Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan csúnya dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan csúnya dolog "elszeretni" a másik párját?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy nagyon megtetszett nekem egy srác de van barátnője 3 éve, én ezért nem kezdeményeztem nála meg semmi, hanem a pasi kezdte onnantól kezdve minden nap beszélek a sráccal nagyon aranyos kezdek belezúgni és kifelejteni a napirendből hogy hoppá neki van barátnője. Eddig a csókig jutottunk, majdnem 2 hónapja tart ez az állapot közöttünk. A környezetemben akik tudják elítélnek érte hiszen nem független hanem kapcsolatban van, de a fejembe csak az a kérdés, hogy miért kéne nekem róla lemondanom miért nézzem más érdekét pl a csajét hogyha nem is ismerem nem áll hozzám közel, akkor miért ne tegyek meg mindent azért, hogy az enyém legyen az akibe lassan de biztosan belebolondulok.

Miért kell engem elítélni ilyenért amikor magamat nézem hogy én boldog legyek és ha a pasi 2 hónapja velem is van akkor nyilvánvalóan nem szerelmes a barátnőjébe akkor meg miért teszek olyan rosszat azzal hogy szétszedem azt a kapcsolatot?

Lehet hogy önzőség a lánnyal szembe de inkább magammal legyek az és én sóvárogjak és szenvedek a pasi miatt?

L/20


2011. máj. 19. 11:15
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
ja... amúgy 13:14 voltam
2011. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:

Úgy beszéltek egy párkapcsolatoról,mintha egy hentesnél lennénk.Ha el lehet szeretni,akkor hadd menjen.Ez igaz,de a szerelemmel mi van? Az érzésekről,amik sokáig fájnak? A kérdező nem volt még szerelmes,így nem is tudhatja,hogy mit jelent az,emiatt őszintén sajnálom.Nem szexet és nem nemi vágyat jelent.Ha pedig megcsalnak az fáj,annak a félnek,aki szeret,sokkal jobban,mint a szakítás,hisz nem csak vége a kapcsolatnak,de még be is csapták.

Hogy miért nem gondol mindenki csak magára? Megtehetnénk,de némelyik emberbe szorult némi empátia és nem képes más becsapásán és megalázásán boldog lenni.A férfiről egyetértünk,hogy nem ér semmit.Nem lenne kár érte,ha megkapná a kérdező,mert nem egy értékes ember.A mód és módszer az,ami nem mindegy,egyik oldalról sem.

Vannak emberek,akiknek az az elvük,hogy tisztességesen akarnak élni.Ha ettől eltérnek,akkor nem tudnak belenézni a tükörbe.Gondolom a kérdezőnek ilyen problémája nincsen és nem is lesz.A férfinek sem,ezért abszolut összeillenek.

2011. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:

Miért gondoljátok azt, hogy az elszeretéshez szexelni kell??

Az elszeretés / elcsábítás más és más!!!

Az elszeretés a lélekre hat!!! Az elcsábítás hat a testre!

Akkor most miről beszéltek???

Az elszeretés nem feltétlenül jár megcsalással!!!!!!!!

2011. máj. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben szó sincs szerelemről. :) A férfi meg akarja dugni,a kérdező pedig meg akarja kapni,bármi áron.Ők csinálnak egy jó üzletet,a megcsalt fél pedig szenved.Érzésekről maximum a megcsalt fél tud nyilatkozni,ő sem pozitívakról.
2011. máj. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
100%
74%os most őszintén min veszekszel?:D itt senki egy szóval sem beszélt szexről..megcsalásról meg maga a kérdező írt, hiszen elmondta h csókolóztak.
2011. máj. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
56%

Egy szó,többet szül,egy tett meg a következőt,ha teszek érte,ti tettek érte,

csak hát nem tudatosan,illetve nem akartátok tudni hova vezet.

Azért én nem hiszek abban,hogy bumm bele a végzetes lelkitársadat ismerted volna

nagy hirtelenséggel meg benne.

Amit mondani akarok,te hagytad magad belevarázsolódni,és nem vágtátok

el ott ahol még el lehetett volna,hogy ne burjánzon el az egész érzés.

