Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik a visszahúzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a visszahúzodó csendes fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
10:54 hatalmasat tévedsz én épp , hogy nem kedvelem a festett libákat... hanem a csendesebb lányokat ( akik inkább könyvtárba mennek diszkó helyett)
2011. júl. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
11:02 értelmes és gondolkodó jó vicc eddig nem vittem semmire vele ? eddig csak azt halottam jó velem beszélgetni de ha nyomulok akkor meg már rögtön kerülnek....
2011. júl. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 Smartguy86 ***** válasza:
Elegem van.... : Te hogy szoktál "nyomulni"? Csak mert lehet azzal van a baj!
2011. júl. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
10%
nem szeretik a hangos jóképű lehetőleg pénzes bunkókat szeretik ha egyik sem vagy ráb@sztál
2011. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:

ma 11:05


Egyszerü a dolog pedig:


A rosszfiúkban vannak olyan vonzó tulajdonságok, amik a nők számára ellenállhatatlanok (pl. magabiztosság, dominancia, büszkeség, kezdeményezőkészség stb.) Ezek a annyira vonzóak, hogy emiatt a nők szemet hunynak a rosszfiúk negatív tulajdonságai felett is. A jófiúkban nincsenek meg ezek a dolgok ---> nem vonzóak szexuálisan.


igy aztán a jófiúk csodálkoznak hogy miért vannak életük végéig a barátzónába..

2011. júl. 17. 11:13
 16/69 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező: Gyerekes gondolkodásra vall az, hogy nálatok létezik rosszfiú meg jófiú. Nincs ilyen megkülönböztetés!


Amúgy meg mi zárja ki, hogy egy "jófiúnak" meglegyenek ugyanezek a tulajdonságai??? Csak rajtad múlik, "jófiún", hogy mennyire vagy kezdeményező, mennyire vagy büszke magadra, stb...


Nem kell ahhoz tapló parasztnak lenni, hogy határozott tudj lenni. Ez nagyon gyerekes felfogás, ha azt hiszed, hogy csak az lehet határozott, aki durva... Egy igazi férfinak van tartása és nem kell ahhoz se ordítania, se ütnie, hogy elérje amit akar. Ezt hívják tekintélynek! A nőnek tisztelnie kell téged, hogy te elérd amit akarsz.


Hogy tudna egy nő is tisztelni téged, ha így gondolkodsz: - bocsánat hogy élek

- be vagyok szarva ha meglátok egy lányt

- vágyom a szexre de nem merem kimondani

- Remegek, ha beszélgetni kell egy nővel

- Nem tartom magam semmire

- Úgy érzem, senki nem tudna szeretni engem

- Azt hiszem, hogy senkinek sem kellenék


Gondold el: van egy lány, akire igazak ezek a mondatok. Neked ő mennyire lenne vonzó?

2011. júl. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:

általában messzen beszelek mert máshol nem nagyon van alkalmam na meg régebben még visszahúzódottabb voltam..

de most az utóbbi év második félévében barátibb lett a kapcsolatunk néhány évfolyam társammal... és élőben is beszélgettünk különféle témákról kiesőbb ha a témában kellet valami tőlem kértek segítséget és sok évfolyam társam rám gyakran rám szokott írni ha szükségük van valamire

tehát nem vagyok marha ha ezek az emberek elismernek

az önbizalmam már más tészta meg az , hogy néha olyan depis vagyok hülye magány érzet miatt , hogy soha nem tudok elkészülni rendesen a vizsgákra pedig képes vagyok rá csak ilyenkor az élettől is elmegy a kedvem

de pl. a múltkor a laborban együtt ellenőriztünk le néhány

induktív szenzor az évfolyamtársnőmmel ő tartotta a forráson a szálakat én próbálgattam :D de ez nagyon jól esett így együtt dolgozni vele egyébként ő is egy könnymoly csaj csak sajnos más anyanyelvet beszelünk :P

2011. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim válasza:

Sokan írják, hogy nem szeretik. Igen? Akkor, ha valaki csendes és visszahúzódó, akkor már örök életre el van zárva a lányoktól az ilyen mentalitás miatt?

Emiatt az ilyen embereknek kisebbségi érzésük lehet, és mi van, ha ez elfojtott haragban nyilvánul meg? Az jó?

Én is ilyen vagyok, és én is haragot érzek, és úgy vezetem le, hogy erőszakos videókat nézek a neten, harckocsik, géppuskák, II vh-s támadások, és hasonlókat, ja és elkezdtem Divízió 88-at meg Landsert hallgatni!

