Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap este ahogy fekszünk az ágyban kicsit megfogdostam a melleit meg a fenekét, először játéknak vette, de aztán már mondta, hogy hagyjam békén (még mindig mosolyogva), aztán magamra húztam a takarót, és elfordultam, erre ő lehúzta rólam a takarót. Azt mondta, hogyha nem foglalkozom vele, akkor nem kell nekem a takaró. WTF? Ott lett elegem, átmentem a nappaliba ledőltem a kanapéra, majd rá tíz percre rá átjön, és kérdezi, hogy miért csinálom ezt, és miért költöztem ki.


Mondtam neki, hogy mert nem engeded, hogy kicsit itt ott fogdossalak, nem engeded, hogy közeledjek feléd, és még aludni sem tudok, mert forgolódsz is, a takarót is lehúzod rólam, menjél vissza aztán aludjál. Erre duzzogva visszament a hálóba, de hallottam ahogy sír.



Ez mi lehet? Ez szerintem nem normális, egyik percről a másikra vált, egyszer nagyon kedves, játékos, a másikban meg ellök mert egy f*sz vagyok, aztán mikor ténylegesen is békén hagyom, akkor meg utánam jön, és kérdi, hogy miért nem foglalkozom vele, majd elvonul és sír.


Ezt ti értitek? Ha igen, akkor mi ez?



dec. 4. 13:24
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
95%
Mert csak a tapizás vagy szex számít a másikkal foglalkozásnak? Beszélgetés esetleg szóba se jön?
dec. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:

Este 11-kor? :/



Nem szexelni akartam vele, csak hülyéskedni kicsit, ennyi. Ami utána történt, az a lényeg.

dec. 4. 13:28
 3/46 anonim ***** válasza:
93%
A történet alapján te vagy mentális beteg.
dec. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
88%

Remélem trollkérdés.


Nem akarom elhinni, hogy tényleg vannak ilyen szinten lévő undorító férfiak.

dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:

🙄🤨🤨


Mi van??! :D Most akkor én vagyok a hibás? Na ne. Emberek, elolvastátok egyáltalán, amit írtam?

dec. 4. 13:39
 6/46 October15 ***** válasza:
89%

Hmm tehát mosolyogva azt mondja, hogy hagyd békén. Vajon mi lehetett a mondanivalója...

Majd közlöd vele, hogy ha nincs akció akkor hagyjon békèn.

Úgyhogy vissza megy és sír te meg hallgatod és szépen bevágod a szunyát.


Kész rejtély... ki érti ezt.

dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
89%

Az a gond kérdező, hogy a barátnőd nem azt akarta, hogy fogdosd mint egy k*rvát hanem becézgesd, simogasd mint a szerelmed és azért mondta hogy fejezd be és hogy nem foglalkozol vele!


Te meg mentális betegnek hiszed miközben tr vagy egy undorító görény!


Remélem elhagy hamarosan. :)

dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
94%
Igen, beszélgetni. Ez mitől olyan fura? Nem foglalkozol vele. Tényleg nem, csak fogdosni akarod. Az nem “foglalkozás”. Ő azt szerette volna, te gyökér, ha foglalkozol vele, nem pedig molesztálod. Beszélgess vele, ölelgesd, nézzetek egy filmet, ne legyél már ennyire béna.
dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 October15 ***** válasza:
81%
11-kor lövik a pizsit vagy mi?
dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

6-os


Nem tudsz szöveget értelmezni. Nem akciót akartam, csak elkezdtem fogdosni, de nem húzkodtam le róla a pólóját, csak szekáltam kicsit, amiben ő benne volt, de aztán kezdődött a hercehurca.



7-es


Te sem vagy jobb. "Mint egy k*rvát", értem, tehát akit fogdosnak, az már k*rva. Akkor én jó sok k*rvát ismerek, sajnos. Egyébként nem akart beszélgetni, hanem elkezdte lökdösni így a vállamat, ezért elkezdtem fogdosni, majd elkezdődött a cseszkelődés.


8-as


Aludni készültünk, csak ugye kötekedett a kisasszony :D, ezért megfogdostam, és innen indult ki az egész. Nem filmet, meg stb. akartunk nézni, hanem aludni.



9-es


Igen, nálunk már akkor lövik :D

dec. 4. 13:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!