Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj (ez)? Van egy barátnőm igen ő "párom". Egy főiskolára járunk. Az van hogy ő sokkal jobban azaz többet kívánja a szexet (napi kétszer-háromszor), .

Figyelt kérdés

nálunk is meg van a szinte minden napi fél estét párnacsata és az amúgy szerinte is több mint egy "kaland" a suliban. De miért lenne baj bárkinek is hogy neki diszkréten, van egy pár "pasija"? Persze főleg az "exei" tudom főleg irigységből és etc. Támadnak ez miatt. Érdekes amikor kefélték még a csajom nem sajnáltak. ;) - Mondjuk soha nem is igen kellet miért nők és szex téren engem. )

Nem tudom miért baj ez bárkinek. Ha te tudod hogy tényleg baj valamiért írd meg! (Nem az alaptalan előítéletekre vagyok kíváncsi.) És nem kavart más pasijával. ....


2011. okt. 22. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/72 A kérdező kommentje:

No csak hogy tudd.

Egy.) Én nem élek így. Már régen nem. Műszaki technikusként dolgozom (maszekén ma már) és mellette "osztatlan képzés" képzésben 7. szemeszteres reál szakos nappalis egyetemi hallgató vagyok egyszerre. (6 fél év egyetemre járás mellett, a munka miatt kétszer félbe is szakadt) Ez van 7-19-ig. ÉS én most 31 évesen, hogy egy kezemen megszámolva a barátnőivel hányszor léptem félre azt nem írom ide. És az miatt nem írom le magam.

Kettő.) A barátnőm. velem ellentétben még nem élte ki magát ez tény. Hogy adott személyiséggel kifogja-e nem tudom. De ha nem az sem "váló" ok. (Hogy ő és a volt pszichológusa. Gyógyszer nélkül "gyógyult"-nak tarja az jó.)

De ezt csinálja a fél egyetem.

Három.) Lélek lélektelenek nevezni mert abba az 1-3%-'ba tartozom a férfiknak akik ezeket a női dolgokat megértik sőt elfogadják többé kevésbé (amennyire csak lehet)

Három.) A statisztikákat még a jelenlegi barátnőmmel való megismerkedés előtt jóval korábban is olvastam.


Lehet rólam leszállni! A konzervatív szemellenzős duma nem hat meg. ÉS a liberális terrort is lesz@rom. Bennem a humanizmus él, és élni fog.

2011. nov. 14. 18:45
 62/72 anonim ***** válasza:

31 éves vagy b@szod??!?!?!?!??!!??! OMFG!


Nos akkor van egy rossz hírem.

Statisztikailag 99,1%-os valószinűséggel 10 évvel megelőzi a korod a szellemi szintedet.

Egy 21 évesnél is megbotránkoztató amit ide próbálsz bizonygatni, de 31 évesen???! 31 évesen az emberek többségének már felesége és gyereke van!

Te meg még azon a szinten van, hogy kurogatod a ribancokat, akik szembejönnek veled?!


Ember! Vedd már észre, hogy veled baj van!


A hátamon végig fut a hideg már attól a gondolattól is, hogy otthon ülsz és ostobán nevetgélsz azokon amit leírunk neked, holott te vagy a megvetni való!


De éld az életed, ahogy akarod. Igazából itt ku*vára senkit nem érdekel, csak értelmetlenül nézzük, hogy mi a f@szt akarsz kihozni ebből az egész moslékból.

Felhozod a magasröptű statisztikáidat, próbálod szemléltetni az intelligenciádat, de már a fogalmazó készségednél megdől minden. Valamiért ráadásul a kifejezéseid arra következtetnek, hogy szellemileg visszamaradott lehetsz.


Előző válaszolónak igaza van. De ezt Csernus is megmondja. Segíteni csak azon lehet, aki akarja, hogy segítsenek rajta. Te még itt nem tartasz... Egyszer te is rájössz, de akkor már késő lesz.



