Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj (ez)? Van egy barátnőm igen ő "párom". Egy főiskolára járunk. Az van hogy ő sokkal jobban azaz többet kívánja a szexet (napi kétszer-háromszor), .

Figyelt kérdés

nálunk is meg van a szinte minden napi fél estét párnacsata és az amúgy szerinte is több mint egy "kaland" a suliban. De miért lenne baj bárkinek is hogy neki diszkréten, van egy pár "pasija"? Persze főleg az "exei" tudom főleg irigységből és etc. Támadnak ez miatt. Érdekes amikor kefélték még a csajom nem sajnáltak. ;) - Mondjuk soha nem is igen kellet miért nők és szex téren engem. )

Nem tudom miért baj ez bárkinek. Ha te tudod hogy tényleg baj valamiért írd meg! (Nem az alaptalan előítéletekre vagyok kíváncsi.) És nem kavart más pasijával. ....


2011. okt. 22. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:

Jólvan, én felfogtam mi is a szitu... Magyarul nyitott kapcsolatban vagy egy nifoval. Hát nemtudom, hogy én elviselném-e. Viszont ne táplálj nagy szerelmet a lány iránt, mert a nimfók nem igazán tudják ezt viszonozni. Véleményem szerint később sem.

Mondjuk én bezony szakítanék rá időt, mármint a napi 2-3 szexre.


A megcsalós statisztikád pedig helytálló, huszonéves korban. :) A nők ekkor vannak szépségük csúcsán, a férfiak meg 30-40 körül. Tudod a "legszebb kor". Érthető hogy a nők többsége most éli ki magát, később már nem fogja tudni :P


Visszatérve a témához: a nyitott kapcsolat a bizalom legmagasabb fokán jöhet létre. Nem hiszem, legalábbis a szövegedből nem tűnik ki, hogy ez meglenne.

De igazából a kérdést is felesleges volt feltenned, mert nincs kérdés. Te magadnak tudod a választ, csak valami idióta visszaigazolást kerestél. Te dolgod, mit kezdesz az életeddel, csak ezt ne híreszteld. Csak óvszert használj, nehogy elkapj valamit b@szod...


21F

2011. nov. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:

Család és pszichológia:

Hát az ő szerelmi/szerelemből ragaszkodása már inkább fárasztó lehetne. (Borderline bár rendesen kikezelt. Semmi önpusztítás. És mááázlista a csaj ezen a téren, rendeződtek a lehető legjobban a viszonyok a családban. (ugye sokszor ez a kiváltó és fent tartó ok). Szegény nagyi/anyós elhunyt, amúgy méregzsák, az egész családra toxikus, intrikus. Na a nyanya lakását cserélte erre amiben most lakunk. Azóta hatalmas a béke a családban (is).)

Nálunk itthon (amúgy főleg), no tehát nálunk:

Hát hogy napi hány van nálunk otthon az változó. De 20h-24h köz 2/3 részt szex van, meg a "családi" párkapcsolati élet. Barátnők egy-két nap kivételével hétvégén esnek be.

"Nagyvilág":

Amúgy harminc évesen meg a vissza igazolástért, hogy még mindig szépek, lépnek sokkal-sokkal könnyebben a nők.

Ami a legdurvább a nők többsége pont fogamzó képes állapotában szeret/kíván félre lépni, vagy csak éppen szexelni bárkivel (és a férj éppen nem kapható/elérhető).

Ebből jött ki az hogy a gyerekek ~2/3 mástól van Európa összes országában.

Köszi a jó kívánságokat. Amúgy a ragaszkodás akkora hogy én nekem be kellet pofátlankodnom a családi nyaralásukba. Pedig nem szex megvonás, inkább szex káosz lett körülette. Tudom én hozzám ragaszkodik mint egy apához. No ez van, vigyázhatok rá és kész (öröm).

Bár ez ilyen kis herceg és a megszelídítés kérdés.

2011. nov. 12. 16:18
 53/72 A kérdező kommentje:

"Én + barátnőm este 19h-07h = jó szex és párkapcsolat."


A másik tízen két óra magán szféra, és mindkettőnk erősen ragaszkodik hozzá. ;)

2011. nov. 12. 16:23
 54/72 anonim ***** válasza:

Túl sok információt zúdítasz ránk, halál feleslegesen. Pszichológiai magyarázataid nem igazán érdekelnek minket :)

Ha megvan a ragaszkodás, akkor lényegében nyitott párkapcsolatban éltek. (Jelen esetben ku*vára nyitottban)

Ez teljesen oké. Mondjuk az hogy úgy ragaszkodik hozzád mint egy apához, nos ha ez csak egy szemléltetés volt, akkor oké, de ha tényleg úgy ragaszkodik hozzád mint egy apához, akkor az inkább apa komplexus. Akarja, kívánja hogy valaki vigyázzon rá, míg csinálja a sok hülyeséget. Ez utóbbi nagyon rossz. Nem szeretnék egyetlen barátnőm "apja" sem lenni.



