Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz valaha egy olyan barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha egy olyan barátom aki megért és én leszek a mindene?

Figyelt kérdés

Nem vágyom sokra, csak szeretetre, megértésre, alkalmazkodásra, és hogy szeressen...

Hol vannak manapság az ilyen fiúk? Miért kell nekik "több lány"?

Nem tartom magam csúnyának, butának. De valahogy mégsem jön össze ez a pasi kérdés :(

19/N


2011. júl. 14. 18:12
 71/102 anonim ***** válasza:

Nem mondani kell, hanem érezni, ezen nincs mit mondani.

Persze, hogy vannak problémák, bár én láttam már problémamentes házasságot, de a problémák tesznek mindent kerek egésszé, egy fél nem is lehetne tökéletes :)

2011. júl. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
De ha már problémák vannak, akkor oda a tökéletesség:)
2011. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 anonim ***** válasza:
Nem, épp ezek teszik tökéletessé :)
2011. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/102 anonim ***** válasza:
Tudjátok, ami a szívemen az a számon:) Ha én úgy érzem, hogy a 88%-os tökéletes, akkor nem fogom magamban tartani:)
2011. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:

"67%-os, a világért sem akarlak megbántani, de borzalmas az udvarlási módszered, legalábbis ha az életben is ezt használod sikítva menekülnék. "


Nem tudod, hogy mit veszítenél...:)

2011. júl. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel, ami a szívemen az a számon, de te határozottan nyálas vagy és akaratlanul egy szőke félhosszú lenyalt hajú srác ugrik be rólad :D
2011. júl. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
Gondolom nem mondok újat, de teljesen rossz kép ugrik be neked rólam:)
2011. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
Sejtettem,de ezt a benyomást kelted. :)
2011. júl. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
Nekem barna haj ugrik be rólad, de ez annyira fura, hogy mondatok alapján ruházunk fel valakit külsővel.
2011. júl. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
Miért fura? Szerintem ez tök normális. Természetesen nem pontos és valós kép, de akaratlanul arcot képzelsz a mondatok mögé.
2011. júl. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!