Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Cigizik. Hihetetlenül zavar....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cigizik. Hihetetlenül zavar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm cigizett amikor összejöttünk, engem hihetetlenül zavar ezért letette, vagyis én úgy tudom. Párszor kiderült, hogy cigizett, de most két-három hónapja semmi, de most újból előjött. Hazudik nekem ezzel kapcsolatban, mert tudom hogy cigizik. Ez nekem olyan mint másnak a megcsalás. Mit tegyek? Szakítás jár a fejemben nagyon!
2011. márc. 29. 21:19
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
50%

21:59


Tudod, vannak olyan emberek, akik valami ok folytán tényleg nagyon utálják a cigit és ezt sajnos a legtöbb ember nem is hiszi el.. én sem tudom pontosan, hogy miért, de nagyon zavar... csak ugye sokan nem érthetik, így nem is értik meg az ilyen embereket, mint engem és a többi hasonló embert. :/

2011. márc. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
80%
feltettél egy böszmeteg kérdést,erre válaszoltunk,most meg sértegetsz:D:D:D saját magad égeted:),de te tudod inkább rohadjon le a tüdőm,minthogy egy olyan önelégült kis majom legyek mint te..már bocsi,és abarátnődnek kéne inkább téged kidobnia,nem pedig fordítva,de ez már csak magánvélemény,ami tudom h téged nem igazán hat meg,nem mintha érdekelne
2011. márc. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
85%
22:04-aláírom biztos van ilyen,de a kérdés feltevő emberkének,nem a cigivel van baja,hanem a barátnőjéből egy másik embert akar kreálni,elkezdi a cigi leszoktatásáról majd a haja átfestésével folytatja,soroljam?ez csak egy kifogás a részéről..
2011. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
22%

Sok szerencsétlen lelki sérült ember, aki ha depressziós, akkor egyből a cigihez nyúl!


undorító és szánalmas


Lehet hogy gonosz vagyok, de az aki cigizik, megérdemli azt, hogy legyen valami kisebb baja, amiből tanulhat és ha ebből sem tanul, folytatja a cigizést, akkor legyen valami maradandó és komoly baja.

2011. márc. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 A kérdező kommentje:
igenigen. utánna az a tervem hogy levágom kopaszra, apácát csinálok belőle, mellét levágatom és fogát kiverem mert sok van.
2011. márc. 29. 22:12
 26/54 anonim ***** válasza:
89%
szerintem meg az a szánalmas,ha más kárát kívánod..de ilyenek vagytok..én szégyenlem magam helyettetek..
2011. márc. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
64%
Kár is ezt megbeszélni,mert a saját böszmeségeteket hajtjátok...mindenki olyan okosnak érzi magát,és csak ítélkezni tud..söprögessen mindenki a saját háza táján,VAN MIT,szerintem..
2011. márc. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
90%

Én nem értem meg a kérdezőt. Nem cigizek, utálom a cigit, szüleim dohányoznak, és meg is őrülök tőle, ha pl kocsiban is rágyújtanak, akkor inkább ha tehetem, nem is megyek. De ha már voltam olyan hülye, és összejöttem egy dohányos sráccal, utána nem akarom azt h szokjon le. Ha amúgy is fontolgatta, szívesen segítek neki, de meg is értem, ha ragaszkodik hozzá, ne az legyen, h az a szemét dög vagyok a számára, aki miatt nem csinálhatja, amit élvez... Ez nekik már fontos lett... Én is csak akkor tudtam leszokni a wowozásról, amikor elképesztően nagyot csalódtam a klánomban... Senki másért nem tettem volna meg, arra a napi 1-2 órára szükségem volt. Lehetőség szerint úgy is kerestem pasit, aki ezt megérti, esetleg ő is játszik. A cigi is egy függőség, nem egészséges, én is utálom, de nincs közöm a másikhoz ilyen téren. Annyit várok el, hha lehet, ne akkor, ha ott vagyok.

19/N

2011. márc. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
70%
Ja még annyit, h nem csak úgy a levegőbe beszélek, volt már cigis pasim, a mostani is az...
2011. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 A kérdező kommentje:
Szerintem más lenne a véleményed ha az én cipőmben járnál. 18/F
2011. márc. 29. 22:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!