Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigizik. Hihetetlenül zavar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigizik. Hihetetlenül zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm cigizett amikor összejöttünk, engem hihetetlenül zavar ezért letette, vagyis én úgy tudom. Párszor kiderült, hogy cigizett, de most két-három hónapja semmi, de most újból előjött. Hazudik nekem ezzel kapcsolatban, mert tudom hogy cigizik. Ez nekem olyan mint másnak a megcsalás. Mit tegyek? Szakítás jár a fejemben nagyon!
2011. márc. 29. 21:19
1 2 3 4 5 6
 31/54 A kérdező kommentje:
Hát akkor irigyellek hogy tűröd neki, én képtelen vagyok.
2011. márc. 29. 22:20
 32/54 anonim ***** válasza:
77%
Vali... te már kapisgálod a lényeget,de hiába beszélsz neki nem érti meg,a sajátját fújja orrba-szájba...és márt tudom 18 éves,annyira akkor már nem vok meglepődve...
2011. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
68%
kb 25-26 éves korodra rájössz,hogy nem ez a lényeg,és a legkisebb problémád,is nagyobb lesz ennél...
2011. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
11%

Kedves válaszolók!

Miért nem értitek, hogy ez igenis komoly probléma? Ti szeretnétek, ha a párotoknak csöves szaga lenne? Ha a szájíze egy rothadó hullához hasonlítana?

Ezek nyilván KIS túlzások, de aki tiszta az hasonlót él át egy cigis mellett. Vagyis azt (és ez nem túlzás), hogy gyakorlatilag nem lesz gusztusa a párjához.

2011. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
69%
most adtam fel:D:D:Dkomolyan:)inkább feküdjetek le:)röhej:)
2011. márc. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
16%

tudod mi a röhej?! az hogy itt prédikálsz, mint valami bölcs.. értem, hogy mit akarsz mondani: - azt hogy ha már cigis párt választott az ember, akkor fogadja el... de miért kellene elfogadni?! fogadjak el egy olyan dolgot, amit hihetetlenül utálok??!

- ha az embert szereti a párja, akkor igen is leteszi azt a kib***ott cigit, mert látja, hogy a másikat mennyire zavarja... értetlen..

2011. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
100%
Hát biztos ,hogy cigizett vagy csak cigiszagúnak érezted? mert nálunk pl a lány wc-be sulibaszokta rágyújtani éssajnos elkerülhetetlen ,hogy ne legyek olyan büdös mint ők :S ha legközelebb érzed rajta szagold meg a kezét ha azon nagyon érzed akkor ő cigizett ha nem akkor valószínű ő is valamilyen szerencsétlen közegbe került mint én
2011. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
70%

Én nem cigizem.


Ha összejönnék egy olyan fiúval aki cigizik, elfogadnám. Ha még azt is megtenné nekem, hogy nem cigizik amikor ott vagyok, kifejezetten örülnék neki.


Bár érthető a kérdezőtől, hogy le akarja szoktatni, ugyanakkor mégis mi a fenét képzelt? Csettint egyet és hirtelen a barátnője leáll a cigizéssel, mert őt zavarja? Nem túl sok ember képes erre.


18/L

2011. márc. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
85%

SAjnos nagyon nehéz a cigiről leszokni. Egy nemdohányos papolhat arról, hogy csak le kell tenni, meg hogy nincs elég akaraterő. Mikor lehet, hogy az akaratereje még kisebb, mint akinek beszólogat. Nézd, én megértem a problémád. De én kompromisszumot kötnék: segítek a leszokásban, ha nem megy, akkor melletted ne gyújtson rá. És ha találkoztok, legyen friss a haja és ne legyen cigiszagú a szája. Ezt azért k.rvára nem nehéz elérni, ennyit igazán kérhetsz. Én dohányzom, párom is. Tudom, hogy szar, ez van. Próbáltam leszokni, nem jött össze, majd ha gyereket tervezek, akkor lefogok. Addig meg jó. És nem, nem a stressz miatt, mint valaki írta. Nincs is jobb mint egy jó baráti beszélgetés egy kis ital mellett, sörözni esetleg és cigizni... Ó, nem vagyok alkesz, mielőtt valaki nekem ugrana ezért is, néha iszok 1-2 sört, máskor pezsgőt de ahhoz már alkalom kell.

Én magam heti 4-5-ször járok aerobikra, szóval amellett, hogy károsítom magam, teszek az egészségemért, és odafigyelek arra, mit eszek. A cigi csak egy jó kis pótcselekvés, amire sajnos rászoktam, és szükségem van rá. Ha akarom, napokig kibírom gond nélkül, de ha valahol vagyok, és rá szeretnék gyújtani, akkor nekem ne mondja meg senki, hogy ne. Amíg nem zavarok vele másokat, hagy csináljam. Szóval lehet te ezt nem érted, de ez baromira nem ilyen egyszerű. Kérd meg, hogy veled ne cigizzen, és ne érkezzen bűzösen a randira. Ennyit meg kell tennie, többet viszont nem kötelező, mert mi közöd hozzá, hogy amikor nincs veled hogy büdösíti magát?? Árt vele másnak? NEM. Kész pont. Te mi az, amit nagyon szeretsz csinálni? Számítógépes játék? Sörözés? Ivászat haverokkal? Mit szólnál, ha beleszólna ebbe, mikor SEMMI de semmi köze hozzá, amíg nem csalod meg vagy ilyenek...

2011. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
100%

NE hagyd ott, nem aza megoldás, amúgy én is így voltam a nőmmel csak nálunk én cigiztem.


És állandóan rámpirított, és addig addig bsztatott, hogy már úgysem tudtam eltitkolni, mert mindíg érezte, de nekem meg már állandóan lelkiismeret furdalásom vot, hogy megígérem aztán meg mégis rágyújtok, hogy végül letettem..


Te is ígértesd meg vele állandóan, és le fogja rakni kb fél év múlva, annyi idő kell ehhez, nekem is kellett..

2011. márc. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!