Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz valaha egy olyan barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha egy olyan barátom aki megért és én leszek a mindene?

Figyelt kérdés

Nem vágyom sokra, csak szeretetre, megértésre, alkalmazkodásra, és hogy szeressen...

Hol vannak manapság az ilyen fiúk? Miért kell nekik "több lány"?

Nem tartom magam csúnyának, butának. De valahogy mégsem jön össze ez a pasi kérdés :(

19/N


2011. júl. 14. 18:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/102 anonim ***** válasza:

Igen,de itt a mérték a lényeg. Nem mindegy, hogy ki milyen mértékben megértő, hűséges, alkalmazkodó...

Természetes dolog, hogy nem mindenki ugyanolyan. De amíg az egyik férfi egy kis apró dologgal kapcsolatban se megértő, addig a másik férfi...

2011. júl. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/102 anonim ***** válasza:
Érted miről beszélek?:)
2011. júl. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/102 anonim ***** válasza:

Ez már tolerancia. Viszont ez dolgonként más. Teszem azt én írtam a kérdést, az alkalmazkodás az én értelmezésemben arra vonatkozik, hogy azzal szexelek a párom mellett, akivel akarok, mert én ilyen vagyok.

Nem hiszem, hogy eltűrnéd,de igenis beleillik a megfogalmazásba. Ez minden egyes esetben más és más.

Én sok mindent meg tudok bocsátani, iszonyú laza vagyok, a megcsalás sem érdekel, viszont van amiért más nem mérges, de én robbanok.

Ezt csak példának írtam, hogy lásd mennyire másak az emberek és a gondolataik.

Ez nagyon összetett dolog. A kérdező nem fejtette ki, így fogalma sincs senkinek, hogy ő milyen, arról pedig főleg nincs, hogy kit keres.

2011. júl. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/102 anonim ***** válasza:
Persze, én értelek, te nem értesz :)
2011. júl. 14. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/102 anonim ***** válasza:

Te nem értesz engem:) Ugyanarról beszélek én is mint te.

Egy egyszerű példa:

Egy másik férfi megérti, hogy tegyük fel ő szereti a kutyákat, de azt már nem érti meg, hogy a macskákat is szereti.

Én megértem, hogy szereti a kutyákat és, hogy szereti a macskákat. De lehet, hogy azt már nem értem meg, hogy a papagájokat is szereti. Ergo én megértőbb vagyok a másik férfinál, ugyanakkor én se értek meg mindent. Most már érted?:)

2011. júl. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/102 anonim ***** válasza:
Természetesen értem mire próbálsz kilyukadni, én csak arra próbálok rávilágítani, hogy amennyiben a lány papagájimádó, úgy rohadtul mindegy, hogy mi a véleményed a kutyákról és macskákról, ergo nem ismered a kérdező világát :)
2011. júl. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/102 anonim ***** válasza:

Jó, de mégis nagyobb eséllyel lennék vele megértő, mint amelyik férfi csak a kutya szeretetét érti meg.:)

Egyébként fentebb is írtam, hogy nem akarok tőle semmit és nem ajánlgatni jöttem magamat:) Szóval ne rám vetítsük ki a dolgot:D

2011. júl. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/102 anonim ***** válasza:
Tudom én, hogy nem magadat ajánlgatod. Csak az egyediségre akartam rámenni:) Mindenkinek csak egy tökéletes van :)
2011. júl. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/102 anonim ***** válasza:

Maradjunk annyiban, hogy te is érted, hogy én mit írtam és én is értem, hogy te mit írtál.:) Egyszerűen csak elbeszéltünk egymás mellett:)

Persze, hogy mindenkinek más a tökéletes. De olyan, hogy tökéletes nincs, csak legfeljebb annak hiszi.

2011. júl. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/102 anonim ***** válasza:
Tökéletes szerintem sincs, mert mindenki csak annak szeretné látni a másikat és utána meg feloszlik az a bizonyos köd és jön a pofára esés.
2011. júl. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!