Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarata ellenére vették el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarata ellenére vették el tőlem a szerelmem. Nem tudom, mihez kezdjek. Mit lehet tenni? Segítség!

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. A párom egy 25 éves nő. Kérlek, ne ítéljetek el minket ezért. Elmesélem a történetünket.


Aki nem szeret sokat olvasni, az most nyomjon a vissza gombra.


Korábban házas nő volt, épp elválni készült. Két lányuk született a házasságból. Az apa elmebeteg, de nem kezelteti magát. Nála vannak a gyerekek. Azzal fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, ha nem megy vissza hozzá a párom. Ma vissza ment, csak azért, mert már látta, hogy teljesen elborult az agya, és tényleg megtenné - legalábbis, ő így ítélte meg, mindenki más szerint szóba sem jöhet ilyen, mert gyáva hozzá. Nem kockáztatta, hogy akinek a lányai azt mondják: apa!, az meghaljon. Csak a gyerekek miatt ment vissza hozzá, és megbeszéltük, hogy köztünk minden zajlik tovább, beszélünk, és találkozunk, mert ez nem változtat semmit azon, hogy mennyire szeretjük egymást. Elsőre úgy tűnt, a férj is megértette ezt, most viszont teljesen visszaél mindennel. Tegnap délután hatra ment érte kocsival, és elvitte magához, 220 km-re tőlem. A párom még felhívott előtte engem. Azt mondta szeret, imád, és sose feled.

Most nem engedi sehova, megtiltotta neki, hogy beszéljen velem, összetörte a sim kártyáját, megtiltotta, hogy találkozzunk. Megtiltotta a boldogságát... azt mondta, nem érdeklik őt a párom érzései, azt a szót használta rá, hogy "lesz.arom", csak a gyerekeknek jó legyen. Vajon mennyire lesz jó a gyerekeknek egy megkeseredett életű anya, és egy őrült apa mellett felnőni? Tönkreteszik őket, a gyerekeket így ketten, de ez a férjnek nem jut el az elborult elméjéig. Fogva tartja a páromat. Ez már bűncselekmény.

Írtam a párom öccsének, a nővérének és a húgának is. Mindenkit megkértem, hogy segítsenek nekünk. Ők ott laknak, ahová a férje vitte a páromat. Kértem, hogy szöktessék meg, mert ez így nem folyhat... egyetlen megoldásnak látom, ha most eltűnünk a világ szeme elől egy időre, míg lenyugszik a férj.


Ha ők nem tesznek semmit, akkor erre az esetre létezik még egy utolsó reményem. Egy barátom, aki tűzbe tenné értem a kezét, azt mondta eljönne velem a páromért. Ketten együtt megszöktetnénk, elhoznánk magunkhoz, és eltűnnénk egy időre. Tudom a pontos címet. A probléma az, hogy 16-20.000 Ft az út hármónknak, és nincs egy forintom sem. A szüleim természetesen ellenzik a kapcsolatomat vele, ezért nem nagyon várhatok tőlük segítséget. Végső esetben persze mellém állnának, mert szeretnek, és mert a szüleim.

Zokogva írom ezeket a sorokat. Nem tudok lemondani róla. Négy ártatlan életet tesz tönkre a férj. A páromét, a gyerekekét, és az enyémet. Eljutottam arra a pontra, mikorra már bárkitől, bármiféle segítséget elfogadok. Nem tudom mitévő legyek. A párom már gondolkozott az öngyilkosságon is, ha nem változik a helyzet. Azt mondta nekem, hogy ő már akkor meghalt belül, mikor beszállt a kocsiba.


Kérlek, segítsetek! Én már tényleg nem tudom, mihez kezdjek. A párom nélkül nem látom értelmét már semminek. Ő volt nekem minden. Elképzelhetetlennek tartom nélküle az életem. Segítség...


2011. szept. 27. 00:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet a kérdésre válaszolni? Miért kell fennakadni apró részleteken?



Igen, megtette. Nem elhurcolta, hiszen akkor még magától szállt be a kocsiba. Most tartja fogva, szó szerint.

