Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányok szeretik a visszahúzo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretik a visszahúzodó csendes fiúkat?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 10:41
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2011. júl. 17. 11:41
 32/69 Smartguy86 ***** válasza:

Nem csak fizikailag lehet ám megvédeni egy nőt. Ha 5-en ugranak rád, lehetsz te akármilyen nagy izomjani, nem fog sikerülni... Egyszerű - nem kell veszélybe sodorni magadat meg a nőt.


Pénz - És azt hogy magyarázod, hogy sokan már akkor becsajoznak heti 5x, mikor még a szüleiknél élnek és ők is tartják el őket. Van aki még 30 évesen is otthon lakik, és mégis...


Munkahely - Aki még tanul, az is be tud csajozni. Nahát! Sőt, aki alkalmazott, az is be tud.


Nem csak azok a határozott férfias jellemek, akik limuzinnal utaznak és egy vállalatbirodalom van a névjegykártyájukon... Neeem. A határozottság belülről fakad! Annak lesz vállalata és annak lesznek milliói, aki azokat meg tudja szerezni! Aki nem tudja, az is lehet boldog, a maga szintjén. Ha eléri, amit akar!


És itt a nagy különbség. Hogy a nyámnyilák semmit nem érnek el. Nekik csak a szájuk nagy! Ha meg a megmérettetésre kerül a sor, teszem azt megkérdezik a nők: Mit értél el? Akkor ők csak habognak. Mert nincsenek terveik, nincsen életük, semmijük nincs. És ezt annyira a szívükre veszik, hogy csak sírnak miatta, nemhogy változtatnának...


Ez a különbség a határozott férfi és a hisztis gyerek között, aki nem kap puncit...

2011. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:

11:1 Dvisio 88 meg mit tom én még mi .... én mérgemben egy darabig elkedztem GTA SanAnderast játszani ... csak azért hogy tapossam benne a csajokat... tudom ez most ilyeztően hangzik ... a valóságban nem lenn szivem bántani senkit


de nagyon felgyül a sok stressz meg fajdalom s keserűség főleg ha olyan a múltad mint amilyenről meséltem az egyik előbbi válaszomban

2011. júl. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:

Smartguy jol irta,kerdezo neked nem sok tapasztalatod lehet a nokkel kapszolatban,szerintem azokat a kozhejeket gyujtotted ossze amiket itt olvastal es minden rosszat feltetelzel a nokrol,talan bosszubol mert egy ketto atcseszett vagy nem akart tobbet toled mint baratsag?de a hozzaszolasaidat olvasva ezen egy kicsit sem csodalkoznek.

Amugy a nok termeszetuktol fogva erosebb tarsa vagynak,mert ok gyengedek es a ferfitol egy tamaszt varnak,azt hogy biztonsagban erezzek megukat mellete,de ezt nem ugy kell elkepzelni,hogy ha beszol valaki akkor egybol azt varja el egy no hogy behuzz egyet a masiknak.

Figyelj haver nem akarlak elszomoritani de ilyen felfogassal amilyen neked van nem nagyon fogsz csajt szerezni,de ha meg is szerzed es jobban megismer akkor hejben otthagy,inkabb ezen valtoztass ;)

21f

2011. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 Smartguy86 ***** válasza:

11:53 - Látod itt dől el, hogy ki az erős férfi jellem és ki a gyenge. Te csak magadban dühöngsz, de a nők felé nem mernéd tolmácsolni a keserűségedet. Tehát egy puhap.öcs vagy. Ezt a nők is észreveszik, abból ahogy mozogsz, ahogy beszélsz...


Nem azt mondom, hogy most menj és taposs meg egy nőt... :D Azt mondom, hogy ha magadba fojtod a dolgokat, akkor sose tudod feldolgozni őket. Sosem fogsz tanulni a hibáidból, ha nem követed el őket. Senki sem tökéletes, mindenkinek voltak cikis élményei fiatalon. Nekem is voltak, bármilyen meglepő, sőt én is voltam beleesve egy csajba 2 évig, aki utána képen röhögött. Voltam ropitestű nyúlbéla, aki ugyanúgy görcsölt, hogy nem mer megszólítani egy lányt...


De egy idő után nem okolhatsz mást a kudarcokért, csak magadat! Én is felülemelkedtem, tanultam a hibáimból, elkezdtem tisztelni magamat, és így már volt jogalapom arra, hogy a nők is tiszteljenek. Most pedig boldog párkapcsolatban vagyok, és nem ez az első!

2011. júl. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:

11:47 na azért egy kicsit durva volt amit mondtál ... mi a f**aszt tegyek ha nemet mondanak és nem jönnek egyszerűen, maradjak a sarkában és erőszakoskodjak míg meg nem veret valakikkel vagy fel nem jelent és végképp meg is utal ?

ha túl hamar hívok randira egy csajt az a baj ... ha varok ,hogy ismerkedjünk előtte egy kicsit akkor meg ha o csak akkor jön ha megígérem , hogy ez csak baráti alapú ...na kőszí szépen.....

de van mikor egy félév után végre összejönne legalább egy ilyen baráti alapú randi akkor is az utolsó pillantba jön közbe valami .. pl a jó haverjának szüksége van alanyra a masszás kurzuson akivel együtt iratkozott be a tanfolyamra

na ekkor mikor megkaptam az SMS még bent voltam az egyetemen de azthittem kiesek a padból annyira fájt , hogy még annyisem jön össze és mindenki fontosabb nállam

2011. júl. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:

11:58 ki a fene nem meri tolmácsolni aszthiszed nem merem megkérdezni , hogy mi a baja ? vagy mit kifogásol bennem ?

a csak a baj az hogy mindekinek más a baja amik általaban csak ki*basz*ott kifogások...... na ekkor gondolkozzak most mi az igaz és kifogás

2011. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 Smartguy86 ***** válasza:
100%

12:03 - Akkor is tovább kell menni! Próbálkozz, Próbálkozz, Próbálkozz, Próbálkozz, Próbálkozz, Próbálkozz, Próbálkozz, Próbálkozz!!! Ismerd ki őket! Ha nincs elég tapasztalatod, szerezz!


Miért van az, hogy bárki elhiszi, hogy 5 év egyetem kell egy szakmát elsajátítani, de a nőket kiismerni elég 5 perc, vagy 5 randi... NEM ELÉG! Ráadásul egy férfi hátránnyal indul, ha nem érett eléggé érzelmileg. Az IQ nem minden, főleg egy kapcsolatban. Tapasztalni kell, hogy a dolgok érzelmi oldalát is átlásd. Olvass könyveket a témában! Csernust, vagy akármit. Hidd el, hasznos!


Aki mindig ugyanazt csinálja és más eredményt vár, az bizony barátom, hülye!

2011. júl. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 Smartguy86 ***** válasza:

12:10 - Nem azt kell tolmácsolni, hogy neki mi baja veled, hanem hogy neked mi bajod van vele! Ezért vagy beszari, mert otthon virtuálisan taposod a csajokat, de az életben puhap.öcs vagy, aki ha meglát egy lányt, beszarik.


Nem érzed, hogy ez kicsit szánalmas? És ez a nők is látják! Azt nem, hogy te otthon a GTA-ban taposod őket, de azt igen, ahogy az életben hozzájuk viszonyulsz...

2011. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
és még felháborodnak , hogy felháborodok amiért ilyen szemetek....
2011. júl. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!