2011. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 A kérdező kommentje:

Egy nőt nem nehéz boldoggá tenni ...


Csak legyél neki:

01. barát

02. társ

03. szerető

04. kisöcsi

05. bátyus

06. apa

07. tanár

08. nevelő

09. gyóntatópap

10. lelki barát

11. szakács

12. autójavító

13. szerelő

14. villanyszerelő

15. sofőr

16. hordár

17. takarító

18. lakáj

19. fafaragó

20. modell

21. lakberendezési mérnök

22. szexológus

23. pszichiátriai szakorvos

24. kedves

25. sportos

26. okos

27. erős

28. jól nevelt

29. határozott

30. gyengéd

31. érzékeny

32. romantikus

33. férfias

34. Móka Miki

35. vidám

36. de mégis komolyan veendő

37. bátor

38. Micimackó

39. energikus

40. gondoskodó

41. ideákban gazdag

42. ügyes

43. szerény

44. megértő

45. elegáns

46. egyértelmű

47. szeretetteljes

48. hidegvérű

49. szenvedélyes

50. engedékeny

51. becsületes

52. adakozó

53. gyakorlati

54. igazságos

55. bármire legyél kész érte(akár bankot rabolni is)

56. reménytelen (a szerelemtől)

57. nyugodt

58. sármos

59. hűséges

60. álmodozó

61. karrierista

62. megbízható

63. mindenki felnézzen rád

64. legyél kész áldozatokra, és mindenek előtt gazdag.


Ugyanakkor ne legyél:

a) féltékeny, de mégis aggódó

b) gyere ki a rokonaival, de ne tölts velük több időt mint a nővel

c) adj a nőnek szabadságot, de mégis mindig érdeklődj, hol és kivel volt

d) öltözz elegánsan, de legyél kész mindig a hátadon hazacipelni a nőt

térdig sárban, majd bemászni az erkélyen

ha otthon felejtette a kulcsát. Vagy elkapni és megverni a tolvajt, aki

ellopta a ridiküljét, amiben olyan fontos dolgok voltak, mint a tükör és

ajakrúzs.


Nem szabad elfelejtened:

1. születésnapját

2. névnapját

3. házassági évfordulót

4. az első csók évfordulóját

5. menstruációját

6. a fogorvosnál foglalt idejét

7. a legjobb barátnőjének és a kedvenc nagynénijének a születésnapját.


Sajnos a fent említettek tökéletes betartása sem biztos, hogy eredményre

vezet. A nő ugyanis

belefáradhat a tökéletes férfi jelenlétébe és megszökhet az első

gitárossal.


És most a másik oldal:

A férfi boldoggá tétele sokkal nehezebb.


Ez azért van, mert a férfinak szüksége van:

1. szexre

2. kajára


A nők nagy része ezt a borzasztó igényességet rabszolgatartásnak érzi.

Ezeknek az igényeknek a kielégítése meghaladja a nő erejét.


Végeredmény: Az együttélés csak akkor lehetséges, ha a férfiak végre megértik, hogy teljesen túlkapó követeléseiket korlátozniuk kell.

2011. júl. 17. 11:23
 20/69 Smartguy86 ***** válasza:

11:19 - Ha egy lánnyal több tellik el beszélgetésben, mint 1 nap, anélkül, hogy elhívnád randizni, akkor már totál mindegy. Ismerkedni RANDIKON kell! Nem úgy van az, hogy jaj előbb megismerem, aztán majd elhívom randizni... NEM! Randin kell megismerni. Addig nem kell lefeküdni vele, amíg nem ismered. De kérlek! Legyél határozott és hívd el őket, amint megismerted. Miért? Mert ha nem jön el veled, akkor nem húzod fölöslegesen az idődet vele, ha meg eljön, akkor tudod, hogy van esélyed a "barátzónán" kívül maradni... Ilyen egyszerű. A nők elég hamar eldöntik, hogy ki az, akivel elmennének randira. A felszínesebbek a kinézet alapján már eldöntik, de aki nem felszínes az is eldönti pár mondatod után.


Hogyan? Úgy, hogy ők nem csak a mondandód értelmi részére tudnak figyelni, hanem minden egyes reakciódat ösztönösen bemérik... AZONNAL! Tehát hallják ha remeg a hangod, látják, ha a mellüket bámulod a szemük helyett, stb.

Ők ebben sokkal jobbak!

2011. júl. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!