21F

2011. nov. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 A kérdező kommentje:
Ez csak olyan hasonlat féle, és viszony jó leírása, én vagyok a férfi - Mondtam nincs szex máshol! - és elég hosszú valódi kihagyás is volt. És ő szakításra és bevallásra vitte volna a dolgot. De én megelőztem. És én bírtam rosszabbul azt a korszakot) Amúgy apjához még esete hét előtti időszakban, heti legalább háromszor beugrik és beszél vele. Igen van aki még felnőtt vagy félfelnőtt fejjel is tudd beszélni a szüleivel.
2011. nov. 12. 18:52
 56/72 anonim ***** válasza:

Mindenki tud felnőtt fejjel beszélni a szüleivel b@szod. Huszon évesek vagytok nem negyven évesek. Én speciel még velük is lakom b@szki...


21F

2011. nov. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:

A kérdező alighanem a statisztikai tudományok doktora: egy csokor a saját elképzeléseiből:


"gyerekek ~2/3 mástól van Európa összes országában"


"mint a nőknek több mint a 2/3-nak ebben a korban, vannak időszakosan szeretői"


"A nők 70+% lép félre a pasiknak meg harmada."

*

Téged nem érdekel az Igazság???

A világ? hogy mi , hogy miért van?

Ilyen hülyeségeket mondasz, tömegével.

Ha pedig voltál szerelmes, akkor légyszíves tanulj: és próbáld meg az értékeket a helyükre tenni. Emlékezz vissza: akkor, mikor szerelmes voltál, ugye nem mondtál volna olyat, a szex=ürítés=torna? és csak "idősebb " korban differenciálódik??

Térj magadhoz ember!

2011. nov. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:

"gyerekek ~2/3 mástól van Európa összes országában" - ez tény. Évente párszor fel is villan minden médiumban. Csak hát ciki. Olasz apai vércsoport megadással pontosított adat és még a vércsoport vizsgálatokra épül. Valami negyven éves folyamatos kutatás. És a világ legnagyobb és legpontosabb kutatása, úgyhogy nem túl egyéni.


"mint a nőknek több mint a 2/3-nak ebben a korban, vannak időszakosan szeretői" - tanulj szociológiát, és majd megtanulód ezt is! Nekem csak hobbim, de olvasok és tudom. Ja és nyitott szemmel és füllel járok.


"A nők 70+% lép félre a pasiknak meg harmada." - ez egy ezer éves tény. Ne mond hogy neked újdonság! Most komolyan.

2011. nov. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 A kérdező kommentje:

Amiket írtam tények. És még szélesebb körben igazak. De ezek amiket leírtam az ezerszer bizonyított 99,9%-ra biztos tények. Amúgy a 70+%-ban volt szeretője a nőknek az a 20-as, 30-as éveikre is igaz (az elmúlt 30-40 évre). És ezt nagyobb részt a férfiak maguknak (rossz teljesítmény - ágyban és/vagy kapcsolatban) és a természetnek, sőt még a civilizációnak is köszönhetik. Egy kis adalék fehér pasik 40% kisebb a pénisz mérete mint a normális méret (civilizációs ártalom), és a nők több mint kétharmadának meg számít a pénisz méret a szexben, és itt főleg a vastagságra értették. A hossz legtöbbször járulékos vagy "csak" pszichés.


Ezen kívül a kipróbálni mással ilyen érett fejel is etc.


"szex=ürítés=torna" - ? - mind a három alap szükséglet, és húszon-harminc évesen (jó esetben nem kamaszként) eljön egy olyan 5-10-15 éves időszak, amikor van egy nagy élet habzsolás van. Szex, mozgás és zaba. Ez még nem hogy ártana is, de használ az egészséges embereknek. Aki beteg annak meg a légy fing is megárthat. (Az nagy baj amikor sokaknál ez kora kamaszkorban kezdődik. És elég kockázatos ha késő kamaszkorban (mikor még nem nőt fel) azaz már a 16-tól és 18-19-ig lévő részben.

2011. nov. 13. 06:13
 60/72 anonim ***** válasza:

Kérdező! „Amiket írtam tények”-írod.

Kérdező: NEM!!! Ezek ez te elvarázsolt torz világképed tényei. Elborzaszt, és sajnálattal tölt el. Lélektelen, üres, és hedonisztikus. Még életemben ilyennel nem találkoztam, azért is tölt el olyan döbbenettel. És azért próbáltam írni: tévedésben élsz. El vagy bódulva. Vegetálsz.

Egy hernyóban több szellemiség él, és igazabb világképe van.


„bizonyított 99,9%-ra biztos tények” – nem igaz, azért írod ezeket, hogy igazold magad, hogy jó amit csinálsz. Nem jó, és rossz hírem van: nem hallottam még ennyire lélektelen, embertelen gondolatokat. Rossz lehet neked, valószínű nem tudsz átélni igazi műalkotásokat, ilyen tudatállapottal nem lehet. Rossz lehet, akik veled élő kapcsolatban vannak /lesznek: nem figyelsz a másik ember lelkére, csak arra hogy a testi szükségleteidet kielégítsd.


De valószínű, hiába írom, a te fejedben ez van, ezt tartod normálisnak.

Akkor még annyit: ha valahogy (csak egy abszurd példa) az égre most kiíródna:

’Ember az a dolgod: itt habzsold a testi élvezeteket, „szex,mozgás,zaba” (mint egy sakál)

az a dolgod itt a világban! ’

nos, akkor sem tenném (és szinte az összes általam élőben ismert emberről tudom, hogy nem tenné, nem így élne!) Mert nem mondanék le emberi méltóságomról, emberi mivoltomról.

SOHA. Semmilyen körülmények közt.

Nem tudok segíteni, neked, feladom.

2011. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!