Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarata ellenére vették el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarata ellenére vették el tőlem a szerelmem. Nem tudom, mihez kezdjek. Mit lehet tenni? Segítség!

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. A párom egy 25 éves nő. Kérlek, ne ítéljetek el minket ezért. Elmesélem a történetünket.


Aki nem szeret sokat olvasni, az most nyomjon a vissza gombra.


Korábban házas nő volt, épp elválni készült. Két lányuk született a házasságból. Az apa elmebeteg, de nem kezelteti magát. Nála vannak a gyerekek. Azzal fenyegetőzik, hogy öngyilkos lesz, ha nem megy vissza hozzá a párom. Ma vissza ment, csak azért, mert már látta, hogy teljesen elborult az agya, és tényleg megtenné - legalábbis, ő így ítélte meg, mindenki más szerint szóba sem jöhet ilyen, mert gyáva hozzá. Nem kockáztatta, hogy akinek a lányai azt mondják: apa!, az meghaljon. Csak a gyerekek miatt ment vissza hozzá, és megbeszéltük, hogy köztünk minden zajlik tovább, beszélünk, és találkozunk, mert ez nem változtat semmit azon, hogy mennyire szeretjük egymást. Elsőre úgy tűnt, a férj is megértette ezt, most viszont teljesen visszaél mindennel. Tegnap délután hatra ment érte kocsival, és elvitte magához, 220 km-re tőlem. A párom még felhívott előtte engem. Azt mondta szeret, imád, és sose feled.

Most nem engedi sehova, megtiltotta neki, hogy beszéljen velem, összetörte a sim kártyáját, megtiltotta, hogy találkozzunk. Megtiltotta a boldogságát... azt mondta, nem érdeklik őt a párom érzései, azt a szót használta rá, hogy "lesz.arom", csak a gyerekeknek jó legyen. Vajon mennyire lesz jó a gyerekeknek egy megkeseredett életű anya, és egy őrült apa mellett felnőni? Tönkreteszik őket, a gyerekeket így ketten, de ez a férjnek nem jut el az elborult elméjéig. Fogva tartja a páromat. Ez már bűncselekmény.

Írtam a párom öccsének, a nővérének és a húgának is. Mindenkit megkértem, hogy segítsenek nekünk. Ők ott laknak, ahová a férje vitte a páromat. Kértem, hogy szöktessék meg, mert ez így nem folyhat... egyetlen megoldásnak látom, ha most eltűnünk a világ szeme elől egy időre, míg lenyugszik a férj.


Ha ők nem tesznek semmit, akkor erre az esetre létezik még egy utolsó reményem. Egy barátom, aki tűzbe tenné értem a kezét, azt mondta eljönne velem a páromért. Ketten együtt megszöktetnénk, elhoznánk magunkhoz, és eltűnnénk egy időre. Tudom a pontos címet. A probléma az, hogy 16-20.000 Ft az út hármónknak, és nincs egy forintom sem. A szüleim természetesen ellenzik a kapcsolatomat vele, ezért nem nagyon várhatok tőlük segítséget. Végső esetben persze mellém állnának, mert szeretnek, és mert a szüleim.

Zokogva írom ezeket a sorokat. Nem tudok lemondani róla. Négy ártatlan életet tesz tönkre a férj. A páromét, a gyerekekét, és az enyémet. Eljutottam arra a pontra, mikorra már bárkitől, bármiféle segítséget elfogadok. Nem tudom mitévő legyek. A párom már gondolkozott az öngyilkosságon is, ha nem változik a helyzet. Azt mondta nekem, hogy ő már akkor meghalt belül, mikor beszállt a kocsiba.


Kérlek, segítsetek! Én már tényleg nem tudom, mihez kezdjek. A párom nélkül nem látom értelmét már semminek. Ő volt nekem minden. Elképzelhetetlennek tartom nélküle az életem. Segítség...


2011. szept. 27. 00:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
Igen, ezt kellene tennetek.
2011. szept. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 A kérdező kommentje:

Nem ő az első. Ha ő lenne, nem állítanék ilyeneket. Nem lenne viszonyítási alapom.


Én nem kérek semmi olyat tőle, és senki mástól sem, amit én ne tennék meg érte fordított helyzetben. Én megbecsülöm és tisztelem őt, teljesen egyenlő félként kezelem. Csak annyi kéne, ha elmegyünk, akkor eljöjjön velem.

Csak most az egyszer bízzon bennem annyira, mikor elmegyek érte, hogy becsukja a szemét, és követ vakon, mert esküszöm, soha nem okoznék neki csalódást. Jót akarok neki, és a lehetőségek szerinti legjobbat a gyerekeknek.