2011. szept. 27. 01:05
 22/65 napietus ***** válasza:
5%
mert ha tleg otthagyta őket, akkor óvatosan azzal a feljelentéssel. ugyanis anyuka ez esetben elkövette a kiskorú gondatlan veszélyeztetésének bűntettét.
2011. szept. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 A kérdező kommentje:
A férj a gyerekekre nem veszélyes. Imádja őket, ezt ennek az ellenkezőjét soha nem állíthatom, és a gyerekek is rajonganak érte. Ezért ment vissza a párom, mert ha őt elveszítenék a gyerekek, az hatalmas lelki törés lenne nekik... nem, mintha nem jutott volna már ki nekik eddig is belőle. Felejteni nem tudok... sajnálom. Nekem ő az életem, akire mindent feltettem.
2011. szept. 27. 01:09
 24/65 napietus ***** válasza:
38%

ha elmebeteg, akkor mindenkire veszélyes. ha nem az, akkor senkire sem az. meg eleve milyen anya az, aki otthagyja a gyerekeit egy kanért???


kérdező: remélem, hogy hazudsz, mert ha nem akkor az történt, hogy egy unatkozó asszonyka jót szórakozott veled, most meg édesen alszik imádott férje karjaiban, aki megbocsátva a krválkodását visszafogadta. a többi meg hanta.

2011. szept. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 A kérdező kommentje:

Saját magára mondható veszélyesnek, de még magára sem, hiszen gyáva lenne az öngyilkossághoz.

Talán igazad van, elmegyek hozzá, és megteszem, amit tudok.

2011. szept. 27. 01:16
 26/65 anonim ***** válasza:
27%

A férj még lehet veszélyes a gyerekere.

Akkor amikor majd bezúzza a pi-na leső arcod.

2011. szept. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 A kérdező kommentje:
Nagyon magasan kvalifikált válaszokat kapok, egy azt hiszem, normális hangnemben fogalmazott kérdésre. Az ilyen válaszokat tessék mellőzni.
2011. szept. 27. 01:22
 28/65 anonim ***** válasza:
78%

Én sem szeretem ezt a stílust amiket nyomatnak egyesek!!!

Viszont jól átgondoltad Te ezt? Nagyon fiatal vagy még!! Még élned,tanulnod kéne!Ha folytatod ezt a kapcsolatot szerintem meg fogod bánni! Lehet,hogy nagyon szereted de hidd el lesz majd egy korban hozzád illő akivel együtt élheted meg azokat az élményeket amiket ennyi idősen szoktak a fiatalok!Ne akarj még fel nőni!!Hidd el jobb gyereknek lenni!Már úgysem lehetsz soká az! Valamint valóban ne várd meg míg a csaj férje elintéz valahogy,mert Te neki (még ha testileg nagyobb is vagy nála)egy gyerek vagy akit le kell koppintani!Nincs rosszabb egy feldühödött férjnél!!! Még bajod is eshet!

2011. szept. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
57%
menj el, győzödj meg a saját szemeddel, h csak rád vár, téged akar, beszélj vele. ha tényleg odavan érted, lakjatok a szüleidnél, amíg nem rendeződnek a dolgok. az nekem is erős negatívum (az ebben a korban még nagyon is jelentős korkülönbség mellett), hogy nem ő neveli a gyerekeket. nem olvastam az öszes hsz-t, talán már választ adtál rá valahol. igen, én is kíváncsi lennék rá, hogy hangzik a történet a férj tolmácsolásában, de most itt te kértél segítséget és megkapó az elkötelezettséged a lány iránt, aki talán tényleg igazat mond...járj utána de járj nyitott szemmel
2011. szept. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
79%

Ne is törődj ezzel a napietussal, ennek csak az a baja, hogy a férje nem tud neki gyereket csinálni, nem is értem, hogy egy meddő nő miért pofázik bele más gyereknevelésébe, amúgy is egy akkora észlény... na mindegy.


Kérdésedre: tudom jól, hogy azt hiszed, neked kell megmenteni azt a nőt, de tévedsz. Nyilván jól esett neki az erőszakos férje után a te rajongásod, de ha önszántából visszament hozzá -még ha ezt öngyilkossággal való fenyegetőzés után is tette- akkor a te szereped itt végetért. Ne aggódj a nő miatt, ha komolyan segítségre lenne szüksége, akkor majd a testvéreihez fog fordulni. Ő most választott, de nem téged, sajnálom.

2011. szept. 27. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!