Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigizik. Hihetetlenül zavar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigizik. Hihetetlenül zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm cigizett amikor összejöttünk, engem hihetetlenül zavar ezért letette, vagyis én úgy tudom. Párszor kiderült, hogy cigizett, de most két-három hónapja semmi, de most újból előjött. Hazudik nekem ezzel kapcsolatban, mert tudom hogy cigizik. Ez nekem olyan mint másnak a megcsalás. Mit tegyek? Szakítás jár a fejemben nagyon!
2011. márc. 29. 21:19
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:

"De én megakarom változtatni mindenben. Először cigi. Utánna majd biztos találok ki valami mást. Ezzel fogom állítólag kikészíteni."


Ezt nem értem elég tisztán. Elmagyaráznád nekem?

2011. márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Megakarom változtatni, ez az ő baja. Hogy most nem akarom hogy cigizzen, ha ez sikerül majd biztosan találok ismét valami "hibát" rajta és az is..meg azt is..meg azt is.. Ebbe fog belebolondúlni.
2011. márc. 29. 21:57
 13/54 anonim ***** válasza:
73%
ez kb olyan hogy te ne sörözz vagy ne nézz meccset a haverjaiddal,könyörgöm,a lényeg hogy a párod boldog és kiegyensúlyozott legyen,ha ehhez az a fránya cigi kell,akkor legyen,ne légy önző és ne mindig csak magadra gondolj..akkor meg miért jöttél vele össze,már az elején tudnod kellett volna..ennyit erről..gyenge kifogás,ezért ott hagyni,itt más van a háttérbe az 1x biztos...
2011. márc. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
és te cigizel? megnéznélek téged ebben a helyzetben.
2011. márc. 29. 22:01
 15/54 anonim ***** válasza:
69%
régen rossz ha megakarod változtatni,inkább nézz magadba és nálad tedd rendbe a dolgokat,mert nem hinném hogy te annyira tökéletes vagy...ennyit erről...előző voltam.
2011. márc. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
71%
igen cigizek.
2011. márc. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 A kérdező kommentje:
akkor cigizzél és rohadjon el a tüdőd barátnőddel vagy barátoddal együtt.ennyit erről.
2011. márc. 29. 22:03
 18/54 anonim ***** válasza:
73%
meg is nézhetnél...ha nem dohányoznék is elfogadnám ha azt teszi a párom..ez lenne a legkisebb problémám..igen tudlka irigyelni h neked,van időd ilyenekkel foglalkozni.
2011. márc. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
25%

Csak az, hogy cigizik, elég nyomós ok arra, hogy elmenjen a kedved tőle, vagy hogy megváltoztasd, de hogy találsz-e benne rögtön valami más hibát, az már azon múlik, mennyire szeretitek egymást. De már kezd világos lenni, nem igazán...

Szerintem tedd, amit tenned kell.

2011. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 A kérdező kommentje:
hát nem vitatkozom. legyen neked igazad, cigi mindörökké
2011. márc. 29. 22:04
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!