Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigizik. Hihetetlenül zavar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigizik. Hihetetlenül zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm cigizett amikor összejöttünk, engem hihetetlenül zavar ezért letette, vagyis én úgy tudom. Párszor kiderült, hogy cigizett, de most két-három hónapja semmi, de most újból előjött. Hazudik nekem ezzel kapcsolatban, mert tudom hogy cigizik. Ez nekem olyan mint másnak a megcsalás. Mit tegyek? Szakítás jár a fejemben nagyon!
2011. márc. 29. 21:19
1 2 3 4 5 6
 51/54 A kérdező kommentje:
csak a cigizés az nem a személyiséghez tartozik
2011. ápr. 1. 12:16
 52/54 anonim ***** válasza:
41%

"És így még hozzáfűzném a mondandómhoz, csak úgy mellékesen, hogy ha megnézed a válaszaim hasznosságát, majd átsiklik a piciny tekinteted a te válaszaid hasznosságára...nos, nem is tudom, kinek nem voltak "értelmes hozzászólásai". "


A válaszok "hasznossága" egyedül azt mutatja, hogy hány függő és hány normális ember olvasta őket.

2011. ápr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 A kérdező kommentje:
a cigi függő emberkék a cigit választanák a normális épeszű emberkék pedig a szerelmüket néznék és letennék érte a nélkülözhető káros fost. Nah de mindegy köszönöm az értelmes emberkéktől és a függőktől is. Én most utoljára megbocsátottam neki mivel nagyon szeretem és ő hajlandó letenni értem. Remélem nem bánom meg döntésem és bízhatok benne.
2011. ápr. 1. 17:21
 54/54 anonim ***** válasza:

13:13 Ott a pont, én is ezt akartam írni. :)


Kérdező, neked pedig remélem szerencséd lesz és nem cigizik a barátnőd többé.. remélem nálunk is meg lehet ezt beszélni, igaz 1x már megígérte, de nem különösebben érdekelték az érzéseim és ugyan úgy szívta, nem tudja felfogni, hogy mennyire utálom a cigit, elfogadnám, de egyszerűen nem tudom.. nah de mind1. :/

2011. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!