Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik a visszahúzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a visszahúzodó csendes fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

Smartguy86


nézzek a szemébe és moslyogjak akkor meg az a baj , hogy mit nezek ugy

próbálkozzak több féle stilussal OK

de hogy az istenbe ha sehogysem jó nekik

nem az a fő hogy önmagam legyek ?

de lehetek más és önmagam is sehogy sem kellek

és ahányszor sikrült elmenni egy ugymond. barati randira sose gondoltam arra , hogy megkurjam .... egyszerüen ccsak

jol eset elmenni es probaltam beszelni .....basz*/ok a hibakra nincs turelmem kijavitani .... mar reszket a kezem az idegtol mert nincs utrelmem leirni mindent .. de ku*rvara idegesit , hogy ennyire lenezik a magamfajat anelkul hogy megertenek a problema valodi forrrasat

2011. júl. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:

BOCSI ha valakit esetleg zavar , hogy karommkodtam csak egyszeruen nem tudom mar , hogy



MIT TEGYEEEEEEEEEEEEKKKKKKKKKKKKKKKKKKK ?

MI KELL MEG ?


ELHATATAROZOM HOGY MAGAZBIZTOSAN BESZELEK DE MIKOR ELHATAROZOM ES MEGIS CSALODOK ES NAPOKIG GONDOLKOZOK RAJTA HOGY MIT CSINALTAM ROSSZUL AZ MAR ZAVARO NAGYON

es a tanulasra is kihat mér nagyon

2011. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim ***** válasza:
elegem van mindenbol: A lányoknak nem az önbizalom meg a "kisugárzás" számít, ahogy azt sokan állítják. Felszínesek mind, csak a külsőségek érdeklik őket. Ha egy lánynál sincs sikered, akkor csúnya vagy, ahogy én is. Ha a külsődön nem tudsz előnyödre változtatni, akkor az egyetlen esélyed, h gazdag legyél.
2011. júl. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim válasza:
Amelyik lány csak a macsó, nagyszájú fiúkat kedveli, az egy állatias, túlfűtött szexualitású ösztönlény. K..rja s..ggbe Dr. Kocsis László!!
2011. júl. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:

13:44


100% - ig egyetértek veled

2011. júl. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem őket. Kedvelni kedveltem, de nem szerettem beléjük. A magabiztos férfiakat választottam mindig.
2011. júl. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:

hath figyelj kedves utolso , hogyan legeyk magabiztos mikos szinte mindig ures a zsebem ...dolgozni nem tok menni foleg most hogy napi 8 orat ulok az egyetemn .... legfeljebb hetvegen elmegyek valahova ha osszejon valami min pl a multheten elmentem az xfactorba koznsegenek mapjara adtak 2000 Ft ot ket nap alatt 4000fT reggel nyolctol ejjel 11 ig kellet csapoljak erte de megerte :) igaz mar el is koltottem ...kajara mert a szuleim nem kaptak ki meg a fizetesuket.... en egyetemista vagyok es most nyari gyakorlaton vagyok egy 130-150 km re levo varosban


hogyan hivjak el valakit valhova ha tudom hogy barhova nem mehetek mert nem telik ra ... hogyan mondjam egy frissenmegismert lanynak bocs de erre nincsen penzem... :-s

2011. júl. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
(xfactor romania kolozsvar .. sajnos ezentul csak bukarestben lessz maskeppen mennk mindig :P )
2011. júl. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:

ma 16:48

Az én párom három műszakban, vagy 12 órában dolgozik egy gyárban, mégis alig kap fizetést, mióta én elveszítettem a munkámat és még nem találtam másikat, a hónap végén bizony már igencsak be kell osztanunk azt a kis pénzt. Nem járunk szórakozni, éttermekbe, nyaralni, "csak" sétálunk, kirándulgatunk.

Ennek ellenére a legnehezebb helyzetekből is tud kiutat találni és nem veszíti el az önbizalmát.

Az önbizalom nem feltétlenül anyagiak függvénye. Régebben, mikor még dolgoztam és a családom is jól állt, jócskán nem voltak anyagi gondjaim, mégsem volt semmi önbizalmam, hiába tudtam egy csomó mindent megvenni. A páromék soha nem voltak gazdagok, ő mégis magabiztos.

2011. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:

tudom de most mas a helyzet me a legotobb lany elvarja , hogy beujvele valahova , eddig nem nagyon jott be senkinek hogy setalni hivtaam valakit......

setalason kivul nem nagyon tudom hova hivni az hogy ithoni kavera hivjam elso alkalommal kicsit tul sok volna szerintem vagy az ithoni mozizas...

2011. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!