Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan csúnya dolog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan csúnya dolog "elszeretni" a másik párját?

Figyelt kérdés

Gondolok arra hogy nagyon megtetszett nekem egy srác de van barátnője 3 éve, én ezért nem kezdeményeztem nála meg semmi, hanem a pasi kezdte onnantól kezdve minden nap beszélek a sráccal nagyon aranyos kezdek belezúgni és kifelejteni a napirendből hogy hoppá neki van barátnője. Eddig a csókig jutottunk, majdnem 2 hónapja tart ez az állapot közöttünk. A környezetemben akik tudják elítélnek érte hiszen nem független hanem kapcsolatban van, de a fejembe csak az a kérdés, hogy miért kéne nekem róla lemondanom miért nézzem más érdekét pl a csajét hogyha nem is ismerem nem áll hozzám közel, akkor miért ne tegyek meg mindent azért, hogy az enyém legyen az akibe lassan de biztosan belebolondulok.

Miért kell engem elítélni ilyenért amikor magamat nézem hogy én boldog legyek és ha a pasi 2 hónapja velem is van akkor nyilvánvalóan nem szerelmes a barátnőjébe akkor meg miért teszek olyan rosszat azzal hogy szétszedem azt a kapcsolatot?

Lehet hogy önzőség a lánnyal szembe de inkább magammal legyek az és én sóvárogjak és szenvedek a pasi miatt?

L/20


2011. máj. 19. 11:15
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 31/N
2012. júl. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Megint én. Az igazság kedvéért azért be kell vallanom, hogy olyan is volt sajnos, hogy úgymond velem (is) csaltak - noha nem rendszeresen -, de mentségemre legyen mondva, hogy az illető srác korábban az én barátom volt, viszont én még mindig fülig szerelmes voltam belé, szex nem volt köztünk, és 16-17 éves "butus" kamaszok voltunk mindketten. Nem vártam tőle semmit, nem reménykedtem, csak szerelmes voltam. :-( Te viszont már felnőtt vagy (elvileg).
2012. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!