Az idő talán nem véletlenül találta ki magát...

segít felejteni,és ami fellángolás,kioltja. De ha ti beszélgetettek,és nem ismerted fel

te sem és ő sem,hogy amiért teszek,az épül,akkor az mindkettőtök hibája.

Soha semmi nem történik magától,hanem mindig valaki csinál valamit.

Ti hagytátok magatokat sodródni,és most mentegeted magad,hogy hát te nem

kezdeményeztél,csak hagytad az egészet,hogy....épülgessen,és ez mért baj?

Nem baj,nekem nem,félre ne érts :D

A lényeg amit akarok,az hogy nem döntök,az is egy döntés,az hogy nem teszek érte semmit,attól a dolgokat még hagyom menni,aminek következményei lesznek.

3 ember közül valaki nagyon pofára fog esni.

2011. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tűnt fel nagyon a kedves kérdezőről, hogy inkább támogatást akar, mert nagyon nem bírja ha valaki megmondja a saját véleményét a kérdésről. Minek írod ki a kérdést, ha nem is igazán a válaszra vagy kíváncsi? A válasz az lenne, hogy azért, mert tönkre tehetsz vele valakit. De te csak magadra gondolsz, a saját érdekeidet nézed, és le akarod magadról rázni a felelősséget, mondván, hogy a pasi hibája is. Igen, az övé is, de a Tiéd is! És mért olyan csúnya dolog még: képzeld magad egy olyan lány helyébe, akinek van egy fiúja, és csókolózol vele, meg azt mondja neked, hogy mennyire szeret, aztán este már mással csókolózik, (másnap meg megint veled). Ez szerinted a jó? Az meg már másik dolog, hogy ha meg is szerzed magadnak, igen nagy az esélye hogy ugyanúgy elhagy téged, mint ahogy most teszi avval a másik lánnyal. De te tudod. 20 évesen meg már lehetnél annyira érett hogy átgondold. Szóval próbáld meg átgondolni és belegondolni a másik helyzetébe magad, aztán hátha rájössz hogy mért csúnya dolog ez.
2011. máj. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
pf
2011. máj. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is azt látom, hogy azt várod a válaszadóktól, hogy lássák be, te mennyire szenvedsz, és hogy te is megérdemled ezt a fiút, és hogy igenis, miért kellene mással foglalkoznod...

Annyiban egyet értek, hogy ha ez a fiú téged szeret, akkor csinálhat bármit is a másik lány, te fogsz neki kelleni, és akár még mindent elsöprő szerelem is lehet a vége..DE! mivel már két hónapja csak hülyít Téged is meg a barátnőjét is, kötve hiszem, hogy ez a helyzet.

Szerintem is neked kellene most racionálisan gondolkodnod, nem éri meg...

Én mindig próbálok úgy cselekedni, hogy belegondolok, hogy én mit éreznék, ha valaki velem csinálná ugyanezt..


De igazából mi mondhatunk bármit, szerinted direkt ellened beszélünk..rajtad van a rózsaszín köd, majd ha lemegy, érteni fogod, miről is van szó pontosan!

2011. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:

Hát van pár dolog amiben egyet értek de van olyan is amiben nem. Mondjuk az nem tetszik hogy magamban megerősítést akarok és nem a válaszra vagyok kíváncsi mindenki leírta a válaszát van amelyik tetszik van amelyik nem, de vannak itt sok olyanok is akik nagyon nem látna bele az egészbe csak dobálják a mondataikat hogy csúnya dolog mert hogy esne fordítva neked is bla bla...

Meg amúgy is én az belátom hogy ez a srác ilyen és azt is hogy valamit tudhat a nője hogyha még mindig vele van és nem velem, szóval több mint valószínű hogy csak szórakozni akar vagy valami újat 3 év után de ha nem velem teszi meg akkor úgyis keres egy másikat és megteszi azzal azért nem mindenki olyan álszent mint akik írják a kommenteket ide nekem, szóval ha a pasi így is úgy is más karjába fog kikötni akkor miért ne lehetnék az én, nekem nincs mit vesztenem nem akarok mindenáron komoly kapcsolatot csak valamiért vágyom rá és kész.

2011. máj. 21. 11:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!