Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigizik. Hihetetlenül zavar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigizik. Hihetetlenül zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm cigizett amikor összejöttünk, engem hihetetlenül zavar ezért letette, vagyis én úgy tudom. Párszor kiderült, hogy cigizett, de most két-három hónapja semmi, de most újból előjött. Hazudik nekem ezzel kapcsolatban, mert tudom hogy cigizik. Ez nekem olyan mint másnak a megcsalás. Mit tegyek? Szakítás jár a fejemben nagyon!
2011. márc. 29. 21:19
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
68%

Nekem csak egyetlen kérdésem van kedves kérdező: "Barátnőm cigizett amikor összejöttünk"- Akkor miért is picsogsz most emiatt? Tudtad, hogy cigizik? Tudtad. Akkor is zavart? Zavart. Mégis összejöttél vele. Na, akkor miről beszélünk?

L/24

2011. márc. 30. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
16%
Jajj ez a hülye szöveg előttem válaszoló... attól hogy tudta, hogy cigizik, össze jöhetett vele, mert attól szereti a barátnőjét, hogy cigizik.. nem kell ez a hülye szöveg..
2011. márc. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
69%
hát ha szereti akkor fogadja el a cigivel együtt..ennyi
2011. márc. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell hamutálakkal összejönni. Ennyi. Most vagy elviseled, vagy elhagyod. De felesleges úgy erőltetni a leszokást, hogy ő nem akarja.
2011. márc. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim válasza:
100%

Hagyd ott a pixxába! Még ha abba is hagyja, az csak átmeneti lesz. Ha valaki nem önszántából szokik le, akkor az sosem tartós dolog. Később pedig még nehezebb lesz szakítani.

Én ha összejövök egy csajjal akkor azzal kezdem, hogy tisztázom vele ezt a kérdést. Én semmilyen formában nem tudom tolerálni a dohányzást. Vagy a cigi vagy én.

2011. márc. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
72%

Hülye szöveg? Miért hülye szöveg? Ha úgy jött össze a lánnyal, hogy tudta, hogy cigizik, igenis fogadja el, mert azzal, hogy így is kapcsolatot kezdett vele, hallgatólagosan már "beleegyezett" a dologba.

Ha valakinek van valami olyan tulajdonsága, amit én nem bírok elviselni, akkor nem jövök össze az illetővel.

Ilyen egyszerű ez.

És a vicc, hogy itt sokat írják, hogy "ha a lány szereti, akkor leszokik érte" blablabla, na ez a "hülye szöveg", mert hol a másik oldal? Ha a srác szereti a lányt, akkor ELFOGADJA.

Mert ez így is lehet nézni.

Eleve milyen dolog úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy tudod, hogy a másiknak van valami szokása, amit ki nem állhatsz és majd meg akarod változtatni?

Ezt akárhogy is nézzük, a kérdezőnek nincs igaza és nem jogos a kérése.

Ennyi.

L/24

2011. márc. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
14%

blablablablabla..BLABLA!!! Igen, másképp is lehet nézni.. csak tudod van aki egyszerűen nem tudja elfogadni, nem azért, mert meg sem próbálja, hanem azért, mert valami megmagyarázhatatlan dolog miatt nem tudja elviselni a cigit.. - szóval ezt te nem értheted, ezért nem is kellene nagyon bele szólnod, mivel értelmes hozzászólásod még nem volt..

A másik nagy baromság meg az, hogy azt gondolod, hogy ha egy embernek van egy rossz tulajdonsága, amit ki nem bírunk állni, akkor ne jöjjünk össze vele... csak tudod, attól lehet szeretni azt az embert, akinek van rossz tulajdonsága, de elég sok vita lehet belőle a későbbiekben. ennyi... ne is kezd el megint írni a hülyeségeid, mivel ezt TE NEM ÉRTHETED! -.-"

2011. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
77%
ígyvan ez a világon a legnagyobb hazugság és a legdúrvább dolog amit tehet veled,úgyhogy ezért szakítanod kell vele!Fúj:D
2011. márc. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
79%

Megpróbálom mégegyszer, hátha...

Ha valakit valami olyan hihetetlenül és megmagyarázhatatlanul zavar, mint azt az előző válaszoló írta, akkor ne jöjjön már össze olyannal, akire ez igaz. Ha meg mégis össze tudott jönni vele, akkor mégsem zavarja olyan megmagyarázhatatlanul, mint a válaszolót.

Vannak olyan rossz tulajdonságok, amiktől még össze lehet jönni valakivel, számomra a dohányzás is ilyen, mert _el tudom fogadni_. De pl azt nem, ha valaki igazán rendszeresen és igazán sokat iszik. Az nálam kizáró ok. Lehet inni heti 1-2 alkalommal haverokkal, tőlem néha lehet részeg is, de ne az legyen, hogy minden este megy a kocsmába, számomra meg az taszító. És hiába jön be a pasi egyébként, ha tudom, hogy ilyen, nem is kezdek vele.


Kérdező, ha annyira szereted a barátnődet, akkor meg el tudsz fogadni egy kompromisszumot. Milyen alapon várod el, hogy ő lemond miattad a legnagyobb függőségéről, amikor te nem vagy képes ezért cserébe változtatni egy ELVEDEN? Mert ez nem több. Az, hogy téged zavar, hogy ő MÁSKOR, MÁSHOL cigizik, az csak elvi kérdés, téged fizikailag nem zavarhat. Abban kiegyezhetnétek, hogy amikor veled van, ne cigizzen és ne is legyen cigiszagú és -ízű, ez teljesen jogos.


19/N (korábban már írtam, de röviden: nem dohányzom, soha nem is szívtam bele egy szál cigibe sem, mégis volt már cigis pasim, a mostani is az. el tudom fogadni.)

2011. márc. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
0%

15:36

Nos,szerintem itt nem én vagyok az, aki nem érti a dolgokat.

Itt nem arról van szó, hogy a srác mennyire bírja, avagy nem bírja elviselni, ha valaki dohányzik.

A fő probléma az, hogy úgy kezdett kapcsolatot valakivel, hogy TUDTA, hogy a lánynak olyan szokása van, amit ő ki nem állhat és ezek után meg akarja őt változtatni.

Én például nem tudnék együtt lenni mondjuk nálam alacsonyabb sráccal, mert egyszerűen zavarna a dolog, ergo eleve nem kezdenék kapcsolatot valakivel, aki nálam alacsonyabb.

Ha "átkonvertáljuk" ezt a szituációt a kérdező helyzetére, az körülbelül olyan lenne, hogy összejövök egy alacsonyabb sráccal, bár látom, hogy alacsonyabb és tudom, hogy ez engem baromira zavar, majd később azt mondanám neki, hogy "kicsim, utálom, hogy ilyen alacsony vagy, nőj már pár centit kérlek!".

Jó, tudom, sarkítás, de passzol.

És így még hozzáfűzném a mondandómhoz, csak úgy mellékesen, hogy ha megnézed a válaszaim hasznosságát, majd átsiklik a piciny tekinteted a te válaszaid hasznosságára...nos, nem is tudom, kinek nem voltak "értelmes hozzászólásai".

L/24

2011. ápr. 1. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!