Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik a visszahúzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a visszahúzodó csendes fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 A kérdező kommentje:

ma 11:18


Hogy tudna egy nő is tisztelni téged, ha így gondolkodsz: - bocsánat hogy élek?


NA ÉS A ÖNGYILKOS,DEPIS,MELANKOLIKUS LÁNYOKKAL MIVAN?

MERT AKKOR EZ FORDITVA IS ADOTT..

2011. júl. 17. 11:26
 22/69 anonim ***** válasza:

11:18

amiket írsz annak előzményei is szoktak lenni általában ezeket az embereket sokan bántottak a suliban vagy kiközösítették meg hasonlók... én mindig próbáltam kedvesebb lenni de mindig visszaéltek vele de amikor rá kérdeztem miért teszik akkor gúnyolódtak velem és utánozták mit mondok

ez ugye jól fejleszti az embert ... fölég ha próbálkozik valakinél utanna meg vissza hallja a szavat a többiéktől heteken át gúnyos nevetésekkel egyebütt

2011. júl. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 A kérdező kommentje:
Az első és legnagyobb gond, hogy a túl romantikus nem jön be a nőknek. Sokszor rinyálnak arról, hogy nekik kedves, figyelmes, jólelkű, romantikus pasik kellenek. Na ezt felejtsük el! Köszönőviszonyban sincs a cselekedetük a vágyaikkal. Ez azért van mert valami bizarr kényszer miatt szeretnek szenvedni, szeretik, ha megalázzák őket, szeretik, ha belegyalogolnak a lelkükbe, szeretik a bunkó férfiakat, tudom, mert 2 kapcsolatom volt amiben mindent megadtam a páromnak, tiszta szívvel, szeretettel, odafigyeléssel. Erre mit kaptam viszonzásul?: Pár hónap után faképnél hagytak és villámgyorsan összejöttek kocsis, pénzes, nagyképű, ostoba egoista barmokkal. Nekem ekkor lett elegem a női nemből és döntöttem el, hogy többet nem kérek belőlük. A nőknek sajnos ez kell, mondjanak akármit.
2011. júl. 17. 11:29
 24/69 Smartguy86 ***** válasza:

11:21 - Aki agresszív, azt utálják. Hiába vagy te vérig sértve, azt senki nem tudja rólad, csak azt látják hogy egy agresszív bunkó vagy... Ennyi elég is a nőknek. A harckocsik és a Divízió 88 meg még egy puncit se nedvesített be.


Kérdező: Miért, ki akar öngyilkos, depis csajokkal lenni? Mert én biztos nem :D De szerintem az nem ép eszű férfi, aki ilyen nőt akar maga mellé.


11:27 - Hány éves vagy? Mert ha elmúltál már 20, akkor kicsit késő, hogy a múltadat okold bármiért is... Egy felnőtt embernek maga felelőssége minden! Azt meg kétlem, hogy az egyetemista évfolyamtársaid és a korod beliek olyan gyerekes csúfolódásba kezdenének, mint amit leírtál. Lehet, hogy akkor rosszul esett, és mély nyomokat hagyott benned, de kérlek... Ezeket fel kell dolgozni, tanulni kell belőlük! Lépj tovább! Most már felnőtt vagy, minden rajtad múlik. Nőt szerezni nem fog neked senki más, csak te magadnak!

2011. júl. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:

A nôk többsége havonta két-három napon át, a peteérés idején

rossz fiúkról álmodozik. A nôi test a Russel Crowe-féle vagányra

éhezik, mert az agresszív férfiaknak nagyobb a túlélési

hányadosa, mint a kedves fiúknak, és a nônek az agresszív

gének kellenek. Miért nem értenek semmit a férfiak és miért kell a

nôknek mindig új cipô? címû könyvünkben is megírtuk, hogy

a tesztoszterontól túltengô, domináns hímek mindig túlélték

a csendes, rendes fazonokat, és ez valamilyen ösztönös szinten

vonzza peteéréskor a nôt. A hónap többi napján boldogan

megmarad a csendes, megbízható, babusgató társ mellett.

