, de én 20 éve, Firenzében dolgoztam sok évig de vidéken éltem, most meg a tengerparton, és buona serát kell köszönni dél után. Ez volt a legelső amit az akkori párom még akkor próbált megértetni velem angolul amikor még nem beszéltem olaszul, hogy dél után nincs giorno, mert az morning 🤷

Azóta se hallottam még soha hogy délután buon giornoval köszönne bárki.

Jóéjszakát sincs este 9 után, csak akkor ha valakitől épp elbúcsúzol.

2023. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/148 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező nem Messengeren/Facebookon kell ismerkedni! Különösen ha idegenekről van szó. De még Tinderen se ha nem vagy olyan gazdag, jóképű, mert úgyis balra húznak. Élőben kellene! Sokkal jobb is, szemtől szemben látod, hallod. Nem húzod az időt online. Igen, lehet hogy ronda vagy, de nem igaz, hogy nem létezik legalább egy nő akinek nem lennél az esete. Viszont lehet ő neked nem jönne be. Sajnos ez ilyen. Aztán minél jobban hajkurászod annál inkább nem sikerül. Hiszen sugárzod kifelé milyen frusztrált, görcsös, kétségbeesett vagy és hiába is jöttök be egymásnak külsőre már oda a varázs. Vagy lehet az nem megfelelő kommunikációs készség főleg ha ilyen oltári nagy baromságokat hozol össze. Persze, hogy pattint a nő. Még a férfi is a nőt. Egészséges lelkületű egyén és értelmes személy nem vesz a nyakába nyűgöt a nyakába.

Ha teljesen másképp állnál az ismerkedéshez, nőkhöz, javitanál magadon kívül-belül, nem mindenáron akarnál szexet/kapcsolatot akkor több sikered lenne! Milliószor le lett írva millió ember által hogyha nem változtat magán egy sikertelen ember akkor az lesz élete végéig. Neked kell érte tenni, hogy jobb legyen a jövőd minden téren. Más nem teheti meg helyetted! Első lépés a pszichológus lenne, mert nagyon szükséged van rá. Ha nem mész akkor pacsizz le önmagaddal, hogy egyedül leszel...

2023. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/148 anonim ***** válasza:
97%

De gyűlölöm, aki nem akarja értelmezni, amit más/mások írnak, csak saját magát ismételgeti...


Igen, kérdező, rólad van szó.


De leírom másképp:


Ha nincs válasz, az tulajdonképp egy válasz. Egy elég egyértelmű, és félreérthetetlen válasz.

Amit te is értesz.

Csak elfogadni nem akarod, de ez egyedül a te problémád.

2023. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/148 A kérdező kommentje:

Én ezt nem bírom.

Hagyjatok engem békén!

2023. okt. 26. 22:15
 108/148 anonim ***** válasza:
97%

Amikor ennyi válasz született már nem bírod. Jól írtam Orlando Bloom-ként se bírnád a terepet, mert labilis vagy, mert depressziós vagy, mert beteg vagy.

Ezen ha nem javítasz, nem turbózod fel az életed hasznos dolgokkal amelyek testileg/lelkileg pozitívan hatnának rád addig csak még mélyebbre mész a gödörbe. Ha egyszer gyenge vagy és nem akarsz erős, boldog lenni, nem is keressel életcélt nők nélkül akkor így jártál. 😭

2023. okt. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/148 anonim ***** válasza:
97%
Te is minket. :D
2023. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/148 anonim ***** válasza:
97%

Te kevered a szezont a f*szommmal.

Egy vadidegen nő SEMMIVEL nem tartozik neked.

Elvárásaid olyan emberek felé lehetnek, akikkel ismeritek egymást és bizalmi kapcsolatban vagytok.Egy idegennek 0 kötelezettsége van feléd.

A ghostingolás sem tudod mit jelent, mivel nem azt, hogy egy idegen nem válaszol a szia mizu micsi üzenetedre.A ghostingolás azt jelenti, mikor mondjuk a PÁROD szó nélkül lelép az életedből és megszakítja veled a KAPCSOLATOT.

Egy idegen emberrel semmilyen kapcsolatod nincsen.

2023. okt. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!