Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj (ez)? Van egy barátnőm igen ő "párom". Egy főiskolára járunk. Az van hogy ő sokkal jobban azaz többet kívánja a szexet (napi kétszer-háromszor), .

Figyelt kérdés

nálunk is meg van a szinte minden napi fél estét párnacsata és az amúgy szerinte is több mint egy "kaland" a suliban. De miért lenne baj bárkinek is hogy neki diszkréten, van egy pár "pasija"? Persze főleg az "exei" tudom főleg irigységből és etc. Támadnak ez miatt. Érdekes amikor kefélték még a csajom nem sajnáltak. ;) - Mondjuk soha nem is igen kellet miért nők és szex téren engem. )

Nem tudom miért baj ez bárkinek. Ha te tudod hogy tényleg baj valamiért írd meg! (Nem az alaptalan előítéletekre vagyok kíváncsi.) És nem kavart más pasijával. ....


2011. okt. 22. 00:58
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/72 anonim ***** válasza:

#30 jjaaaaa...khm.. ilyen anatómiai felépítéssel

jó neked a k urva - visszatérve a kérdésre, miszerint

" Miért baj (ez)? "

Csak azt ne gondold, hogy ha mégis meggondolod (és a "fősuli" végén meg szokták gondolni),

és életed párjának, gyermekeid anyjának egy tisztaszívű lányt akarsz találni, akkor zökkenőmentesen válthatsz. Nem. Minél tovább vagy egy ilyen kapcsolatban, annál jobban távolodsz a normális emberi kapcsolat, család lehetőségétől.

2011. nov. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/72 anonim ***** válasza:
Továbbra is OFF: Igen, könnyebben? Érdekes, én már megírtam egyet, és most írom a másodikat. Egyébként nem kötekedni akartam a felvetésemmel, csupán az "aggodalom" szólt belőlem.
2011. nov. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/72 A kérdező kommentje:

Nem K. De erősen ilyen erősen megosztott konzervatív (most éppen bal konzervatív) országban ez a beszólás a minimum bunkóság amire számítani lehet. Volt itt keresztény "bete'rítés", reformáció és ellenreformáció/katolikus megujhódás és Sztálin majd Kádár Barokk.

"Továbbra is OFF: Igen, könnyebben?" - IGEN.

"'Érdekes, én már megírtam egyet, és most írom a másodikat." - A stupid X. bácsi meg a harmadikat. Arra nem gondoltál hogy ez a nyilván való (kor)különbség ami nem is előny/hátrány egy nálam egy majdani cselekvésre semmifélre előjelet és rossz fényt nem vett. "én majdani még csak Egyébként nem kötekedni akartam a felvetésemmel, csupán az "aggodalom" szólt belőlem." - akkor van baj ha megadnak is ezt hazudod, és nem csak itt.

2011. nov. 8. 01:45
 34/72 anonim ***** válasza:

Hidegen hagy, ha nem hiszed el, a lényeg, hogy én tudom magamról, hogy a jó szándék vezérel.

A két szakdolgozat pedig nem kérkedés volt. Csak azért említettem meg, mert kételkedtél benne, hogy képes lennék megírni, és nem azért mondtam mert neked is itt kéne tartani.

(még egy apró megjegyzés, hogy nem hiszem, hogy olyan hazalmas lenne a "nyilvánvaló" korkülönbség, 22 /lassan 23/ éves vagyok.

2011. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/72 anonim ***** válasza:
*hatalmas
2011. nov. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/72 anonim ***** válasza:
#33-ra: hát lehet, hogy nem K- de ha igaz, amit írtál: napjában 2-3x "kívánja" a szexet - akkor mindenképp valami baj van..Szexmániás? szexuálisan aberrált? képzeld el a párját, már félhullán fekszik a föld alatt -és mohón kirángatja, úgyhogy elfogyaszt 100 ürgét, mire kivénhed. Elég nehéz lehet azt is elhinni, hogy ilyen mohóság mellett valamit tanul is.
2011. nov. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/72 anonim ***** válasza:

Hát a lányok közt elsők közt van mindig. És én nekem pont azért jó, mert annyi idő alatt végzek este és azt teszek ami nekem jó, ő a szükségleteit megoldja napközben. Bent van egy kutató csoportban is, igaz még mint asszisztens de nagyon nem hülye a csaj vagy rossz tanuló az biztos.

Most gondoljatok bele neki 3*30-40 percet el vesz a szex napközben. Mert ahhoz elég jól nézz ki, és túl jól is csinálja hogy csak válogatnia kelljen, hogy kinek mond igent. Tehát másfél két óra egy nap. Ha az én perceimet össze adjuk, amikor csak vele kapcsolatban arra gondolok egy nap, hogy mit fogok vele tenni este az jóval több. ;) Most komolyan? Amúgy az engem is kurv@r@ zavart, amikor magyar srácok, úgy mond konkurensekkel kavart. És féltékeny is voltam, nem tagadom. De így hogy a három másik lakót kontinens fiaival kavar, hát mivel tudom sem húgát sem anyát még egy Einstein agyú olajsejkért sem hagyná itt. Hát tudom nagyobb biztonságban vagyok mint a többi srác, akiket tipikusan a utolsó szemeszterben már dolgozó pasira cserél a barátnője. Akivel persze már vagy egy éve kavart a barátja mellett, a biztonság kedvéjért. Aki a barátja mellett marad az hoppon maradt.

Nem élvezem hogy meg csal. De most nem is érzem úgy hogy ezt teszi. A barátnői ide járnak hozzánk beszélgetni. Mert ugye nekem van titkom, ha hallok is valamit nem fecsegek, és megmondom ősszintén azért jól esik amikor szükség nélkül valahogy mégis kint rekednek vagy fél órát a fürdőben, és mit ad isten én is ott vagyok. ... ;) Csak azért mielőtt sajnálni kezdenétek. Jó ez csak egy rövidebb ideje van, de azért bele gondolok, sok srác életében nem volt annyi jó nővel, mint én a saját barátnőm lakásának fürdőszobájában.

2011. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/72 A kérdező kommentje:
Ja, és az előző én voltam, az ő jelszavával. Mert mindegyiket elmenti sőt itt felejti. Teljes bizalom. ;)
2011. nov. 9. 17:39
 39/72 anonim ***** válasza:

Értjük. 3*30 perc.

Kérdező, érdekelne: hogy fogalmaznád meg röviden, tömören: mi a különbség (1)a szexualitás, (2)bizonyos élettani-biológiai szükségletek (elsősorban a széklet-vizeletürítésre gondolva), és (3)a tornagyakorlatok (fekvőtámasz,helybenfutás) között?

2011. nov. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/72 anonim válasza:
Nyugi dugd a nőt és élvezz!!! :)
2011. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!