Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj (ez)? Van egy barátnőm igen ő "párom". Egy főiskolára járunk. Az van hogy ő sokkal jobban azaz többet kívánja a szexet (napi kétszer-háromszor), .

Figyelt kérdés

nálunk is meg van a szinte minden napi fél estét párnacsata és az amúgy szerinte is több mint egy "kaland" a suliban. De miért lenne baj bárkinek is hogy neki diszkréten, van egy pár "pasija"? Persze főleg az "exei" tudom főleg irigységből és etc. Támadnak ez miatt. Érdekes amikor kefélték még a csajom nem sajnáltak. ;) - Mondjuk soha nem is igen kellet miért nők és szex téren engem. )

Nem tudom miért baj ez bárkinek. Ha te tudod hogy tényleg baj valamiért írd meg! (Nem az alaptalan előítéletekre vagyok kíváncsi.) És nem kavart más pasijával. ....


2011. okt. 22. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim ***** válasza:

[link]


Kezdem egyre inkább azt érezni, hogy ez valami beteges szivatás. Úgy ahogy van.

Hét, azaz HÉT oldalon keresztül azt hittem férfi vagy.

Ez az egész kavarok össze vissza mindenkivel, már olyan szintet ütött, hogy dokumentálni kéne, hogy követni lehessen...


Most esik le, hogy ez egy leszbikus csaj irománya... Igazán megemlíthetted volna már a legelején, ahelyett hogy húzod az agyunkat... Szerintem mindenki azt hitte, hogy férfi léttedre, annak ellenére, hogy van barátnőd, szanaszét dugod a csajokat akik szembejönnek.


Szóval zárjuk már rövidre az egészet.

Vagy te mint csaj. 31 éves egyetemista aki mellesleg már rég dolgozik. Emelett van egy csajod, aki a párod egyben. Ő az akivel remekül megvagytok, bíztok egymásban. Emellett elemi szükségleteiteket csillapítjátok azzal, hogy habár lezbikusok vagytok (vagy inkább biszexuálisok), össze-vissza kufircoltok a fiatal kandúrokkal az egyetemen?

Kérlek ezúttal mindenféle liberális, politikai és vallási maszlagtól mentes válasszal méltass.


Ha pedig az utolsó kérdésemre a válasz igen, nos akkor visszavonom a korábban írtakat, ez így egyáltalán nem baj. Azok a srácok egyetemen pont arra vágynak amire Ti. Megkapják amit akarnak, ti is megkapjátok amit akartok, téma lezárva. Mindenki jól járt.



Ja, és ha tényleg jól gondoltam ezt az egészet amit most kifejtettem akkor annyit azért még hozzáfűznék, hogy RETTENTŐ ROSSZUL FOGALMAZOL!!! Tömegeket vezettél félre azzal, hogy nem jött le a valódi szitu.



21F

2011. nov. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:

Én a "csalfa" fiatal lány vagyok. És sokkal inkább hetero, mint biszex. Pasizom és van egy idősebb párom (akinek a nevében/szemszögéből írtam). Minden úgy van ahogy leírtam, csak a párom szemszögéből írtam (mint már mondtam). Annyi max. a félre vezető, hogy én is díszes vagyok. Amúgy mellesleg éppen a díszeseknek tartott korrepetáción hajtott rám a párom.


És amire ott a kapitány is valószínű a fejét fogja, az élet egy nagy szívatás. Persze nem, max. néha úgy látjuk, pontosabban úgy érezzük egy pillanatra, de aztán kitisztul a kép.

2011. nov. 18. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!