Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarata ellenére vették el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarata ellenére vették el tőlem a szerelmem. Nem tudom, mihez kezdjek. Mit lehet tenni? Segítség!

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. A párom egy 25 éves nő. Kérlek, ne ítéljetek el minket ezért. Elmesélem a történetünket.


Aki nem szeret sokat olvasni, az most nyomjon a vissza gombra.


Korábban házas nő volt, épp elválni készült. Két lányuk született a házasságból. Az apa elmebeteg, de nem kezelteti magát. Nála vannak a gyerekek. Azzal fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, ha nem megy vissza hozzá a párom. Ma vissza ment, csak azért, mert már látta, hogy teljesen elborult az agya, és tényleg megtenné - legalábbis, ő így ítélte meg, mindenki más szerint szóba sem jöhet ilyen, mert gyáva hozzá. Nem kockáztatta, hogy akinek a lányai azt mondják: apa!, az meghaljon. Csak a gyerekek miatt ment vissza hozzá, és megbeszéltük, hogy köztünk minden zajlik tovább, beszélünk, és találkozunk, mert ez nem változtat semmit azon, hogy mennyire szeretjük egymást. Elsőre úgy tűnt, a férj is megértette ezt, most viszont teljesen visszaél mindennel. Tegnap délután hatra ment érte kocsival, és elvitte magához, 220 km-re tőlem. A párom még felhívott előtte engem. Azt mondta szeret, imád, és sose feled.

Most nem engedi sehova, megtiltotta neki, hogy beszéljen velem, összetörte a sim kártyáját, megtiltotta, hogy találkozzunk. Megtiltotta a boldogságát... azt mondta, nem érdeklik őt a párom érzései, azt a szót használta rá, hogy "lesz.arom", csak a gyerekeknek jó legyen. Vajon mennyire lesz jó a gyerekeknek egy megkeseredett életű anya, és egy őrült apa mellett felnőni? Tönkreteszik őket, a gyerekeket így ketten, de ez a férjnek nem jut el az elborult elméjéig. Fogva tartja a páromat. Ez már bűncselekmény.

Írtam a párom öccsének, a nővérének és a húgának is. Mindenkit megkértem, hogy segítsenek nekünk. Ők ott laknak, ahová a férje vitte a páromat. Kértem, hogy szöktessék meg, mert ez így nem folyhat... egyetlen megoldásnak látom, ha most eltűnünk a világ szeme elől egy időre, míg lenyugszik a férj.


Ha ők nem tesznek semmit, akkor erre az esetre létezik még egy utolsó reményem. Egy barátom, aki tűzbe tenné értem a kezét, azt mondta eljönne velem a páromért. Ketten együtt megszöktetnénk, elhoznánk magunkhoz, és eltűnnénk egy időre. Tudom a pontos címet. A probléma az, hogy 16-20.000 Ft az út hármónknak, és nincs egy forintom sem. A szüleim természetesen ellenzik a kapcsolatomat vele, ezért nem nagyon várhatok tőlük segítséget. Végső esetben persze mellém állnának, mert szeretnek, és mert a szüleim.

Zokogva írom ezeket a sorokat. Nem tudok lemondani róla. Négy ártatlan életet tesz tönkre a férj. A páromét, a gyerekekét, és az enyémet. Eljutottam arra a pontra, mikorra már bárkitől, bármiféle segítséget elfogadok. Nem tudom mitévő legyek. A párom már gondolkozott az öngyilkosságon is, ha nem változik a helyzet. Azt mondta nekem, hogy ő már akkor meghalt belül, mikor beszállt a kocsiba.


Kérlek, segítsetek! Én már tényleg nem tudom, mihez kezdjek. A párom nélkül nem látom értelmét már semminek. Ő volt nekem minden. Elképzelhetetlennek tartom nélküle az életem. Segítség...


2011. szept. 27. 00:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim ***** válasza:
84%

Ha a nő akarna tőled valamit,akkor kamionnal se lehetne visszatartani.

Maradjál már te...

Örülhetsz,hogy a fickó nem zúzta le az arcod.

2011. szept. 27. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást. Mégis, mit akarnánk?
2011. szept. 27. 00:53
 13/65 napietus ***** válasza:
7%

ja, én a pasi helyében neked lekentem volna akkorát hogy a fogaid körmeccseket játszanak a bentmaradásért, csajt meg kiraktam volna egy bugyiban 'oszt menjen Isten hírével. ilyen erkölcsi érzékkel lányok nevelésére természetesen alkalmatlan, ezt nincs az a bíróság, aki nem látná be.


amúgy csak nekem sántít ez a történet rohadtul??? mert szerintem vagy az egéstz kitaláció, vagy a csaj megunta a kis játékmaciját (kérdezőt), és vetített, hogy a férje nem engedi ezt meg azt, közben meg éppen második mézesheteiket töltik...

2011. szept. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
87%

Korábban házas nő volt, épp elválni készült.

Most is házas!!!

Felkészültél arra,hogy két kislánynak legyél a pótapja?Elviszed őket kirándulni,állatkertbe?Leülsz leckét írni velük?Ezt biztosan akarod 16 évesen?

2011. szept. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 A kérdező kommentje:

A férj van vagy 50 kg... Nekem jöhetett volna, igen. Hat éves korom óta küzdő sportolok, és nem is vagyok egy nádszál. Esélytelen lett volna.


A történet nem kitaláció. Azért ment vissza, mert a lányait szeretné boldognak látni. De az elmebeteg férje miatt épp rosszul sült el minden. Azt hiszem úgy lesz kerek a történet, ha elmegyünk, és megbizonyosodunk erről személyesen.

2011. szept. 27. 01:00
 16/65 anonim ***** válasza:
pom-pom,te szórakozol megint a kamu sztoriddal?
2011. szept. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:
Mindenki a körülményekkel, és azzal van elfoglalva, hogy mit és hogyan. A konkrét kérdésre egyetlen választ kaptam (akinek ment is a zöld kéz).
2011. szept. 27. 01:02
 18/65 napietus ***** válasza:
62%
aha, és egy 50 kilós pasi tudta erőszakkal elhurcolni, fogva tartani, a telefonját elvenni, SIM kártyát összetörni...kezdesz belekavarodni :D
2011. szept. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
43%

Mit lehet tenni??Felejteni!!!


Kérem a zöld kezet!

2011. szept. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 napietus ***** válasza:
ja, és olyan anya a "tökéletes nő", hogy egy elmebeteggel hagyott ott két (életkorából gondolva) igen pici kislányt. hogy a 16 éves bikájával lehessen. ez is életszerű.
2011. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!