Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz valaha egy olyan barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha egy olyan barátom aki megért és én leszek a mindene?

Figyelt kérdés

Nem vágyom sokra, csak szeretetre, megértésre, alkalmazkodásra, és hogy szeressen...

Hol vannak manapság az ilyen fiúk? Miért kell nekik "több lány"?

Nem tartom magam csúnyának, butának. De valahogy mégsem jön össze ez a pasi kérdés :(

19/N


2011. júl. 14. 18:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én lány vagyok, de azt aláírom, hogy az ember mindig akkor talál amikor nem keres.


Én a barátommal a vonaton találkoztam. Ott ült velem szemben!


Ha valaki még a felszálás előtt azt mondja nekem: figyu, ne ijedj meg, de az a srác, aki veled szemben fog ülni később a párod lesz... én képen röhögöm az illetőt!


De így lett!


21/L

2011. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
100%
én valahogy most arra vágyok h szeretetet ,megértést stb adjak vkinek én attól is boldog vagyok :) 21 F
2011. júl. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:

Azt sem tudjátok milyen a kérdező :)


Kérdező, szerintem nem vagy nyitott. Én is elküldöm a legalját, még szép,de azért beesnek normálisak is. Egyszerűen csak alkalmazni kell a beszéd nélküli kommunikációt. Örök dolog, hogy mosolyogj és az emberek visszamosolyognak rád.

2011. júl. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
Azt valóban nem tudjuk milyen a kérdező... De azt igen, hogy milyen férfit keres magának:)
2011. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:

Mégis honnan? Pár mondatból, ráadásul férfiak vagytok. Fogalmatok sincs :)Ez nem bántás, hanem tény.

Nem tudhatod olyan vagy-e, amilyet keres. B*szhatod a hűségedet, ha nem teszed boldoggá és akkor is b*szhatod, ha a kémia nem indul be.

Azt sem tudjátok hány éves pasast keres.

2011. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 A kérdező kommentje:
Lányok teljesen igazatok van:)
2011. júl. 14. 19:13
 27/102 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj, de oda írta a kérdésbe, hogy milyenre TÍPUSÚ férfire vágyik. Én ilyen TÍPUSÚ vagyok. Ne láss többet az írásaim/inkban.
2011. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak én vagyok lány :D A férfiak kattantak rád, csak nekem szemet szúrt :D
2011. júl. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 anonim ***** válasza:
Igen odaírt pár általános dolgot, de bocsánat, ez nem típus. Alkalmazkodó például. Minden ember máshoz tud alkalmazkodni. Szeretet. Nem szerethet mindenki mindenkit és nem is érthet meg. Ezeket a tulajdonságokat egy másik ember váltja ki, nem alapdolgok, tehát ilyen típus önállóan nincs.
2011. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:

Illetve az utolsók közül én vagyok lány :)

A másik lánynak is igaza van, sose keress,majd rád talál:)

2011. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!