Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális beteg lehet a barátnőm?

Figyelt kérdés

Tegnap este ahogy fekszünk az ágyban kicsit megfogdostam a melleit meg a fenekét, először játéknak vette, de aztán már mondta, hogy hagyjam békén (még mindig mosolyogva), aztán magamra húztam a takarót, és elfordultam, erre ő lehúzta rólam a takarót. Azt mondta, hogyha nem foglalkozom vele, akkor nem kell nekem a takaró. WTF? Ott lett elegem, átmentem a nappaliba ledőltem a kanapéra, majd rá tíz percre rá átjön, és kérdezi, hogy miért csinálom ezt, és miért költöztem ki.


Mondtam neki, hogy mert nem engeded, hogy kicsit itt ott fogdossalak, nem engeded, hogy közeledjek feléd, és még aludni sem tudok, mert forgolódsz is, a takarót is lehúzod rólam, menjél vissza aztán aludjál. Erre duzzogva visszament a hálóba, de hallottam ahogy sír.



Ez mi lehet? Ez szerintem nem normális, egyik percről a másikra vált, egyszer nagyon kedves, játékos, a másikban meg ellök mert egy f*sz vagyok, aztán mikor ténylegesen is békén hagyom, akkor meg utánam jön, és kérdi, hogy miért nem foglalkozom vele, majd elvonul és sír.


Ezt ti értitek? Ha igen, akkor mi ez?



2023. dec. 4. 13:24
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
97%

19


Jaj de ne játszd már a hülyét, egy kapcsolatban ha valaki kivonul a kanapéra a közös ágyból az teljesen egyértelmű mit jelent. Utána ő be is hívott, de te keménykedtél és kint maradtál duzzogni, aztán most értetlenkedsz. Ha ez tényleg a takaróról és a fázásról szólt volna, akkor behozol egy másikat a szobába és alszol. Konkrétan ilyen kistiniszerelem szinten van köztetek a kommunikáció, nagyon alacsony érzelmi szinten funkcionáltok mindketten. Te is gyerekes vagy, de a barátnőd is.

2023. dec. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
88%
Barátnőd egyetlen baja, hogy egy seggfej csávója van. Majd ha megjön az esze elhagyja. :)
2023. dec. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
Oké.
2023. dec. 4. 15:00
 24/46 anonim ***** válasza:
78%

18, értem, hogy nem sértődtél meg.

Ettől még végig ezt kommunikáltad felé szavakkal és tettel.


Ha rólam lehúzná a paplant az asszony nem vonulnék el, csak megkérdezném, hogy "babó, mit cisnálsz? az az enyém". oszt kész.

Kijött utánad, hogy miért vonultál el, erre lehajtottad.


Vagy játszod a hülyét, vagy tényleg elég értetlen lehetsz, hogy mégis milyen üzenetet küldtél felé.

2023. dec. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
Oké.
2023. dec. 4. 15:10
 26/46 anonim ***** válasza:
87%
Tudod mi az egyik jele annak ha valaki mentális beteg? Hogy nem hiszi el, hogy valamiben ő a hibás, akkor sem ha százan mondják neki olyanok, akiknek semmi okuk hazudni.
2023. dec. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
82%
Minek feltenni kérdést, ha mindenki hülye, aki nem ért veled egyet?
2023. dec. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Ez így van, utolsó. De nem azért írom azt, hogy oké, mert szerintem nincs ráció abban, amit a válaszolók írnak, hanem mert már nem tudok mit írni. Érted? Én felfogtam, és belátom, hogy ez nem jó így, ezért beszélni fogok a barátnőmmel erről, és békében ellovagolunk a naplementében.
2023. dec. 4. 15:15
 29/46 A kérdező kommentje:

Bocs, nem az utolsónak ment volna, hanem a 26-os válaszolónak, csak közben írt valaki.


28-as


Nem gondolom, hogy mindenki hülye, csak én vagyok helikopter. Ne magadból indulj ki.

2023. dec. 4. 15:16
 30/46 A kérdező kommentje:
Vagyis 27-es válaszolónak írtam. Már én se tudom mit csinálok. :D
2023. dec. 4. 15:17
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!