Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz valaha egy olyan barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha egy olyan barátom aki megért és én leszek a mindene?

Figyelt kérdés

Nem vágyom sokra, csak szeretetre, megértésre, alkalmazkodásra, és hogy szeressen...

Hol vannak manapság az ilyen fiúk? Miért kell nekik "több lány"?

Nem tartom magam csúnyának, butának. De valahogy mégsem jön össze ez a pasi kérdés :(

19/N


2011. júl. 14. 18:12
 51/102 anonim ***** válasza:

Olyan értelemben nincs tökéletes személy, hogy mindenkinek megfeleljen valaki és mindenkinek tökéletes legyen. De:

Én naivitásomnál fogva bízok abban, hogy van egy olyan srác valahol, aki elmondhatja azt, hogy neki én vagyok a tökéletes.

2011. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/102 anonim ***** válasza:
Neked illúzió,nekem valóság :) Ha nem létezne,nem lennének holtomiglan holtodiglan boldog házasságok. :)
2011. júl. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/102 anonim ***** válasza:

ma 22:18-as!

Nem vagy naív! Én elmondom neked, tökéletes vagy:)

22/F

2011. júl. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/102 anonim ***** válasza:
Köszi, most már jót fogok aludni!! :D
2011. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/102 anonim ***** válasza:

ma 22:18!

Neked se valóság! Hiszen elég, ha a párod szereti a focit és azt nézi a tévében, mikor te nem szereted és nem akarod azt nézni. Tessék már ugrott is a tökéletesség:)

2011. júl. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/102 anonim ***** válasza:

ma 22:21!

Nagyon szívesen, adj egy e-mail címet és, ha akarod minden nap írok neked egy e-mailt, hogy tökéletes vagy:) Így minden nap jót fogsz aludni:)

2011. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/102 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondoltad komolyan :) A tökéletes ember nem azt jelenti, hogy hibák nélküli. Már ha ez a nevetséges példa hiba egyáltalán. A tökéletesnek a hibáit is nagyon szeretem és ezzel együtt egész ember,tehát ezzel együtt tökéletes.
2011. júl. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/102 anonim ***** válasza:
Na nálam ilyen szempontból nem lenne gond, mert a focit én is meg tudom nézni.
2011. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/102 anonim ***** válasza:
Komolyan gondoltam:) A tökéletességbe nem férnek bele a hibák:) Pont ettől lenne tökéletes valaki/valami, hogy semmi hibája nincs:)
2011. júl. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/102 anonim ***** válasza:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:25!


Akkor te közel állsz a tökéletességhez:)

Csak, hogy még jobban aludj: Tökéletes vagy!:)

2011. júl. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!