Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap este ahogy fekszünk az ágyban kicsit megfogdostam a melleit meg a fenekét, először játéknak vette, de aztán már mondta, hogy hagyjam békén (még mindig mosolyogva), aztán magamra húztam a takarót, és elfordultam, erre ő lehúzta rólam a takarót. Azt mondta, hogyha nem foglalkozom vele, akkor nem kell nekem a takaró. WTF? Ott lett elegem, átmentem a nappaliba ledőltem a kanapéra, majd rá tíz percre rá átjön, és kérdezi, hogy miért csinálom ezt, és miért költöztem ki.


Mondtam neki, hogy mert nem engeded, hogy kicsit itt ott fogdossalak, nem engeded, hogy közeledjek feléd, és még aludni sem tudok, mert forgolódsz is, a takarót is lehúzod rólam, menjél vissza aztán aludjál. Erre duzzogva visszament a hálóba, de hallottam ahogy sír.



Ez mi lehet? Ez szerintem nem normális, egyik percről a másikra vált, egyszer nagyon kedves, játékos, a másikban meg ellök mert egy f*sz vagyok, aztán mikor ténylegesen is békén hagyom, akkor meg utánam jön, és kérdi, hogy miért nem foglalkozom vele, majd elvonul és sír.


Ezt ti értitek? Ha igen, akkor mi ez?



2023. dec. 4. 13:24
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:

Itt egyedül te vagy értetlen, és ezt a helikopteres dolgot meg én írtam pont, hogy nem gondolom azt, hogy mindenki hülye, csak én vagyok helikopter. Ebből látszik, hogy fogyatékos vagy, és hogy nem is figyelsz arra, amit írok.


Utólag pedig már rég leesett, hogy hiba volt, de ez ne zavarja a te borsóméretű agyadat, foglalkozz magaddal, ha már semmilyen konstruktív dolgot nem tudsz írni.

2023. dec. 4. 17:55
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 39-ben jól leegyszerűsítetted a helyzetet ahhoz, hogy a lehető legjobban el lehssen kapni hol ment igazán félre az este.


"Megkérdezi, hogy miért jöttem ki, megmondtam neki, hogy menjen vissza aludni"


Azaz lényegében nem a kérdsére válaszltál, elküldted.


Értem amúgy mindkét irányból a motivációt, a maga módján mindkettő logikus, csak érted, tökre elmentetek egmyás mellett.

Ő azt látja, hogy elmész és amikor megkérdezi miért, lerázod, elküldöd, ami nyilván rosszul esik az embernek.

Te meg azt látod, hgoy morcos volt a takaróhúzogatással, elvonulsz, erre jön utánad ahelyett, hgoy aludna.


Ha legközelebb ilyen van igazából csak egyre figyelj oda: arra válaszolj amit kérdez. "miért"tel kezdődő kérdésre indokot mondj, ne pedig utasítást valami egész másra.


Párkapcsolatokban előfordul, hogy a felek teljesen félreértelmezik egymást tök más vonalon mozognak még úgy is, hogy egyszerre mindketten jót akarnak a másiknak.

Pl minap volt, hgoy az asszonnyla az volt, hogy este filmezünk. ELőtte még ügyet intéztünk, aztán mondtma, hogy hú, éhes vagoyk. Azt mondja menjek, főzzem ki a speckó tésztámat, ha ma nem főzöm ki, holnap megy akukába. Mondom okk, akkor kifőzöm, merthát kukába nem akarom küldeni, de igazából rohadtul nem kívánom, ettem valami rágcsát azzal kb jóllaktam azátn kész. Dehát megcisnáltam a tésztát, mert különben megromlana, de enni nem fogok belőle.

Megcsináltam, megyek be a szobába, látom alszik félig, alig létezik. Holnap korán kel. Mondom menj fürdeni aludni, pihenj le.

Elmegy, betömi a rágcsa másik felét aztán morcos.

nah, hát ő simán leküzdötte volna az álmosságot, hogy filmezzünk, d eén elküldtme aludni, én meg simán leküzdöttem volna az éhséget, d eő elküldött főzni:D

Ritkán van ilyen, de ezzel jól zátonyra futott az este pusztán azért, mert elbeszéltünk egymás mellett.

2023. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Elbeszéltünk egymást mellett, és ezt már bánom, de már mindegy. Messengeren írta, hogy amíg nem állok szóba vele, addig legalább had írjon, mert nem bírja úgy csinálni a napi teendőit, hogy leszarom őt. Most nem akarom ideírni szó szerint, de ez a lényeg. Ugyanis azt elfelejtettem írni, hogy akkor haza is ment a szüleihez, tehát jelenleg nem is lakunk együtt. Vagyis de, csak a cuccai egy része maradt itt, és ő azt mondta, hogy csak akkor jön vissza, ha már beszélek is vele, de én nagyon bepöccentem rá, mert már nem először csinálja. :/
2023. dec. 4. 18:12
 44/46 anonim ***** válasza:

Öhmmmmmm ennek tükrében mondjuk lehet nem ez az első eset, hogy így lerázod.

Ez az egész elég gyanús, hogy egy kalap szar. Már bocsánat.

Bepöcceni rá meg nincs osk értelme, mikor ő jelenleg csak reagál a te lépéseidre...

2023. dec. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 October15 ***** válasza:

Nem volt 2. verzió? Oké csak mert megmernék esküdni rá, hogy a 13. hsz-ben ott egy második verzió ami hát nem ugyanaz mint az eredeti. Ezt hogy sikerült félreértenem?


Szóval melyik rész nem történt meg? Nem ment el sírva[1.]/duzzogva[2. látod csak megvan a 2 verzió] sírni a szobába, vagy te ezt nem hallgattad és mentél csicsikálni? Mit értek félre?


Valamit nyilván félre értek. Elvégre mint tudjuk ő a mentális beteg és te vagy a normális, márpedig normális emberek nem csicsikálnak nyugisan miközben a barátnőjük sír a szomszéd szobában.


Lehet valakinek akármennyire alacsony az érzelmi intelligenciája azért a sírás egy qrva jó jel arra, hogy esetleg lenne valami tennivalód mint a pasijának. Bár gondolom ez sincs így.

2023. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy seggfej vagy, aki nem tiszteli a barátnőjét
2023. dec. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!