Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap este ahogy fekszünk az ágyban kicsit megfogdostam a melleit meg a fenekét, először játéknak vette, de aztán már mondta, hogy hagyjam békén (még mindig mosolyogva), aztán magamra húztam a takarót, és elfordultam, erre ő lehúzta rólam a takarót. Azt mondta, hogyha nem foglalkozom vele, akkor nem kell nekem a takaró. WTF? Ott lett elegem, átmentem a nappaliba ledőltem a kanapéra, majd rá tíz percre rá átjön, és kérdezi, hogy miért csinálom ezt, és miért költöztem ki.


Mondtam neki, hogy mert nem engeded, hogy kicsit itt ott fogdossalak, nem engeded, hogy közeledjek feléd, és még aludni sem tudok, mert forgolódsz is, a takarót is lehúzod rólam, menjél vissza aztán aludjál. Erre duzzogva visszament a hálóba, de hallottam ahogy sír.



Ez mi lehet? Ez szerintem nem normális, egyik percről a másikra vált, egyszer nagyon kedves, játékos, a másikban meg ellök mert egy f*sz vagyok, aztán mikor ténylegesen is békén hagyom, akkor meg utánam jön, és kérdi, hogy miért nem foglalkozom vele, majd elvonul és sír.


Ezt ti értitek? Ha igen, akkor mi ez?



2023. dec. 4. 13:24
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
46%
Valami más baja volt a barátnődnek, eleve úgy mentetek bele ebbe a szituációba, ezért nem érted, hogy mi volt a baj. Ez a tipikus nincsen semmi bajom konfliktus, csak szerintem még tapasztalatlan vagy, ezért nem jutottatok el az ilyenkor szokásos részhez. Ilyenkor mindig van valami baj, ne hagyd vele magára.
2023. dec. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
56%
Itt mindenkinek kérvényt nyujtanak be fogdosás előtt.Én is szoktam fogdosni a férjem,ő is engem,mégsem nézzük egymást kurvának.Nagyon félrekommunikáltok és hamar megsértődtök.Beszéljétek meg.
2023. dec. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
Mondjuk azok után, amiket írt nekem messengeren is (nemrég), azok után egy kiadós segg elverés lesz ebből a beszélgetésből. :DD
2023. dec. 4. 16:21
 34/46 anonim ***** válasza:
78%
Annyira szánalmas vagy kérdező. Inkább nőj fel
2023. dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
Csak utánad, utolsó.
2023. dec. 4. 16:28
 36/46 anonim ***** válasza:
72%
Én tudok normálisan kommunikálni, és nekem nem azt jelenti a másikkal való foglalkozás, hogy molesztálom
2023. dec. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

Nekem sem, ne aggódj ezen, akkor te félreértelmezted a kérdést. Mindegy is.


Nem molesztáltam, mert amíg benne volt a hülyülésben, addig fogdostam, mikor már mondta, hogy nee, akkor abbahagytam, a molesztálás tudtommal az, ha valaki olyant fogdosunk stb. aki NEM akarja. Én leálltam, amikor szólt.

2023. dec. 4. 16:48
 38/46 October15 ***** válasza:
54%
Ha már ennyire félreértünk mindent akkor elmondanád, hogy azt a részt hogyan is értettük félre [mert nyilván ez történt], amikor a barátnőd az első verzió szerint duzzogva elment a szobába majd sírni kezdett, a második verzió szerint már sírva ment el és te erre azt reagáltad, hogy hallgattad egy kicsit aztán csicsikáltál mert elmúlt 11... :D Kérlek magyarázd el mert apparently mindannyian funkcionális analfabéták vagyunk.
2023. dec. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:

:DDDD Hát te tényleg az vagy utolsó!


Nincs sem első verzió, se második!


Egy verzió van, ami a következő:


Este van (23:00 óra), egymás mellett fekszünk, ő elkezdi lökdösni a vállamat, én elkezdem fogdosni, ő azt kéri hagyjam békén, én békén hagytam, erre lehúzza rólam a takarót, én ő róla nem akarom, ezért kihúzok a hálóból a nappaliba, majd ő utánam jön, és megkérdezi, hogy miért jöttem ki, megmondtam neki, hogy menjen vissza aludni, ő visszament, és azt hallom a hálóból, hogy sír, tehát nekem kicsit olyan, mint akinek két személyisége van (persze nincs neki), egyik percben kedves, aztán már ellök magától és sír.

2023. dec. 4. 17:29
 40/46 anonim ***** válasza:
68%
Minek teszel fel kérdést ha nem fogadod el semmilyen szinten a válaszokat? 20an írtuk le, hogy mi lehet a probléma, de még mindig nem érted. A legutolsó válaszodból látszik, hogy még mindig azt hiszed te vagy a helikopter. Nem pazarlok rád több karaktert, szenvedjen az értetlen fejeddel a csajod.
2023. dec. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!