Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz valaha egy olyan barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha egy olyan barátom aki megért és én leszek a mindene?

Figyelt kérdés

Nem vágyom sokra, csak szeretetre, megértésre, alkalmazkodásra, és hogy szeressen...

Hol vannak manapság az ilyen fiúk? Miért kell nekik "több lány"?

Nem tartom magam csúnyának, butának. De valahogy mégsem jön össze ez a pasi kérdés :(

19/N


2011. júl. 14. 18:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:

Oké, veled kiegyeztem :)

Számomra van tökéletes. Pofára esés pedig ott van, aki nem látja a fától az erdőt :) Annyira nem sajnálom.

2011. júl. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 anonim ***** válasza:

Pofára esés még ott van, mikor azt játsszák veled, hogyha nincs ló, akkor jó a szamár is.

Ez az erdős mondás nagy igazság.....

2011. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/102 anonim ***** válasza:

Mind a két dolgot magának köszönheti az ember. Azért van eszünk és képességünk a döntések meghozatalára, hogy éljünk vele.

Tudod én azt mondom kell pár pofára esés, ebből szerzel tapasztalatot és tudod máskor hogy hol rontottad el.

Viszont ha ez olyan pofára esés, mint például egy válás abban az esetben, ha 1-2 év után mikor már ott van a gyerek derül ki, hogy nem működik, akkor rohadtul nem tudom sajnálni csak azt a szerencsétlen gyereket, akinek sosem lesz családképe.

2011. júl. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
Teljesen kiegyezek veled.
2011. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy mindennek van valami értelme pl. siker, pofára esés és stb mert tényleg csak ezekből lehet tanulni.
2011. júl. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:

ma 21:48-as!

Olyan nem létezik, hogy tökéletes. Mert ami/aki neked tökéletes az másnak lehet, hogy nem. És csak olyan dolog vagy személy lehetne tökéletes, aki mindenki számára tökéletes. Pont ezért mondják azt, hogy csak Isten tökéletes, pedig ő se az, nézd meg ezt a világot, ahol élünk... Na nem akarok megint hosszú vitába keveredni veled, de ha szeretnéd én állok elébe:)

2011. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Épp ezért nem ítélkezem sosem. Szóval adott egy férfi, aki minden barátnőjét megcsalta. Hát istenem, azok ők voltak, tanult belőle. Vagy okoskodott annyit, hogy ne vegyem észre, vagy nem csinálja:)

Minden okkal történik és mindenki követhet el hibákat, tökéletes ember nem létezik. Csak nem mindegy pontosan kinek és mekkora kárt okozunk a hibáinkkal.

2011. júl. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/102 anonim ***** válasza:
A jó isten áldjon már meg téged :D , én azt mondtam, hogy mindenkinek egy tökéletes van. Ezt úgy értettem, hogy pl. számomra tökéletes. Hogy ő más számára nem az, hát beb-szna, ha az lenne :D Nem izgat más, soha nem érdekelt, nekem meg az ő párjuk nem tökéletes, de ettől még egyénre szabott tökéletesség létezik :)
2011. júl. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/102 anonim ***** válasza:
És természetesen a másik válaszolónak szóló üzenetemben a tökéletest mindenkire vonatkoztatva értem, mert úgy nem létezik. :)
2011. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
Dehogy létezik... Az csak illúzió:)
2011. júl. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!