Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan csúnya dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan csúnya dolog "elszeretni" a másik párját?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy nagyon megtetszett nekem egy srác de van barátnője 3 éve, én ezért nem kezdeményeztem nála meg semmi, hanem a pasi kezdte onnantól kezdve minden nap beszélek a sráccal nagyon aranyos kezdek belezúgni és kifelejteni a napirendből hogy hoppá neki van barátnője. Eddig a csókig jutottunk, majdnem 2 hónapja tart ez az állapot közöttünk. A környezetemben akik tudják elítélnek érte hiszen nem független hanem kapcsolatban van, de a fejembe csak az a kérdés, hogy miért kéne nekem róla lemondanom miért nézzem más érdekét pl a csajét hogyha nem is ismerem nem áll hozzám közel, akkor miért ne tegyek meg mindent azért, hogy az enyém legyen az akibe lassan de biztosan belebolondulok.

Miért kell engem elítélni ilyenért amikor magamat nézem hogy én boldog legyek és ha a pasi 2 hónapja velem is van akkor nyilvánvalóan nem szerelmes a barátnőjébe akkor meg miért teszek olyan rosszat azzal hogy szétszedem azt a kapcsolatot?

Lehet hogy önzőség a lánnyal szembe de inkább magammal legyek az és én sóvárogjak és szenvedek a pasi miatt?

L/20


2011. máj. 19. 11:15
1 2 3 4 5 6
 11/52 A kérdező kommentje:
Valamilyen szinten igazatok van, hogy beállok a sorba de kitudja hanyadikként és kitudja hogyha el is hagyná értem a barátnőjét akkor mikor ejtene engem is egy másikért.
2011. máj. 19. 11:45
 12/52 szamóca. ***** válasza:
100%

nem tudom mondjuk nekem megalázó érzés lenne hogy még mindig a barátnő a fontosabb:DD de hát az egoizmus már csak ilyen.

egyébként nem hajtanék olyan pasira akinek van vlakije. ha engem akar, akkor majd elhagyja és onnantól lehet bezsélgetni ezekről aa dolgokról.

2011. máj. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 A kérdező kommentje:

Mindenki lehurrogott, hurrááá

de arra senki nem válaszolt hogy miért kéne lemondanom a saját álmomról vágyamról egy olyan ember kedvéért akit nem is ismerek és nem is tudok róla semmit???

Bla bla bla ezzel hogy majd engem is elhagy egy másikért, senki nem mondta hogy ő lesz a férjem egyszerűen csak úgy érzem hogy az enyém kell hogy legyen ha törik ha szakad kell nekem, ha egy nője van ha 100 ez engem nem is érdekel.

2011. máj. 19. 11:51
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira akarod arra a választ, akkor azért, mert egy gusztustalan, undorító dolog! Megfelelt?
2011. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nem csúnya dolog, nincs benne semmi megvetnivaló. Ez van. Ilyen az élet. Ha összeillenek, akkor jöjjenek össze. De mindenesetre mondd meg a srácnak, hogy válasszon, vagy te, vagy a jelenlegi barátnője, mert ez tényleg nem jó, hogy csak 2. vagy + hazudik a barátnőjének.


21/F

2011. máj. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
És más szenvedjen azért, mert te pasit akarsz magadnak? Igen, a pasi is egy gerinctelen... Sőt, jobban az, mint te. De mért nem lehet megmondani neki, hogy legalább a mostani csaja ne szenvedjen, mert a csaj nem érdemli meg??? Az álmaid, vágyaid megtervezésénél meg figyelembe vehetnéd hogy nem csak te létezel.
2011. máj. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 A kérdező kommentje:
Undorító dolog ha az ember a saját érdekét nézi nem egy ismeretlenét?
2011. máj. 19. 11:59
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
Háh ez a majd elhagyja a barátnőjét :D Ismerősöm ugyanilyen helyzetben van, 5!!!! éve hitegeti a csajt, hogy elhagyja a barátnőjét.
2011. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 szamóca. ***** válasza:
100%

de ezegy olyan buta kérdés.:D

olyan mintha azt kérderznéd hogy "miért ne sz*rjak az andrássy közepére, ha nekem oda esik jól?" általában az emberek nem szoktak. CSAK. mert erkölcsileg, társadalmilag így van elfogadva. ettől te még megteheted, egészségedre, de nem ez az "elfogadott norma".

én valahogy úgy fogom ezt fel, hogy mérlegelem a dolgokat. ha másnak nem teszek valamivel rosszat, akkor azt egyértelműen szabad nekem megcsinálni. de ha másnak rosszat teszek vele, akkor összemérem hogy mennyire jó nekem és mennyire rossz neki. és általában úgy döntöok hoyg sokkal jobban fáj az neki mint lenne jó nekem, úgyhogy nem erőltetem a dolgot.

2011. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%
Annyi eszed sincs, hogy lásd, k.rva nagy fájdalmat okozol annak, akitől "elszereted" a párját???? Remélem neked csak hűtlen pasijaid lesznek, mindegyikbe szerelmes leszel, és mindet elszereti valak!
2011. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!