21F

2011. nov. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/72 A kérdező kommentje:

(tegnap/2011.11.14 18:58) - Kedves neoprimítív balkonzervatív esetleg jobbkonzervatív (Most abba ne is akarjunk, belemeni, hogy mit akartok konzerválni (megőrizni)? Kádár barokk reneszánsza vagy a nem létező jobboldali konzervativizmus a húszadik században. )


"31 éves vagy b@szod??!?!?!?!??!!??! OMFG!" - hát ezzel meg mi a bajod?


"Nos akkor van egy rossz hírem." - mond!

"Statisztikailag 99,1%-os valószínűséggel 10 évvel megelőzi a korod a szellemi szintedet." - ez éppen, hogy valódi szakemberek szerint pont fordítva van. (Akartam én műszaki tanár lenni és megvizsgáltak.) Tíz ével érettebb, vagyok a koromnál.

"Egy 21 évesnél is megbotránkoztató amit ide próbálsz bizonygatni, de 31 évesen???! 31 évesen az emberek többségének már felesége és gyereke van!" – Ez melyik szabálykönyv írja elő? Ilyen törvénykönyvről nem tudok. Tehát csak valami szektás dolog lehet.

"Te meg még azon a szinten van, hogy kurogatod a ribancokat, akik szembejönnek veled?!" Volt két párkapcsolatom az elmúlt öt-hat évben, és kevesebb, mint ötször félre léptem. Most akkor, ezt hogy érted?


"Ember! Vedd már észre, hogy veled baj van!" - Tessék? Ja sokan mondják túlzottan humánus, és megértő vagyok, és ez itthon baj. Amúgy pont annyira nem vagyok retardált konzervatív, mint liberál-terror párti vakbuzgó.


"A hátamon végig fut a hideg már attól a gondolattól is, hogy otthon ülsz és ostobán nevetgélsz azokon amit leírunk neked, holott te vagy a megvetni való!" Hát ezt befejezheted. Mert nem nevetgélek. Nincs mit. Esetleg sírhatnék, de tudom hazán több mint két harmda a szörnyű Kádár barokk élet érzést sírja vissza mert abba szocializálodott. Semmi másért. Ez az ostobaság.


"De éld az életed, ahogy akarod. Igazából itt ku*vára senkit nem érdekel, csak értelmetlenül nézzük, hogy mi a f@szt akarsz kihozni ebből az egész moslékból." –moslék az agyad és erre az éppen még csak felnőtt fejed sem mentség. A 18 éves kortól 21 éves korig szóló három év pont a felnőtté válásról szól. Ezt te elmulasztottad, levettél a "polcról" egy sz@r sablon, ami lehet 1984 előtt valamilyen szinten működöt, de már rég múmia.



"Felhozod a magasröptű statisztikáidat, próbálod szemléltetni az intelligenciádat, de már a fogalmazó készségednél megdől minden. Valamiért ráadásul a kifejezéseid arra következtetnek, hogy szellemileg visszamaradott lehetsz." Hát a majdnem zseni, és a kimagasló értelmi és felfogó képesség szavak leírva szakemberek tollából és az eredményeim inkább hihetőek, mint a te botcsinálta laikus sértettségi pszichológiád.


"Előző válaszolónak igaza van. De ezt Csernus is megmondja. Segíteni csak azon lehet, aki akarja, hogy segítsenek rajta. Te még itt nem tartasz... Egyszer te is rájössz, de akkor már késő lesz." - Csernus, a dogos barom az országban. Játssza terapeutát egy sima (terapeutai végzetség nélküli) orvosi diplomával. Látszólag kicsit kevésbé ért hozzá, mint az ér- vagy az agysebészethez. A végzetsége még kevésbé jogosítja fel a terapeutaságra. Az előző válaszadó szemellenzős. És nem ismeri az életet maga, körül ennyi.


"21F" - Jó még csak három évet vagy lemaradva. Ilyenkor ez még nem vészes.

2011. nov. 15. 09:20
 64/72 anonim ***** válasza:

Hát igen elég konzervatív ez az ország. De a harmada a lakósságnak kiegyenlíti a konzervatív két harmadot.

Még is csak nyugati ez az ország így már.


Amúgy sok boldogságot, és amúgy nem mellesleg sok örömet nektek a szexben és az életben úgy általában!

