Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik a visszahúzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a visszahúzodó csendes fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:

mar szinte egy eve nem vettem egy ruhadarabot se meg turkalobol se ... mar van mikor asse tudom mit vegyek fel ami meg nez ki valahogy es nincsen agyonhasznalva

desodorom is megint elfogyot aszsem vehetek meg egy hetig mert ephogy eleg lessz kajara meg a bentlakaskifizetesre a penzem ami meg van

van vagy nehnay rossz fogam is amire meg mar egy eve nem juott penzem hogy megcsinaltassam

monjam tovabb


a penz nem csinal onbizalom hianyt csak a hatranyai ami akkor van ha nincsen eleg penzed ....

2011. júl. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:

ma 18:38

Én elhiszem neked, csak a kérdés teljesen általánosságban szólt a visszahúzódó fiúkról.

Természetesen minden jellegű nehézség meg tudja tépázni az ember önbizalmát, vagy legalábbis az önbecsülését, pláne az anyagi. Még egy kapcsolatban is nehézséget jelent, én tudom. Feszültebb az ember, többet vitatkozik, rosszabb a hangulata. Nem akkor, ha valamivel szegényebb, hanem akkor, ha tényleg nagyon komoly gondjai vannak és nem tudja, hogy lesz tovább. Úgyhogy ezzel nem is vitatkozok, nagyon megértem.

2011. júl. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim válasza:

Elegem van mindenből! Egyetértek veled!


Én voltam a divízió 88-as és aki azt mondta, hogy k..rj s..ggbe Dr Kocsis!

Sajnos a lányok többsége tényleg csak a náluk idősebb fiúkat kedveli, és azokat, akik el tudják vinni helyekre, vesznek nekik drága cuccokat, stb.. Sajnos a visszahúzódó fiúknak nincs esélyük. Ez egy társadalmi igazságtalanság, de nem változtathatunk rajta!

Én is próbálok beletörődni, más elfoglaltságot keresni, másban is lehet férfias az ember. Már leírtam, hogy hogyan.

2011. júl. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:

Nekem eddig életemben 3 fiú tetszett nagyon, mindhárom visszahúzódó volt. Nem lett semmi belőle, egyiknél sem volt egyértelmű hogy mit akarnak.

A bunkó gazdag jóképű májerek nem az eseteim. Ez van. Egyedül is vagyok:D

és még sem panaszkodom:D Amúgy én sem vagyok bátor kezdeményezni, ha tetszik valaki...

26L

2011. júl. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
hat en ertelmukre adtam alnyoknak , hogy mit akarok , mikor talkoztun es akkor montdam is hogy felenkebb vagyok es azert van az hogy nem beszelek es mikor nem jutott hirtelen eszembe semmi akkor megkertem , hogy monjon o egytemat ... tehat nem vagyok olyan szerencsetlen mint amilyennek hisztek met ha le blokkolok akko iss megprobalom megoldani a helyzetet :)
2011. júl. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:

15:39 és 20:03 vagyok


00:01

Sz...rd már le, hogy bárki szerencsétlennek gondol-e, vagy sem. Írtam, hogy nekem van egy nagyon magabiztos párom. Na, ne hidd, hogy őt soha nem nézte le, nem utasította vissza, nem gondolta szerencsétlennek! Az emberek sokszor kegyetlenek és meg sem akarják ismerni a másikat. De az, amit írtál, hogy nem vagy olyan "szerencsétlen", mint amilyennek hiszünk, azért elszomorított. Nem az a lényeg, hogy mit mondanak mások. Normális, felnőtt (vagy kamasz) ember vagy, legyél tisztában az értékeiddel! Az meg nem jó taktika, hogy rögtön azzal jössz a lánynak, hogy mennyire félénk vagy. Vállald önmagad és bízz magadban, ha meg a lánynak nem tetszik, aki vagy, majd jön másik.

2011. júl. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
na jó ez , hogy nem vagyok olyan szerencsétlen amilyennek hisztek a vádaskodóknak szólt....nagyon szarul esik , hogy előzményeket nem is ismerve csak úgy le teremt.....
2011. júl. 18. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:

elegem van mindenböl:


Sok ember itt nagy tévedésben van,elöször arra kellene rájönni mivel álunk szemben,és nem csak felszinesen,a mai lányok meg mind felszinesek,hogy te benned mi van az nem érdekli őket,mind egyforma nincs kivétel..Irtad v hol hogy te már annak is örülnél ha egy lány megfogná a kezed,te lennél a világon a legboldogabb..És ezzel sokat mondtál tényleg,látod a lányok ezt a kis alap dolgot nem képesek ésszrevenni,hogy te milyen romantikus vagy,és hogy nem vágyol sokra,mégis ebben benne van minden..Elméletileg erröl szólnának a valódi érzelmek,ezekröl a finom rezdülésekröl,de amig ezt nem képesek felfogni a lányok hogy mi is ez akkor hogyan is jutnál velük bármire is? Sokszor rinyálnak arról, hogy nekik kedves, figyelmes, jólelkű, romantikus pasik kellenek. Na ezt felejtsük el! Köszönőviszonyban sincs a cselekedetük a vágyaikkal. A mai lányok nem törödnek az emberi értékekkel,jobb ha ezt nem felejted el..


Én tudom hogy te milyen személyiség,elküldöm privibe mert elég hosszú,és megérted mivel álsz szemben..

2011. júl. 18. 10:12
 69/69 anonim ***** válasza:

a pénz és a kocsi szimbolizálja a jólétet.

"kocsis, pénzes, nagyképű, ostoba egoista barmok"

Régen a nemesek díszes hintókon jártak, a kocsi hatalmi jelkép lett hazánkban.

"Nem csak fizikailag lehet ám megvédeni egy nőt. Ha 5-en ugranak rád, lehetsz te akármilyen nagy izomjani, nem fog sikerülni".

Ha szálkás izomzatú vagy és erős vagy (pl. egy osztálytársam 172-173 cm és vagy 70 kg) és nagyon izmos és vékonynak látszik, ő például megtudna verni 5 olyan embert akik őt akarják megverni. A kérdésre a válasz pedig: Nem igazán...

2011. júl. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!