Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap este ahogy fekszünk az ágyban kicsit megfogdostam a melleit meg a fenekét, először játéknak vette, de aztán már mondta, hogy hagyjam békén (még mindig mosolyogva), aztán magamra húztam a takarót, és elfordultam, erre ő lehúzta rólam a takarót. Azt mondta, hogyha nem foglalkozom vele, akkor nem kell nekem a takaró. WTF? Ott lett elegem, átmentem a nappaliba ledőltem a kanapéra, majd rá tíz percre rá átjön, és kérdezi, hogy miért csinálom ezt, és miért költöztem ki.


Mondtam neki, hogy mert nem engeded, hogy kicsit itt ott fogdossalak, nem engeded, hogy közeledjek feléd, és még aludni sem tudok, mert forgolódsz is, a takarót is lehúzod rólam, menjél vissza aztán aludjál. Erre duzzogva visszament a hálóba, de hallottam ahogy sír.



Ez mi lehet? Ez szerintem nem normális, egyik percről a másikra vált, egyszer nagyon kedves, játékos, a másikban meg ellök mert egy f*sz vagyok, aztán mikor ténylegesen is békén hagyom, akkor meg utánam jön, és kérdi, hogy miért nem foglalkozom vele, majd elvonul és sír.


Ezt ti értitek? Ha igen, akkor mi ez?



2023. dec. 4. 13:24
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
83%
#10 mi az hogy kötekedett? Hogy foglalkozz vele, erre te fogdosni kezdted, ő nem ezt akarta, hanem hogy foglalkozz vele, erre te hívod őt mentális betegnek? Nőj már fel.
2023. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy az agyalágyult. Igen, fogdostad mint egy ócska k*rvát. Egyáltalán minek teszel fel kérdést ha nem hiszed el mit írnak neked ide? Tudod te egyáltalán, hogy egy nő mit szeretne? Nem úgy tűnik.

"Kötekedett" szóval megfogdostad. Szánalom a köbön.

2023. dec. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:

A fogdosást előbb nem ellenezte, csak utána már, amikor aludni akart, akkor hagytam abba én is, majd elfordultam, erre lehúzta rólam a takarót. Majd átmentem a nappaliba, ő pedig utánam jött, majd mikor nem mentem vissza vele, akkor kezdett el sírva elmenni aludni. Olyan bonyolult?


Elkezdett hülyéskedni, aztán én is, de akkor már inkább aludni, akart, majd én is akartam, ő lehúzta a takarót, majd elszeleltem onnan, és ezen sértődött meg.


Ha kell én leírom nektek ezerszer is. :D

2023. dec. 4. 14:04
 14/46 anonim ***** válasza:
90%

Szerencsétlen. 🤡


Mi lenne hogyha vele beszélnéd meg és nem tartanád mentális betegnek?


Baromi nagy dolog megkérdezni, hogy:

"Cicuska mivel bántottalak meg? Szeretném tudni, hogy máskor ne forduljon elő, elmesélnéd?"


Vagy nem akarod vele megbeszélni egyáltalán?

2023. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
74%

Haver, ha te engem csak úgy hülyülésből picit fogdosnál elalvás előtt, kivágnálak, mint macskát szarni.


Egyértelműen nem tiszteled a barátnőd, ide is azt írod ki egyből, hogy mentálisan beteg.

2023. dec. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
90%

De ebben semmi bonyolult nincs. Csak kva szélsőségesen reagál mindenki a történetben:D


Tapiztad, ő mondta, hogy elég lesz.

Elfordultál. Ha a gesztus full elvágólagos volt, akkor vehette úgy, hogy megsértődsz. Mondjuk a későbbi elvonulás ezt meg is erősítette.

Ő jött, hogy nem jár neked takaró. Namost... ez éppolyan hülyéskedés, mint az amit te szántál neki. Nem kevésbé pocsék.

Ere elvonultál, ami ugye minden értelmezőszótár szerint a megsértődés jele.

Amikor utánad ment, akkor is visszkaüldted.


magyarul:

Te hülyéskedtél, ő mondta, hogy nemár. Te elkezdted a sértődöttség jeleit mutatni és 3 ízben is bizonyítottad, hogy meg vagy sértődve, koffoltad őt.


A csaj vagy bármilyen külső szemlélőként ebből az jön le, hogy te megfogdostad (oké, legyen hülyéskedés, ti kapcsolatotok, ti érzitek) de amikor ő azt mondja, hogy nemár, te durcizni kezdesz és ezt addig tolod, hogy nem vagy hajlandó egy szobában aludni vele.


A csaj ebből annyit érzékel tehát, hogy ha megkér, hogy ne fogdosd, akkor vérig sértődsz.



Nnnnamost az, hogy ezek után te mentális betegnek gondolod őt... hát őőőő... problémás.


Mi lenne, ha nem durcizással oldanátok meg mindent?

2023. dec. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
100%
a kommunikációt javítani kell
2023. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Nem megsértődtem -_-' Lehúzta rólam a takarót, úgy voltam vele, hogy jó, én ő róla nem fogom lehúzni, de megfagyni sem akarok, ezért fogtam magam kitántorogtam a nappaliba, lefeküdtem a kanapéra, és kész. Ő meg utánam jött.
2023. dec. 4. 14:23
 19/46 anonim ***** válasza:
16%
Én értem a szituációt. Mindenki a kérdezőt szidja pedig, párkapcsolatban normális, ha megtapiz a párom. Hisztis a csaj. N
2023. dec. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Félre lett dumálva. Velem ilyen nem fordulhat elő.
2023. dec. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!