Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik a visszahúzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a visszahúzodó csendes fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 Smartguy86 ***** válasza:
Miért? Nekik nincs joguk neked nemet mondani? :D Ne viccelj már. Te teszel egy ajánlatot, ők meg vagy elfogadják, vagy nem. Ha meg ezután bunkózol, akkor nem kell csodálkozni, ha híred megy az iskolában... vagy akárhol.
2011. júl. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:

Kérdező, őszintén kívánom neked, hogy legyenek pozitív tapasztalataid is a nőkkel!

Tényleg azt gondolod, hogy minden nő a tapló vadállatokra bukik, akik állandóan az erejüket fitogtatják? Nos, lehet, hogy akad, akinek ez a faj jön be, de számomra ennél a típusnál nincs szánalmasabb. Az eddigi barátaim mind visszahúzódóbbak voltak, ami abban merül ki nálam, hogy pl. társaságban nem akarnak mindenáron a legnagyobb kanok szerepében díszelegni. Mert az olyantól hányok. Annak ellenére, hogy szép nőnek vagyok kikiáltva. Lehet amúgy valaki visszahúzódó, de ha emellett bunkó módon közelít, akkor az nálam nagyon nem nyerő. Egy nőnél sem az. Emellett a visszahúzódó természet nem feltétlenül zárja ki a remek külsőt és fordítva.

Mellesleg nem hinném, hogy én ezzel a véleménnyel üdítő kivétel lennék, nyilván más nők is rendelkeznek hasonló ízléssel.


22/L

2011. júl. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

12:12

- HOGY a K****DURVA****IS*ENI*T LEGYEK MAS HA NEM ALLNAK VELEM SZOBA


- HOGY LEGYEK MAS HA ESELY SEM KAPOK RA ?

- HOGY LEGYEN ONBIZALMAM HOGY NYOMULJAK UGY HOGY TUDOM HOGY NEM VAGYOK A TERHERE HA EGYSZERUEN ARREB MEGY VAGY HATA FORDIT

- UGYEBAR SOKAN VAD IDEGENNEL NEM NEM ALNAK SZOBA

- UGYBEBAR AKIT REGEBBEN ISMERNEK ATTOL NEM AKRTNAK TOBBET


- TUDOM HOL A HELYEM NEM PROBALKOZOM EXTRA CSJOKNAL SOT VOLT HOGY EPP NEM MONDHATO RA HOGY JO LENNE BANYA MERNOKNEK MERT ELEG HOGY LEMENJEN HOGY FELJOJON MAGATOL VISITVA A SZEN ES MEG O FORDIT NEKEM HATA MERT ELEGE VAN BELOLEM MERT TUL RAMNEOS VAGYOK PEDIG ELOTTE SOKAT BESZELGETUNK IGAZ CSAK MESEN MERT NEM VOLT KEPES KUJONNI ABENTLAKS ELE VAGY EGY KAVEZOBA BESZLEGENI


ü HA SENKI NEM JON BESZELGETNI AKKOR HOGYAN MUTASSAM MEG HOGY ENNI TUDOK BATOR ES MAGABIZTOS LENNI

HA MINDEKI IGY VISELKEDIK ES AHHOZ VAGYOK HOZZA SZOKVA HOGY IGY VISELKEDNEK ES NEM CSAK ELKEPZELEM AKKOR MIT TEGYEK

NNA ERRE FLELEJE NAGY OKOS ?????????????????????

2011. júl. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:

ha egy két kudarc miatt magadba fordulsz és utálod a nőket,akkor sosem lesz rendes kapcsolatod.

Elöszőr probálkozz olyan csajoknál akiknél több esélyed van,nem kell egyből az igazira hajtani,mert ha meg is találnád akkor sem tudnád megtartani.

Én 21 éves vagyok,eléggé félénk voltam 4-5 éve,alig mertem megszólitani egy lányt,ha valahogyan elhivtam egy randira,smsben vagy telefonon akkor meg alig tudtam megszólalni a jelenlétében,ami elég ciki volt,mert ha eszembe is jutott valami jó duma akkor sem tudtam kiadni magamból.Ezért eléggé ronda csajaim is voltak ,néha még ma is baszogatnak a havereim ha szóba jönnek a régi "szerelmeim".Élettapasztalat kell fiuk,nem itt olvasott 'tapasztalat',mert tanteremben sem lehet megtanulni biciklizni,ahhoz le kell ess párszor,esetleg egy csontod is eltörik,de a végén ugyis megérte

2011. júl. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:

én csak egy adott csajra akkor vagyok ideges ha belém tapos és úgy útasít el én arra értettem ..

persze , hogy joga van elűtasítni de annak van emberi módja és nem az , hogy szétrombolja a másik önbizalmát

2011. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 Smartguy86 ***** válasza:

12:19 - Mit tudom én, hogy hogy szoktál te odamenni, de azért az eljuthatna az agyadig, hogy ha eddig egy csajnál se jött be az a stílus, akkor a következőnél már máshogy próbálkozol...


Pl ne legyél arrogáns, ne akard már a szemeddel is megkúrni, ne legyél paraszt, ne hidd azt az első visszautasításra hogy szemétkedés és főleg ne válaszolj rá tapló módon. Mert ha addig bizonytalan is volt, akkor utána már tuti nemet fog mondani.


De főleg ne legyél buta, ne viccelj rosszkor, és tudj komoly is lenni, ne legyél unalmas, ne hallgass csöndben, nézz a szemébe és főleg MOSOLYOGJ!!! Ki a frász akarna egy búvalbaszott stresszgubóval lenni? Naná hogy menekülnek, nemhogy még veled legyenek napi 24 órát...

2011. júl. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok még nem volt semmilyen kapcsolatom

és mondom , hogy próbálkoztam már minde félénél de egyik rossza mint a masik ... mondom hogy szószerint RANDA csajok szemeten útasitottal el és a szebbek ( nem plaza cicák ) pedig kedvesebbek voltak

2011. júl. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 Smartguy86 ***** válasza:
Nem tudok mit mondani erre. Ha valóban annyiféle nővel volt dolgod, és mind ugyanazt mondta, akkor nem a nőkkel van a baj, hanem veled...
2011. júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
nem mind ugyan azt mondta az elobb is irtam , hogy mindegyiknek MAS MAS ES MAS a BAJA ....
2011. júl. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:

eleget gondolkoztam már azon hogy mi a bajom

ha igy gondolkodok csak az őnbizalmam rombolódik

mert hiaba keresek valami olyant amirol nem tudok ... vagy nem letzik.....igy csak belebolondulok es depisebb leszek

2011. júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!