Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj (ez)? Van egy barátnőm igen ő "párom". Egy főiskolára járunk. Az van hogy ő sokkal jobban azaz többet kívánja a szexet (napi kétszer-háromszor), .

Figyelt kérdés

nálunk is meg van a szinte minden napi fél estét párnacsata és az amúgy szerinte is több mint egy "kaland" a suliban. De miért lenne baj bárkinek is hogy neki diszkréten, van egy pár "pasija"? Persze főleg az "exei" tudom főleg irigységből és etc. Támadnak ez miatt. Érdekes amikor kefélték még a csajom nem sajnáltak. ;) - Mondjuk soha nem is igen kellet miért nők és szex téren engem. )

Nem tudom miért baj ez bárkinek. Ha te tudod hogy tényleg baj valamiért írd meg! (Nem az alaptalan előítéletekre vagyok kíváncsi.) És nem kavart más pasijával. ....


2011. okt. 22. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/72 A kérdező kommentje:

Amúgy szexben szereti a durva primitív pasiakt, de az életen a tárasságban is les sem sz@rja őket.

Semmi esélye hogy elhagy egy ilyenért.

Nem az én tulajdonom, bár egymáséi vagyunk már jó ideje.

De milyen alapon rendelkeznék a teste felet?

Nem vagyok féltékeny már (rég).


Miért nem lehet ezt megérteni hogy ez így jó? És már évek óta jó így. Miért baj az hogy mindenkinek jó?

Az hogy primkó csoport társam a nagy farkával és kis eszével nem kap másik ilyen nőt? (Nem félek hogy pletykálna (ő sem), magát járatná le.)


Amúgy is, ha igen mi van. A docens húzza az egyik próf nejét amióta itt vagyok és (sőt már régebben)? Az például nyílt titok. És?

2011. okt. 22. 02:39
 12/72 anonim ***** válasza:
95%
Végre megvan! Ennyi hiányzott ahhoz hogy fealadjam mára, és rászánjam magam az alvásra. Hálás vagyok neked, igazán köszönöm!
2011. okt. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/72 A kérdező kommentje:

Azt hiszed mese? Nem az. A haaver om nem tudja hogy most is csinálja. Már csak külföldiekkel teszi. Fél lebukik.

Van ilyen, is nyugodtan hidd el és nem rossz dolog!

Több az előnye mint a hátránya.

2011. okt. 22. 03:28
 14/72 A kérdező kommentje:

Ja és sok hitelen János.


Nem kenyerem csak példa. Nem ítélem el, de nincs közöm hozzá. Ez más ami nálunk van. Nem ez a fétisem magyarul.


De a nőiknél (hitelkártya anonim statisztikák szerint) őrök dobogós helyen áll sok nyugati országban a cuckold fetish.

Az kemény. Ami nálunk van az csak "nehezen" szült ősszintesség. Mondom, nem ítélem el.


Ja és nézetek/kérdezzetek utána hányan lépnek félre! - én csak gyűlölöm a hazugságot.

2011. okt. 22. 07:35
 15/72 A kérdező kommentje:

És kissé italosan még itt is őszinteségi rohamom volt. - De jó hogy egy évben vagy csak négyszer ötször iszok.


(Karácsony, Szilveszter, Apú szülinapja és tegnap a a bátyámén.)

2011. okt. 22. 07:38
 16/72 anonim ***** válasza:
90%
Már értem, hogy miért akarnak egyetemeket bezárni.
2011. okt. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/72 anonim ***** válasza:
93%
Te tényleg egyetemista vagy? Mert ilyen írással még a 8 osztályt se nézem ki belőled. Már tudom miért nem ér ma már semmit a diploma. Bármelyik hülye megszerezheti, akinek van elég szorgalma...
2011. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/72 anonim ***** válasza:

Aha. Szóval miért nem baj az, ha a docens a prof nejével csinálja; viszont miért nem természetes, hogy a barátnőd a testéből él?


Azért, mert ha van egy kulcsod ami minden lakatot nyit, azt mesterkulcsnak vagy főkulcsnak hívják. Ha viszont egy lakatot minden kulcs nyit, akkor az egy nagyon-nagyon rossz lakat.. :D

2011. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/72 anonim ***** válasza:
*lakatod, még korán van.
2011. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/72 anonim ***** válasza:
** mégse, tényleg korán van. :D
2011. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!