2011. szept. 27. 13:34
 43/65 anonim ***** válasza:
58%
Tesó! Írj privit, megpróbálok segíteni, tanácsot adni! Hasonlóban volt részem...
2011. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
65%

Most várj, te melyik országban élsz, hogy 15 évesen nem lehetsz akárkivel? Vagy hoppá, megint átverte a kis buksidat? Tudod, a hazai törvények szerint mihelyett valaki betölti a 14. életévét, azzal van együtt, sőt, azzal szexel, akivel csak akar. A kikötés csak annyi, hogy a partner is betöltse a 14. életévét. Felső korhatár nincs megszabva, ha 14 vagy, akár 80 évessel is kettyintgethetsz.

Szóval ez, hogy erre hivatkozva tiltott, most vagy tényleg alulművelt, vagy jól átvert, és ezt kitalálta, hogy távoltartson.

Másik dolog, hogy már elnézést, ha a férj tényleg ilyen szinten már a kezdettől fogva ellenséges volt vele, akkor vajon miért várt, hogy idáig fajuljon a helyzet? Ha már a kezdetnél nagy gondok voltak, miért vállalt be neki gyereket, méghozzá nem is egyet, hanem kettőt? Meg a pláne, ha eleve a férj kijelenti, hogy tönkreteszi, és ezek után önként visszamegy hozzá, az vagy hazudott, vagy irtózatosan ostoba. (Mellesleg kis ellentmondást érzek megint. A "minden jól ment" számomra nem azt jelenti, hogy folyamatosan bunkó, megalázza és cs*szik rá.)

De felesleges itt bármit leírnom, sőt, azt sem tudom, hogy a kérdést egyáltalán minek írtad ki, amikor mindenkit lehordasz, aki egy kicsit nem ért egyet a kényes kis világképeddel, és netán felveti, hogy az a jó asszony, aki alaposan kiahsznált, átvert, otthagyta a gyerekeit, az talán mégsem olyan mintaanya.

Menj, és szedj fel egy 15 éves kiscsajt, tudod milyen aranyosak azok? Ráadásul még férjük meg gyerekük sincs (jobb esetben).

2011. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 A kérdező kommentje:

Miért nem jut el egyesek agyáig, amit írok? Ő maga, a párom fogalmazott úgy, hogy "feláldozza" az életét, a boldogságát, a jövőjét és mindenét a lányaiért. NEM a férjért, a LÁNYOKÉRT.


Én magam is úgy tudtam, hogy 14 évtől már nem büntetendő, igen. Mint említettem anyám nem éppen szívlelte őt, és elég durva dolgokat vágott a fejéhez, amitől nem egyszer zokogott. Ő tiltotta meg nekem, hogy 16 éves korom előtt bármit is kezdjek vele. Másképp távoltartási végzést kért volna, és egyéb lépéseket tett volna. A párom ezt elfogadta és belenyugodott (persze nem mondom, hogy nem találkozgattunk már akkor is, és hasonlók). Vártunk, míg betöltöm a 16-ot.


Persze mindenbe bele lehet kötni, az élő fába is, csak nem érdemes.

2011. szept. 27. 14:32
 46/65 napietus ***** válasza:

ha valóban fontosak lennének neki a gyerekei, akkor nem hagyta volna ott őket az állítólag elmebeteg férjével (hagyjuk már, hogy csak magára veszélyes...és ha öngyilkos lett volna, akkor a gyerekekre ki vigyázott volna? ki adott volna nekik enni? nincs olyan anya, aki ilyenre otthagyja a gyerekeit).


ezt is csak egy 16 éves gyerek veheti be :D

2011. szept. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

Napietus, azt szeretjük benned, hogy te jobban akarod tudni még nálam is, hogy mi a helyzet. Kinyilatkoztatásokat teszel, amiben biztos vagy, miközben fogalmad sincs az egészről.


Írt egy búcsúlevelet aznap a páromnak, mikor elvitte. Én ezt a levelet még olvastam. Benne volt, hogy mikor megtette volna, átvitte volna a mamájukhoz a gyerekeket (aki egy utcányira lakik tőlük). De nyugodtan, folytasd, napietus, okoskodj, tudd jobban. Ez megy...

2011. szept. 27. 14:46
 48/65 napietus ***** válasza:
9%

najó, hagyjuk...úgy látom, mindent beveszel, amit a szent asszony és a férje állít...


(egy elmebeteg nem vitte volna sehová a gyerekeit. egy anya nem hagyja ott a gyerekeit egy elmebetegre, hogy majd lesz velük valami. főleg nem azért, hogy egy kisfiúval dugassa magát.)

2011. szept. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 napietus ***** válasza:
9%
ja, és anyád sem tudott volna távoltartási végzést kérni a ribi ellen. azt az intézményt másra találták ki. jogiforum.hu. olvasgassál, öcsém...
2011. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
41%

Hagyd Napietus!


Majd rájön.. Csak nem értem miért kéri mások véleményét, ha nem képes elfogadni..

Jó sok hülye ember írogat a GYK-re csak te vagy normális és te tudod mi az igazság kisfiam!!

Ne foglalkozz azzal hogy a legtöbb válaszoló idősebb, bölcsebb mint te..

Csinálj amit akarsz, úgyis az a legjobb...

2011. szept. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!