2011. nov. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/72 A kérdező kommentje:
Kös-szi!
2011. nov. 17. 01:59
 66/72 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező! Felesleges magadnak kívánni,hiszen a 61%-ost is te írod,(tudjuk, mondtad)

Akik itt maradtunk - beszélgetés végére- mi is jót akartunk neked, és azt, hogy boldogulj az életben.

Érdemes lenne átgondolnod, amiket írtunk, mert lehet, hogy épülésedre válna. De a neten elég korlátozottak a lehetőségek, amit olvasol meg is kell érteni, és a saját megkövült nézeteket frissíteni, nem azokhoz mereven ragaszkodni. Ez is egyfajta tanulás. Még a rossz hozzászólásokból is lehet tanulni.

Az ut. 2 bejegyzésedből azt érzem, fájdalmat okoztunk. Ezt nem akartuk (és a 21F nevében is biztosan állítom)

Tedd fel magadnak a kérdést: ki vagyok én? mi dolgom a világban? Mi a lélek? Hol érzem teremtettségemet?

Ezekre a választ keresni, óhatatlanul elindít egy szellemi tevékenységet, ezekre a kérdésekre megismerés során egész életünkben keressük a választ, és ez a tevékenység alapja a boldogulásunknak is.

Szia.

2011. nov. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/72 A kérdező kommentje:
Nem egy 61%-os van. Majd ha nem 61% lesz valamelyik, meglátod te is.
2011. nov. 17. 22:35
 68/72 anonim ***** válasza:

és közben 60% lett...és az előzmény is, persze, te írtad, sajnos felismerhető a stílus is. Kérdező. Ha hazugságban akarsz élni, úgy fogsz. Az ember szabad akarattal rendelkezik. Isten így teremtette. Szabad. A saját képére teremtette, ezért tud alkotni, kreatívan, ezért tud szeretni, mert hasonló Istenhez. Isten a szeretet - mondja a János evangélista. Így, Isten a szeretet.

És mi hasonlók vagyunk: mi is tudunk szeretni. És szabad akarata van az embernek. De nem mindegy, hogy használja ezt a szabad akaratát. Én úgy vettem észre, minél kevesebbet hazudok (főként magamnak) annál nehezebb az életem. De annál inkább haladok az utamon és annál szabadabb is vagyok. És ezért megéri és fontos.

2011. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/72 A kérdező kommentje:

Ok. Öntsük tiszta vizet a pohárba!


1.) Nem vagyok ateista, de Isten nem létezik csak isten(ek).

2.) Én vagyok a lány, és nem a pasim írta ezeket. ;)

3.) Tényleg magamnak kívántam boldogságot. Mert ezzel akartam lezárni az egész eszmecserét itt. Mert elégé meddő volt.

4.) Én pont csak magamnak és a páromnak nem hazudok. Az egész világnak nagy általánosságban mint a vízfolyás.

5.) Tényleg utálom a szenteskedés, és ezt a konzervatívnak csúfold (baloldali) maradiságot ami az országban van. Ha valakit érdekel mi is a valódi konzervativizmus, annak mindenképpen azt javaslom idegennyelven olvasson utána, ha teheti! Bár nekem az sem tetszik, amit ott olvasni. Nem értem, hogy a földön miért éppen a legrosszabb pillanatainak egyikének szokásait kellene megőrizni. Jó a híres Beborulás kora nagyon kemény, de azért ennyire ne fájjon!

2011. nov. 18. 02:38
 70/72 A kérdező kommentje:
Ja és ezt az egészet azért tudtam így leírni, mert nem csak hogy nem hazudunk egymással a párommal. De azt a rövid félrelépős időszakot kivéve, minden meg és ki is beszélünk egymással. Igen azt is elmesélte hogy már csak kompenzáció és büszkeségi kérdésből is, "meghúzta" ahogy ő mondta egy-két barátnőmet a hátam mögött. De becsületére legyen mondva. Két héten belül - előre eltervezett némasági idő után - mindent bevallott. ;)
2011. nov. 18. 02:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!