A nô tudatosan keres olyan férfit, aki eltartja és leköti magát

melléje, de olyan férfit is akar, akinek jó génjei vannak.

Sajnos ez a két kívánalom nem mindig található meg ugyanabban

a férfiban. Ezt bizonyítják a DNS-vizsgálatok is, amelyek

szerint a házasságban született csecsemôk kb. 10%-ának

nem a férj az apja. Valószínûleg évszázadokon át ez lehetett a

helyzet, de csak a DNS-teszt derített rá fényt.

Fokozott stressz idején megnô ez az arány, mert az agyunk

arra hajszol bennünket, hogy szaporodással meneküljünk a

fenyegetô halál elôl. Az angol kórházi nyilvántartásokból

egyértelmûen kiderül, hogy a második világháború idején

minden házasságon belül született hatodik csecsemônek nem

a férj volt az apja. A háborús stressz és a szigetországban

állomásozó amerikai katonák kínálta lehetôség növelte az

emberek szaporodási vágyát.

2011. júl. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
az elobbi egy Allan Pease konyvbol van,ideztem
2011. júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:

A nők iszonyatosan képmutatóak manapság.


1. Érzelmes, kedves férfi kell nekik.

Valóság: A bunkó parasztoknak vannak a legjobb női, ezt figyeltem meg.


2. A férfiak szexmániás állatok, semmi máson nem jár az agyuk.

Valóság: Amelyik férfinak hatalmas szerszáma és libidója van, arról le sem akarnak szállni a nők, sokszor már verekedni is képesek lennének érte.


3. Nem számít a pénz, kizárólag a szerelem számít.

Valóság: Sok nőt rendszeresen megalázhat, megverhet, napi rendszerességgel, nyíltan megcsalhat és semmibe vehet a párja, ha millliók vannak a bankszámláján.


Ha pedig ringbe száll egy nő kegyeiért egy csóróbb, de akár szentté avathatóan rendes sráccal szemben, akkora fölénnyel indul, mintha Ferrarival versenyezne egy Trabant ellen.

2011. júl. 17. 11:35
 28/69 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Kérdező: 2 kapcsolat, ami pár hónapig tartott, az nem élettapasztalat, azért ezt te is beláthatod.


AMÚGY MEG: Ki volt az a marha állat, aki engedte, hogy átbasszák? Csak nem te? Már ne is haragudj, de te nem a nőkre haragszol, hanem saját magadra, amiért belefektettél sok fölös energiát két ribancba... De hát aki hülye, ugye?


Talán inkább veled van a baj. Hogy örülsz ha egy nő már észrevesz... Aztán mikor együtt vagytok, akkor megint te vagy a pincsikutya, aki kinyalja a seggét. Keress más lányokat, többet! Ismerkedj! És ha majd jópárat megismertél, akkor dobálózz olyan általánosításokkal, hogy minden nő k.urva..

2011. júl. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 Smartguy86 ***** válasza:

Kérdező: ezt a baromságot már bemásolták pár kérdésnél, talán pont te voltál... De ez egy marha nagy általánosítás!


Előbb vedd a fáradságot, hogy megismerd a nőket, utána találj ki ilyeneket. Mert a szavaidból ítélve te sem sokat konyítasz a nőkhöz... Akkor meg ne csodálkozz, ha szarsz a fejükre, és csak a farkadat akarod beléjük tenni. A kangörcsös palik mindenkit elijesztenek...

2011. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:

11:25 érdekes amit mondasz ... ismerkedni randin kell fura eddig *************************** képzeld el hogy ordítva káromkodtam .....


na szóval ha én randira próbálok hívni valakit akit alig imsmerek akkor már rámenős és tolakodós vagyok amit nem szeretnek ugye bár a ***kk**ak ( az egész női nemre értem)

na ha meg ugyebár először meg kell kedvelteni vele magunkat csak utanna esetleg hónapok után szabad randira hívni .... kiderült ez sem jó az édes kis ribiknek


ha akkor mi a F**Asz*T akrtok ??????

mit tegyek meg ????


en előben nagyon kedves vagyok és nem használok csúnya szavakat a beszédemben csak ha már elegem van mindenből....

2011. júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!